Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

arkadaşlar,ben farklı bişi sormak istiyorum, bu ürün madem bu kadar faydalı fiyatı neden bu kadar ucuz? bilmek istiyorum çünkü eğer işe yarıyorsa gerçekten kullanmak isterim.
ben lazer epilasyonun tek seansına 50 ytl veriyorum.nerdeyse bitti ama sonunuda bunla getirebilirim,haa tabe bide bacaklar için..

ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını landsarc.

karınca yumurtası yağı 10 ytl...capilex de 25-30 ytl falan değil mi...fiyatı normal bence...hem çok pahalı satılsa kim alacak sonuçta türk malı diye düşündüm ben...

pahalılarıda gördük bioder ne yararı var hiç...azaltmıo bile..

Evet haklısın.Ama o pahalıların çok az da olsa yaptığı etkiyi bakalım ucuz olanlar yapabilecek mi..Bazen alaım şu guttoyu diyorum,bazen vazgeçiorum.Ya sabr..

Kızlar ben şimdilik memnunum. Sanki bioderden, capilexten daha iyi. Fakat kesin konuşmak için henüz erken. Şunu söyleyebilirim, cilde hiçbir zararı yok.

Ya kızlar açıkçası pek ciddiye almıyordum ama artık bazı karınca yumurtası yağı kremleri sağlık bakanlığı onaylı ve ben bugün yakınımzdaki bir kozmetçide tesadüfen gördüm.Sordum ,müşteriler çok memnunmuş,büyüklüğüne göre 10 ile 20ytl arasında değişiyormuş,kesinlikle alacağım.Bir işe yarasın o zaman çok duacı olacağım walla.Ve aldıktan sonra her ay sonuçları bildireceğim.Üstelik bir sitede 3kutunun ardından hala netice alamazsanız kutuları iade edin paranızı iade edeceğiz diyecek kadar iddialıları var.Valla denemeye değer,ben ciddiye alacağım bu işi:):)

Şu zaman dek 2 kez mi uyguladın,yani seans olarak diyorum, sürme sayın olarak demiyyorum.Geç çıkarıyoe diyorsun,peki incelme var mı?:çok üzgünüm:

ben bugün aktara sordum yok dedi...eczanede veya kozmetikçilerde satılyor mu bu gerçekten... fisfisfis

ben kozmetikçide gördüm. aktarda bilmiyorum olur mu.ama kozmetikçilere falan daha cok güveniyorum.eczanelerde de duymadım ama olabilir.

Bana 2boyda var dedi biri 10 diğeri 20ytl dedi.Yani büyüğünü alacak olsan 20ytl. Ki zaten bakıyorum heryerde aşağı yukarı o fiyatta 20-25
Ama benim dediğim gutto değil.Talanın kremi.
Gutto.nunkini de kendi sitesinde gördüm,google.da aratırsan görürsün 28ytl civarıydı

ben bugün aktara sordum yok dedi...eczanede veya kozmetikçilerde satılyor mu bu gerçekten... fisfisfis

Valla bence fellik fellik satan bi yer arayacağınıza internetten sipariş edin, geliversin adresinize...

Ya ben taa pazar günü sipariş ettim hala bekliyorum gelmedi

arkadaşlar ben ankarada sgmde 19ytl ye gördüm alıp denemeyi düşünüyorum..şimdiye kadar yağını kullandım bi fark göremedim sanki inşallah bundan sonuç alırım yoksa bioder veya lazer epilasyona doğru fikrim kayacak...

Ben de çarşamba günü sipariş ettim, bekliyorum

Canım sen hangi siteden almıştın? Ben gutto.com dan aldım. orda bir msn adresi var onu da ekledim dün kargoya verdiklerini söylediler hala gelmedi. bugün de görüştüm bana kargonun numarasını verdiler. Bugün akşama kadar gelmezse alıyorum arkadaşım ben, mağara adamı gibi dolanıyorum onun yüzünden 1 haftadır

Yani gelse ki tüylerimi alsam diyorsun?ay güldürdün beni Allah iyiliğini versin:=) Ama cidden sinir bozucu durumdur ,bir de kredi kartıyla aldıysan telefon numaralarını falan al ,ara,ne olur ne olmaz,malum sahtekarlar çok piyasada
Ben gittigidyor sitesinde satış yapan kişiyle msn.de konştum, karınca yağı kremini almak istediğimi ama kredi kartıyla değil kapıda ödeme şekliyle istediğimi belirttim o da adresimi isim soyadımı aldı.2güne gelir demişti ama bakalım,şimdi gene mail attım,bekliyorum.Evet yaa şu tüylerden bıktım,bu kadar çvülüyor,bir de bunu deneyeceğim.fff

Kizlar bu gutto biyik bölgesine de uygulaniyormu birde almanyada varmidir. (gerci türkmali galiba ne arasin burda)

Orada var mıdır bilemem ama vücudun her bölgesinde güvenle uygulanabilir ibareleri var.

benimde annem aldı ve kullanmaya başladı kremini .aldığı yerdeki kadında kullanıyormuş hatta anneme kollarını falan göstermiş çok ince ve az çıkıyor artık demiş. bioderle hemen hemen aynı etkiyi gösteriyormuş ama bi 6 ay düzenli kullanımdan sonra istediğiniz sonucu alabilirmişsiniz:) paylaşayım dedim. bu arada bende kollarımda kullanıyorum hemen hemen 2 aydır ve çok farkedilir şekilde azaldı çok ince çıkıyo hatta bazı bölgelerde çıkmıyo artık. :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…