karnımda öldü ve dış gebelik çok zorr

mihribann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
54
0
45
MERHABA ARKADAŞLAR BEN İKİ HAMİLELİK GEÇİRDİM İLKİ 13 HAFTALIKKEN KARNIMDA ÖLDÜ DİĞERİ İSE DIŞ GEBEİKDE ŞİMDİ KORKUYORUM... BURAYA KATILDIM VE SİZLERLE YENİ PAYLAŞIMLAR İÇİN YENİ UMUTLARA BERABER EL ELE MÜCADELE ETMEK İÇİN TEKRAR MERHABAA:1hug:

hoşgeldin canım çok geçmiş olsunn rabbim sabır versin senin yaşadıgınla bire bir degil ama bende 5 haftalık düşük yaptım birkezz ondan sonraa korktum denemeye 4 ayy korundumm tam kendimi toparladım şimdide panik atak olmuşum sıkıntıdan ilaç kullandıgım içinde şuanda korunmak zorundayım terapiyede gidiyorum uzun süree ilaç kulanmamak için işte böylee sormak istedigin bişe olursa bildigim kadarınla cevap verrrim raabim tezz zamanda yavrularıımza kavuştursun dualarımm sizlerle ALLAHA EMANET OL canım

canım çok sağol ya sanada geçmiş olsun kendini rahat tut ki bu hastalıktan kurtulup hemen bebeğine koşasın ben ilk bebeğimde çok etkilenmiştim ikincı ameliyatla alınınca ameliyat acısı eşimin yıpranması ben daha sakin olmaya mecbur etti şimdi ise hsg çekilecek korkuyorum ama çekilmeye bir kere çekildim sıvı hiç gitmemiş ya çekilmedi dediler yada rahim tıkalı bilmiyorum tüpler ne durumda onuda bilmiyorum kafam karışık...

arkadaşlar şimdi size bişey soracağım ben kürtaj oldum 4 ay sonra tekrar hamile kaldım bu sefer dış gebelik dediler bir zaman sonra hsg çekildim sonuçda sıvı hiç içeri gitmemiş rahımde yapışıklık var dediler rahimde yapışıklıkda kürtajdan kaynaklanıyor peki bu rahim yapışıksa bu sıvı hiç gitmemişse sperm nasıl gitti anlamadım ben mantıken böle düşünüyom doktor filmin çekilememiş ihtimalinide söledi bu cuma yeniden çekileceğim ama ya gerçekten yapışıksaa korkuyorummm:çok üzgünüm:

canim gecmis olsun. eger sivi tamamen gitmemisse bence yanlis cekilmistir. kendini kasarsan da oluyormus boyle durumlar.
dis gebelikte tupunu kaybettin mi? peki sivi gitmeyen tupun dis gebelik gecirdigin tup mu? biraz acik yazarsan daha iyi olur.

ben de dis gebelik gecirdim. tek tupum alindi. ama sonra diger tuple hamile kaldim.

yani tuplerin kapali ise modern tiptan yardim isteyeceksin. dogal yolla olmaz ama olmaz degil yani. olur. hem de sen iki kere hamile kalmissin ki bu yumurta ve spermde problem olmadigini gosteriyor. umarim gerek kalmaz oyle bir seye. ama burada problem oldugu icin hamile kalan arkadasimiz cok var. onalrin beklemekten baska ellerinden bir sey gelmiyor. gene de sukretmelisin canim. cunku rahim saglam , yumurta sperm saglam. gerisi bir sekilde olur.

canım dış gebelik ameliyatı geçirdim tüplere bişey olmadı doktor sorun yok dedi ama sonra hsg çekildim ve hsg de sıvı rahimden dışarı gitmemiş tüplerin durumunu bilmiyoruz o yüzden rahim tıkalı yada çekilmemiş dedi bende düşünüyorum bu sıvı hiç dışarı gitmemişse rahim yapışıklığıda kürtaj geçirenlerde olurmuş ben kürtajdan sonra dış gebelik geçirdim bu sıvı gitmemişse hiç sperm nasıl gitti ben çözemedim

X