Karinca yumurtasi

xxincir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
19
42
26
Kizlar 5 bucuk aylik bebegim var emziriyorum
Tala markasinin karinca yumurtasi yagini aldim epilasyon sonrasi vucutta kullanmak icin sizce bir zarari olur mu bilen var mi aranizda

Tala markasinin karinca yumurtasi yagini aldim epilasyon sonrasi vucutta kullanmak icin sizce bir zarari olur mu bilen var mi aranizda
zararını bilmem ama ablam kullandı. bıyık bölgesinde kararma oldu. yani bir işe yaramadı 🙄 ama kişiden kişiye değişebilir bilemiyorum

Bence gercekten karinca yumurtasi yagi bir ise yarasaydi, dunyada karincanin nesli kalmazdi.bir de hazir yag alip nasil guvenerek kullanacaksiniz, ustelik hamilesiniz.

Tamamen sosyal medya safsatası. O yorumlar satılık. Hepsi genelde stok yapın yazar.

Bu arada bebeğe sureceksiniz sandım mesajı düzenledim♥️♥️ bir ara böyle bir gruh turemisti yeni dogana karinca yağı sürenler...

Tamamen sosyal medya safsatası. O yorumlar satılık. Hepsi genelde stok yapın yazar.

Bu arada bebeğe sureceksiniz sandım mesajı düzenledim♥️♥️ bir ara böyle bir gruh turemisti yeni dogana karinca yağı sürenler...
Bana da sür dedilerdi. İşe yaramıyor muymuş?

X