Karnımda çatlaklar oluştu benim durumun da olanlar var mı?

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
:roflol:ya ilk dogumundan sonra bekledim karnimin alt kisminda catlaklar olustu ikinci hamileligim suvbat annesi olucam ama bu goruntu beni cok uzuyor estetik yaptirmak istiyorum karnima bilgisi olan varmi:roflol:

:roflol:ya ilk dogumundan sonra bekledim karnimin alt kisminda catlaklar olustu ikinci hamileligim suvbat annesi olucam ama bu goruntu beni cok uzuyor estetik yaptirmak istiyorum karnima bilgisi olan varmi:roflol:

çatlak için kesinlikle esetik yapılmıyo....ama bir serum var benim bildiğim...yokettiği söyleniyo çatlakları...ben bu serumun kremini kullanıyorum.gebeliğimin 3.ayından beri hiç çatlağım yok...ki 22 kğ aldım...internetten bulabilirsiniz o serumu...madonnanın kremi diye de biliniyo...umarım sizede faydası olur

Yalnız o marka krem ve serum hamileyken kullanılmıyor arkadaşım dikkatli olmanı tavsiye ederim. Burada kullanıp hamileyken kullanılmadığını öğrenen arkadaşlar yazmıştı. Doğumdan sonra kullanabilirsin.

çatlak için kesinlikle esetik yapılmıyo....ama bir serum var benim bildiğim...yokettiği söyleniyo çatlakları...ben bu serumun kremini kullanıyorum.gebeliğimin 3.ayından beri hiç çatlağım yok...ki 22 kğ aldım...internetten bulabilirsiniz o serumu...madonnanın kremi diye de biliniyo...umarım sizede faydası olur

canim benim ikinci hamileligim ilkinde karnimin altarafinda catlaklar olustu.simdi ikinci hamililegim bitince .insallah sag saglim kizimi elime aldiktan sonra tabiki allahin izniyle .operasyon istiyorum.fiyatlarini bilsem.yani benim icin cok gec.doktorumun bana yaptigi aciklama .onceki kilom normalden dusukmus birdende ilk hamileligimde 17 kilo alinda deri esnek olmadigi icin olusmus .yani geri donusu yok taribatin .keske obnceden acsaydim konusuya basima gelmezdi bu olay.bu arada sizede bebeyinizle guzel uzun bi omur dilerima.s.tesekkurler

Yalnız o marka krem ve serum hamileyken kullanılmıyor arkadaşım dikkatli olmanı tavsiye ederim. Burada kullanıp hamileyken kullanılmadığını öğrenen arkadaşlar yazmıştı. Doğumdan sonra kullanabilirsin.

benim karnimda ilk hamileligimde karnimin alt tarafinda catlaklar var.peki dediginiz kremi hamileligim sonlandiginda kullanmaya baslasam faydasi olurmu.yada faydasini gorenler varmi.bilgilerinizi bekliyorum tesekkurler.bu arada hayirli dogumlar .saglikli hayirli bir evladiniz olur insallah .allahin izniyle:emir_bebek:

benim karnimda ilk hamileligimde karnimin alt tarafinda catlaklar var.peki dediginiz kremi hamileligim sonlandiginda kullanmaya baslasam faydasi olurmu.yada faydasini gorenler varmi.bilgilerinizi bekliyorum tesekkurler.bu arada hayirli dogumlar .saglikli hayirli bir evladiniz olur insallah .allahin izniyle:emir_bebek:
selam arkadasim .evet benimde ilk hamileligimdi ve baya yirtigim vardi ama enimki gecdi yani kalmadi ben bebek kremleri kullandim bebe kremi falan bayodan sonra ve yatarken ve baya faydasi oldu.ben cok rahatsiz oluyodum ama simdi yine mutluyum sanada tavsige ederim.canim insallah olur.

selam arkadasim .evet benimde ilk hamileligimdi ve baya yirtigim vardi ama enimki gecdi yani kalmadi ben bebek kremleri kullandim bebe kremi falan bayodan sonra ve yatarken ve baya faydasi oldu.ben cok rahatsiz oluyodum ama simdi yine mutluyum sanada tavsige ederim.canim insallah olur.

insallah faydasi olur ya etrafimdaki herkes buyutulecek bir fdurum yok desede ben kendi kendimi yiyorum sagolasin dedigini bi deneyim

Canım senin ilk çatlakların üzerinden anladığım kadarıyla 3 yıl falan geçmiş. Bunların kremle tedavisi olacağını hiç sanmıyorum çünkü artık vücuduna yerleşmişler. Tek çözüm karın germe ameliyatı. Deriyi gerdiklerinde çatlaklar açıldığı için görünmüyorlar. Ancak başka çocuk yapmaman gerekiyor. Karın germe ameliyatından sonra hamile kalmamalısın canım.Fiyatlarını bilmiyorum.Sevgiler..

insallah faydasi olur ya etrafimdaki herkes buyutulecek bir fdurum yok desede ben kendi kendimi yiyorum sagolasin dedigini bi deneyim

ya evet benimde esim diyodu hep nolcak falan diye ama isde insan rahatsiz oluyo.bak sen bi dene faydasi cokda olmasa kesin görürsün bence.ben dogum yaptim cokdan subatta 1yasina gircek yardimci olim dedim sana aysima.

Canım senin ilk çatlakların üzerinden anladığım kadarıyla 3 yıl falan geçmiş. Bunların kremle tedavisi olacağını hiç sanmıyorum çünkü artık vücuduna yerleşmişler. Tek çözüm karın germe ameliyatı. Deriyi gerdiklerinde çatlaklar açıldığı için görünmüyorlar. Ancak başka çocuk yapmaman gerekiyor. Karın germe ameliyatından sonra hamile kalmamalısın canım.Fiyatlarını bilmiyorum.Sevgiler..

evet haklisin baska cocuk dusunmuyorum iki cocuk yeterli insallah,subatta sag saglim allahin izniyle bebeyimi dogurursam .dedigin gibi bir yontem dusunuyorum ama fiyatlarini ogrenmem lazim.cok tesekurler yardimin icin canim.sag saglim hayirlisiyla alirsin insallah bebeyni.alincada birbirimize dogumlarimizi anlatiriz insallah.Şeniz

ya evet benimde esim diyodu hep nolcak falan diye ama isde insan rahatsiz oluyo.bak sen bi dene faydasi cokda olmasa kesin görürsün bence.ben dogum yaptim cokdan subatta 1yasina gircek yardimci olim dedim sana aysima.

dedigin gibi kendimi kotu hissediyorum aynaya bakamiyorum.kimse icin deyil kendimi iyi hissetmek icin yapmaliyim .ya bide uc yasindaki oglum karnimi dinlemek istedi kulagini koydu falan kardes bebek neyse..cocuk karnima dikkatli bakinca catlaklari farketti yaprum.yarim yamalak konusuyor.anne acyomu.anne doktora goturuyummu .ay cocugun ici gitti ya.inan bende kotu oldum anne karnim kirilmis diyo.o deyince kotu hissettim kendimi cok.insallah bir yarari olurya cok sagol guzelim.bebeyini sag saglim buyutursun insallah .bide ismi ne ufakligin:emir_bebek:

Ay Kiyamam Yazik Napsin Cocuk Ne Bilsin En Oldugunu<:benimkinin Adi Efe:seninki Ne Olcak Kizmi Erkekmi:almanyadan Nerden:benim Ablamda Almanyada :calisiyomusun:

Ay Kiyamam Yazik Napsin Cocuk Ne Bilsin En Oldugunu<:benimkinin Adi Efe:seninki Ne Olcak Kizmi Erkekmi:almanyadan Nerden:benim Ablamda Almanyada :calisiyomusun:

bende biliyorum bilmeden soyledigini bide ablasi soylerken yuzunun aldigi sekli gorecektin sanki can cekisiyor oyyy ablasi oyyyysenağlama.ben almanyada bremende oturuyorum calisamiyorum aslinda bi tane oglum kizimda gelicek insallah yani vaktim yok .yoksa calisirdim.insallah ablasi kizim olucak.bu arada bugun doktora gittim ablasi ay gorsen buyumus kizim.cadi sirtini donmus bi turlu goremedik .anca kulagini simdi 32 haftalik hamileyim yani az kaldi.bu arada sende bebeyini op benim icin oldumu.bu arada ben bebeyini diyorum ben ogluma bebeyim diyorum.hayir ben abi oldum diyo kiziyo.yani dil aliskanligi saglicakla kal.goruselim ama oldumu.kizima isim ariyorum yardimlarinida bekliyorum :enbuyukkk:

slm aysima canim.ooyy yerim ben onu ya ay hamilelik baska ya ama dogunca dahada bi baska.valla ben de cok kizim olsun istemisdim ama hayirlisi buymus ama eli ayaga düzgün olsunda kiz oglan farketmiyo.kiz ismi valla ben im olsaydi sezen yada melek koycakdim ceydada istiyodum.insallah cabuk kurtullursun ben cok cekdim ilk ya ondan 12saat cekdim ama cok kötüydü ya.ben baska bebis düsünmüyorum.bunu büyütüp calismak istiyom kafa dinlemek baya bi yiprandim anlican.ama annesi cocugun kardesi oluyo sende daha bebegim diyosun olurmu cocuk hakli.ben tosunum diyom tosun gibi masallah ama suan hasta öksürüyo malesef.neyse canim allah kutarsin seni.kac ayk´liksin<ß

slm aysima canim.ooyy yerim ben onu ya ay hamilelik baska ya ama dogunca dahada bi baska.valla ben de cok kizim olsun istemisdim ama hayirlisi buymus ama eli ayaga düzgün olsunda kiz oglan farketmiyo.kiz ismi valla ben im olsaydi sezen yada melek koycakdim ceydada istiyodum.insallah cabuk kurtullursun ben cok cekdim ilk ya ondan 12saat cekdim ama cok kötüydü ya.ben baska bebis düsünmüyorum.bunu büyütüp calismak istiyom kafa dinlemek baya bi yiprandim anlican.ama annesi cocugun kardesi oluyo sende daha bebegim diyosun olurmu cocuk hakli.ben tosunum diyom tosun gibi masallah ama suan hasta öksürüyo malesef.neyse canim allah kutarsin seni.kac ayk´liksin<ß

cnm merhaba yazdıklarınıza göz attımda siz tecrübeLi annelersiniza.s normal doğum mu önerirsin sezeryan mı fikrini öğrenmek isterim?:emir_bebek:

banada dediler ilk basda zor dogom olcak rahim acilmadi diye o yüzden sezeryan istermisin diye ama ben kabul etmedim yani gercekden mecbur kalmadikca sezeryan yapma bence sonucda dikisler kaliyo hicde hos olmuyo yani ben sen olsam normal dogum isterim tabi mecbur kalirsan illaki sezeryan olur onlar zaten seni alirlar sezeryana ama sen yinede normal yapmaya calis.ve doguru dogmazda süt ic unutma sakin cok faydali oluyo iste hemsireden .

annesi tosununa iyi bak .gerci salgin benimkide sik hastalaniyor kindergartendan geciyo.ay bizimkideki havalari gorsen abi olucakya kok soktuyoro.cocuk insani cok yipratiyo ama inan dunyanin en guzel seyi ol olmasa almanyada kalamaz coktan turkiyeye donerdim canim.onerdigin isimler cok guzel bu arada not aldim.canim yerimseniben

cnm merhaba yazdıklarınıza göz attımda siz tecrübeLi annelersiniza.s normal doğum mu önerirsin sezeryan mı fikrini öğrenmek isterim?:emir_bebek:

insan ne kadar tecrubeli olursan ol guzelim.dogum bir seyki surekli sana suprizler yapiyo.yani bu konuda tecrubeli olunmuyo.bide guzelim insan onceden dogum yaptigi icin basina gelecekleri biliyor dahada cok korkuyor benim gibi guzeli.bak inan ben normal dogum yaptim cok cektim sonrasi cok rahatti .ama sezeryani bende dusunuyordum.hatta hamislerden haberler tarafinda bu konu hakkinda sezeryanmi kolay normal dogummu diye bi baslik actim.gelen cevaplarin hepsi normal yap.sezeryan cok zor geldi.istersen sende bi oku orayi .bana sorarsan canim benim belli bi secimim yok.rabbim neyi uygun gorurse oyle olucak.allahim benden iyi bilir.ama doktoruma gore simdilk normal dogum dedi 32 haftayi bitirdim bende.allah ne gosterecek bilemem tabiki:uhm:

X