Kas altı-meme ucu 225 cc high profil damla şeklinde mentor marka takıldı ama : (

geçmiş olsun canım geçecek bunlar üzülme ben ameliyat olmadım ama çektiğin acıları anlayabiliyorum ağrılaın ve ödemlerin geçince ne kadar güzel olurlar düşünsene bir aklinialirimsmile

canımmm cok gecmiş olsuunnn gecicek bütün agrıların bilmiyorumkismile sende zor atlatanlardan oldun doktorun kimdi??? bn hiç bahsettgn gbi şeyler yasamamıştım..1.5 ay oldu az önce kontroldeydim hersey yolunda inş sende en kısa sürede saglıgına kawusursunn

Bütün bu belirtiler normal, bende senin gibi olmuştum ama sen nasırım biraz daha ağır geçiriyorsun. bu kadar dert edinme bence hepsi geçiyor. rahatlamay çalış, daha şiştir mutlaka inmesi zaman alacak. sen masajlarını yapmayı ihmal etme. kas altı ve meme ucu olunca belirtiler daha şiddetli olabiliyor ama geçicidir korkma.

mutsuzum ve pişmanım sözlerini yazdığına pişman olacaksın sonucu gördüğünde :)

cnm üzülme düzelir durumun tabi gögüs estetigi zor bisi ama atlaticaksindir merak etme
sana büyük geliyolardir cünkü sistir daha zamanla iniyomus cnm pek bilgim yok bu konularda ama burda okumustum iki kiside inio yazmislari

Canım hepsi geçecek inan,benim elimi yüzümü annem yıkıyordu.yemek yerken nefes almakta zorlanıyorum diye yemek bile yemiyordum,yatarken ağlayarak yatıyor kalkarken ağlayarak kalkıyordum ,gecenin 3.nde bir acıyla uyanıyordum,ağlamkatan kendimi alamıyordum,ama bunda benim ilk 2 gün kolarımı çok fazla kullanmamın etkisi var,çünkü ilk 2 gün ağrım acım yoktu,kolalrını kullanınca 2. günden itibaren acıdan mahvoldum.ama haftasına hepsi düzelecek merak etme.. bu acıları çektiğini hatırlamayacaksın bile.

Çok şaşırdım.Daha 5.günüm demişsin geçer gibi geliyo.Geçmiş olsun.Doktoruna sorsaydın ne zaman geçer diye

Aynı şeyleri yaşadım.. Zordu başlangıçta, ama şimdi iyiki yaptırmışım diyorum.. Geçecek canım biraz sabır.. 2-3 hafta geçsin, çok rahatlıcaksın..

Capcuda boşuna depresyona girmişsin canım en zor günleri atlatmışsın. Ben 5. günde rahatlamıştım. Ama acayip istekliydim ameliyat olmaya ve gerginlikler ağrılar beni yıldırmadı asla, sende yılma özlemle bekleyerek bu memelere sahip olduk sonuçta. Yarın daha iyi hissedeceksin merak etme.

geçmiş olsun zamanla düzelecektir eminim daha yeni ben ameliyat olmadım ama tahminim zaman lazım...hem şimdi büyük gelsede alışırsın ve hoşuna gitmeye bile başlar ...en kısa zamanda rahatlarsın inşallah :)dr la konuş iyice anlat bakalım en iyi o bilir..

ah canim benim ins gecer hepsi cok gecmis olsun. bende yaptiricam cok korkuyorum ya zaten esimde karsi bide kotu olursa iyce delirir.:umursamaz:allah sefa versin opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım.moralini hiç bozma bende meme küçültme ameliyatı oldum benimde aynı senin gibiydi zamanla geçiyo ilk bir ayım çok sıkıntılı geçti dikişim açıldı tekrar dikiş atıldı.hergün ağlıyodum. 2,5 ay oldu şimdi ne akıntı var ne ağrı bozma moralini

X