Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

bende bugün aldım gutto
krem çok güzel kokuyor buarada sonucu yazarım sizee
inşallah iyi gelirrr

arkadaşlar dün akşam itibarıyla guttoyla ilk seansı uyguladık bakalım neler olacak yazarım size

merhaba kızlar. bende tala karınca yumurtasını kullanıyorum ve sonucu burda sizlerle paylaşmak istedim. Alıp almamakta çok tereddüt etmiştim yan etkisi olur diye ama gözümü kararttım ve aldım. 3 seanstır yüzüme kullanıyorum ve kıllarımın yarısı gitti diyebilirim. hem azaldılar hemde çıkma süreleri uzadı. Daha önce bioder kremini ve ampulünü kullanmıştım ama gerçekten parayla rezil olmak diye buna derler. hem o kadar paralar döktüm hemde kullandığım zaman 10 gün yüzümdeki tahrişten ve sivilceden dışarda gezemez durumdaydım. Ayrıcada hiçbir etkisini görmedim. Talanın kokusuda rahatsız etmiyor, hemde yumuşacık yapıyor. Bu arada biçok bayanda da var sanırım göğüs uçlarındaki kıllar. Onlar içinde kullandım 2 seans inanılmaz derecede azaldı. Tavsiye ederim herkese ama sahte olup olmamasına lütfen dikkat edelim.

ben de kremi bugün aldım sürdüm ve mrkla bekliyorum sonucu

ay benmki de gutto kokusu da süper bioderim de var ama kötü koktugu için kullanamıyorum ...

guttoyu sipariş edeceğim ama sahtesi var felan deniliyor internetten almak istiyorum bana bi site tavsiye eder misiniz?

ya arkadaşım mucize içinden mucize çıkarmayın! ne demek 2 seansta yarı yarıya azaldı. sihrili değnekten bahsetmiyoruz sanırım? ben 4 ay düzenli bir şekilde kullandım. inceldi gibi, geç çıktı gibi ama bırakınca eski haline döndü hepsi.
giden paralarına yanıp, sadistçe başkalarının da parası gitsin diye kasıtlı yorum yapanlar olduğunu düşünüyorum her nedense...........kötükedihüso

töbe yareppim...fisfisfis

insanlar burada kendilerine iyi gelen bir şeyi, başkalarına da öneriyorlar ki, herkes denesin, fayda görürse devam etsin...kim neden sadistçe duygularını kıl-tüy işiyle tavsiye vererek tatmin etsin ?? duyduğum en saçma şey bu forumda !!! CADIARZU

benim 2 seansta %40 azalma var...devam edicem, tamamen bitmese de azalmış oluyor ve çok cansızlaşıyorlar. en son da lazere gidip 2-3 seansta bu işi bitiricem...

size iyi gelmemiş olabilir, uslubunca yazarsanız, burada herkes yine dikkate alacaktır. sadece iyi tavsiye verenler yazsın diye bir kural mı var ?

annem kemoterapi gördüğü için bütün tüyleri dökülmüştü ben de tala ya başlamıştım o zaman dalga geçti getir ben de süreyim nolacak bakalım diye tek koltuk altına sürdü diğerine sürmedi ve tüyler tekrar çıkmaya başladı sadece o koltuk altı hariç :)) şimdi çok pişman. ama bende hiç bi faydası olmadı.

neden böyle diyorsun canim ya
herkesin tüy yapisi farkli sende hemen etki yapmayabilir ama baskasinda yapabilir

Son düzenleme:
guttoyu sipariş edeceğim ama sahtesi var felan deniliyor internetten almak istiyorum bana bi site tavsiye eder misiniz?

cnm gutto yazıyorsa ve kapakta helogram varsa sahte olma ihtimalai yok ama aynı kutudan marka farklı bi sürü sahteler var hakkaten hayret verici hafta içi Seda sayan da uzman konuştu o bile uyardı çok kötü alerji olan lar varmış sahtelerden kullanıpta çok dikkat gutto nun sitesine bak bide eczanelerden temin edebilirsin daha garanti bence ecz

yazımın forumun en iyi ya da en kötü yazısı olması derdinde değilim. göreceli işlerle uğraşmam. benim burda demek istediğim bazılarının belli bariz "umut tacirliği" yapması. ben de kullandım diyorum, kafadan atmıyorum.. başlığı zaten baştan itibaren okumuş olsanız benim yaptığım yorumları da görebilirdiniz...
akıl var mantık var; daha ilk kullanmada bilmem yüzde kaç azalma olduğunu nasıl söyleyebiliyorsunuz? daha ne kadar kullanacağınızın garantisini nasıl verebiliyorsunuz? bıraktıktan sonra kılların nasıl geri döneceğini veya dönmeyeceğini nerden biliyorsunuz?
şu dense; "kullanım sırasında kıllar daha geç ve daha seyrek çıkıyor" bunu anlarım. en azından ağda olayını daha az zahmetli yapar. ama ilk kullanımda kılları neredeyse yarı yarıya yokedenler var. hele bi bekleyin bi kullanıma ara verin ondan sonra sonucu yazın.
sonuç almadan atıp tutanlara yazıyorum, son derece de akla uygun olduğunu düşünüyorum.....

umut tacirliği kötü bişeyse sana göre sen yapmayıver canım.
herkes taa bırakana kadar, 1 yıl kullandıktan sonra yorum yapmaya başlasa herhalde, bir anlamı kalmaz bu paylaşımın değil mi ?
adım adım gözlemlerimizi yazıyoruz, bundan doğal ne var ?
göz kararı matematikle birleşince, ortaya bazı yüzdeli verilerin çıkması da doğal. inanıp inanmamak okuyana kalmış...

kızlar, bu arada, ablam da 2 seans oldu, kullanıyor Guttoyu. çok memnun kaldı.
kendisi gerçek sarışındır, o yüzden tüyleri zaten daha seyrek ve açık renkti. onda daha da etkili oldu. 2 seansta, yarıya yakın azalma var.
biz, iyice azalınca, yaza yakın 1-2 kez de lazere gideceğiz kalanlar için. =)

Ya arkadaşlar İzmir'de bu Gutto kremi nerden bulabilirim, bilen var mı? Güzelyalı civarında aktar ve eczacılara sordum ama bulamadım. "Kalmadı, bulmaya çalışıyoruz" gibi cevaplar aldım, birkaç aktar da benzer başka ürünler satmaya kalkıştı. Nerde bulabileceğimi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

bende yeni kullanmaya başladım bakalım bi faydasını görebilcekmiyim

slm benzer başka ürünleri asla alma hepsi sadce benzer tavsiyem bulamıyorsan resmi veb sitesinden temin edebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…