Karnım ara sıra şişiyor sizce hamileyim?

eLya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
11
0
Merhabalar..

benim durumum birz karışık,konuya geçeyim..

2 ocak 2009 tarihinde gibi eşimle ilişkimizden sonra şüphelendik ve şu an erken olduğunu düşündüğümüz için ilişkiden 6 saat sonra norlevo ertesi gün hapını kullandım akabinde 5 gün sonra kanamam miktarı bol ve normal adet suretiyle gerçekleşti.kanamadan sonra sağ alt karnımda bir kaç günlük şiddetli ağrılar oldu 1-2 hafta sonrasonrada çay kaşığı kadar lekelenmem oldu ama sonra geçti bi daha olmadı sizce bunun nedeni nedir?

norlevonun yaptırdıgı adet kanmasından sonraki ilk adetim yaklaşık 37 gün sonra gerçekleşti.(bu arada adetim düzensiz) ama karnım bazen şişiyor gaz sıkışması gibi oluyor ve bu yüzden hamilelikten şüpheleniyorum ama ara sıra baş ağrılarımdan başka diğer hiçbir gebelik belirtisi yok..

kanamam normal adet miktarı süresi ve yoğunluğu itibariyle gerçekleşti yani şüpheli ilişkiden sonra 2 kere adet geçirdim..bu gecirdiğim adet kanamalarım hamile olmadığımın kesin kanıtımıdır?

birde ayaklarım hiç ısınmıyor iş yerimde soğuk oluyor ayaklarım üşüyor karın şişliğim bu yüzden olabilir mi?

buna göre ben 2 aylık hamile oluyorum sanırım.sizlerin tecrübelerinden faydalanmak ve bilgi almak istiyorum acaba siz hamileliğinizin 1 ve 2 ayınızda ne gibi belirtiler yaşadınız?

ve asıl sorunun cevabını istiyorum kızlar,sizce ben hamilemiyimdir?

şu an hamile kalmak istemiyorum eşimle kariyer açısından yurtdışı planlamalarımız var ama uygun zamanımda bebeğimi sevmeyi bende çok istiyorum.

Son düzenleme:
bence yarın ilk işin eczaneden bir tester almak olsun böylece sen de bu şüpheyle yaşamazsın....ama büyük bir ihtimalle hamilelik yoktur...

idrar testlerinede güvenemiyorum..işten vakit bulup kan testine gidemiyorum,aslında o da bahane iğneden korkuyorum

bencede hamile oldugunu sanmiyorum baska bisey olabilir doktora görünmen gerekiyor

yarın kanda gebelik testi için gidicem hastaneye bakalım ne sonuç çıkıcak çok merak ediyorum burayada yazıcam Çok üzgünüm çoook

Canım senin durumun biraz karışık
iki kere adet görmen şüpheli
üst görme olabilir...ama adte düzensizliğinin olması ve ilaç kullanman da ayrı bir konu dr.a görünmekten başka çaren yok canım..
Eğer hamileysen de hiç üzülme biliyorsun o minicik şey senin herşeyini hisseder
çok şükür de dua et oldu mu?

elya sonucu yazmamışssın merak ettik
idrar testi de alsan sonuç güvenilir olurdu cnm çünkü 2 aylık olabilir bebk diyordun eğer varsa

bugün özel bi poliklinikte beta-hcg kan testimi yapnırdım ve sonuç. : 2.00 NEGATİF çıktı arkadaşlar şu an için istediğim bi sonuçtu çünkü anllatığım üzere şu an için hazır değilim ve doğrusyla biraz kariyer yapcam:)

kan testi tam olarak doğru sonuç verir dimi bi yanlışlık yoktur herhalde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…