Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

20 lira ucuza almışın biz mi kazıklanıyoz ben 25 e ucuza aldım sanıyom çünki heryeerde 29,95 de bence vakit kaybetmeden tüm vücutta uygula yaza kader baya azalır ben en çok malum bölgede etkisi ni gördüm süperr inanki

sanırım kampanya vardı Cosmocity'lerde tüm Gutto ürünlerinde canım. bitane daha alırım belki =)
İstanbulda olanlar mutlaka uğrasınlar.
Ben Beşiktaştan aldım ama bikaç yerde daha şubesi var kampanyaları ortaktır canlarım.

kizlar almanya da nerden bulabiliriz bunu???
bende cok duydum kullanmak istiyorum

Bizim çok samimi bir komuşumuz var, yaşı 55-56 gibi..
Bu kadın yeni doğduğu zaman babaannesi karınca yumurtası bulmuş.
Kıl çıkacak olan her yerine sürmüş.. Şu anda kadının hiç bir yerinde kıl yok!
Pek inanmamıştık biz, bacaklarını, koltuk altını gösterdi tertemiz... Kıl kökü bile yok..
Genital bölgesinin de aynen böyle olduğunu söyledi...
Anladığım kadarıyla karınca yumurtası faydalı ama kıl çıkmadan önce etkili sanırım.
Ben bu saatten sonra bizde işe yarayacağını sanmıyorum pek..

canim bunu bende cok duydum okudum kizim olursa yapmayi düsünüyorum aslinda ama bakalim....
birde kil olmadan etkisi var diyorsun peki bu agdadan sonra kullanilmiyormuki -tatlicadiarzu-

canim bunu bende cok duydum okudum kizim olursa yapmayi düsünüyorum aslinda ama bakalim....
birde kil olmadan etkisi var diyorsun peki bu agdadan sonra kullanilmiyormuki -tatlicadiarzu-

Yani kıl olmadan dediğim, kıllar çıkmadan önce..
Yani ergenliğe girmemiş, küçük kız çocuklarında faydalı olduğunu düşünüyorum..
Tabii bu benim düşüncem..
Çünkü bizim koşumuza yeni doğduğunda sürmüşler, ona göre böyle düşünüyorum..
Belki de işe yarar yani, deneyip görmek lazım..
Kendi fikrim ise işe yaramayacağı.

ben karınca yumurtası yağını kasım ayından beri kullanıyorum koltuk altım azaldı bikini bölgemde artık hiç çıkmıyo sayılır.kullanmanızı tavsiye ederim.

ben de uzun süredir araştırıyordum ve bugün aldım. bir de görevli kızlara; "niye ucuz satıyorsunuz, ben daha fazla para vermek istiyorum der gibi çıkıştım:))" kokusu çok güzel, hologramı da var. inşallah işe yarar...

anliyorum arkadasim tabiki öyle durumda daha etkili cünki daha kil kökleri olmadan büyümesine izin vermior sanirim fisfisfis

yeni dogmus cocuklarda 40 i cikmadan yapilinca tüy cikmiyormus ama simdi ise yarar mi bilmiyorum

bende 2.kez kullandım bi azalma yok sanki ama daha geç çıkardığı kesin

bende yagını aldım koltuk altıma ve yuzume kullandım sanırm azaldı gibiler. ama kremine gecmeyi dusunuyorum. ve kremini sahtesinden nasıl ayırcagımızı soluyebilir misiniz rica etsem

arkadaşlar yağını kullandım çene bölgem için başda biraz fayda eetti ama sonra değişen bişey olmadı.eczenede kremi varmış 29 ytl fiyatı kullanan çok dedi eczacı cesaret edip almadım ama bıktım bu tüylerden yok mıu bunun bi çözümü.

kimse yardım etmeyecek mi yaaa

kimse yardım etmeyecek mi yaaa

canım, bence en belirgin özelliği; kapağında parlak hologram var ve kokusu gerçekten güzel benim aldığımın üzerinde karınca resmi var, kadın resmi olan da varmış ama, sitesinde karınca resmi vardı, ben de ondan aradım. umarım yardımcı olabilmişimdir

kızlar, ilk seansın sonunda ben göz kararı %30 azalma elde ettim. kol altında... zaten benim tüy derdim çok yoktur. çok fazla değillerdi, sanırım yaza kadar lazere gerek duymadan Guttoyla halledicem =)))

bi de renkleri daha açık renk çıktı. =))

Bende tala nın karınca yumurtası yağını kullanıyorum 2. Seansım 15 gün önce bitti kızlar çok memnunum. Tüyler çok geç çıkıyo ve renkleri açık bayada azaldı. Sonra tekrar yazarım

tşk ederim canım kremine geçicem de bilgi almak istedim

bende guttonun kremini aldım. ilk seansım bitti. ilk favori ve bıyık bölgesinde kullandım. özel bölgeye geçicem ama korkyuorum ağda yapmaya.. bakalım ben çok umutluyum şahsen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…