Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

arkadasima yazdim ,insallah maili alirsa , alir degilse kalabilir,
canim ben simdi yuzumu ,iple arkadasima aldiriyorum ,vucuduma, kullanicagim zaman o yaglari dedigin sekilde kullanirim ,
aceba buralarda olurmuki bilmiyorum arastirmak lazim ,cokda fransizcam yok ,bisordurtsam ,turkiyede pahaliysa burda hayli hayli pahali oluur, gerci ,etkili olsunda onemli dgeil
benim vucudumda cok fazla al al bitmiyo inan bikiyorum ,ozellikle gorunen yerlerde kolllarim ve yuzumde sinir oluyorum
insallah gelirse kullanirim ,faydasini gorururum cunku artik biktim
bilgilerin icin cok tesekkur ederim canim ,
ben faydasini gordukce yazarim buraya

ben siteden verdiğim siparişi iptal ettirdim..nerde bulabilirim bu ürünü her eczanede satılırmıki??

ben siteden verdiğim siparişi iptal ettirdim..nerde bulabilirim bu ürünü her eczanede satılırmıki??

hangi semttesin bilemiyorum ama ecz yerine parfümeri yada aktara bi danış anadolu yakasında her yerde mevcut burda ürünün resmini gördün olmazsa gutto resmi sitesinde de bi incele ben küçük bir mahallede oturuyorum burda bile çok yerde var hiç bulamazsan bana msj yaz ben öğrenirim

yaa ben trabzondan alcam o yüzden bulabilirmiyim diyorumya ist de olsam illaki bi yerden bulunur varmıdır burda acaba??

bende kullanıyorum faydasını gördüm yanlız dikkat edin sahteleri heryerde satılıyor kokusu benzin gibi olan sahteymiş orjinal olanlar kokusuz...

yaa ben trabzondan alcam o yüzden bulabilirmiyim diyorumya ist de olsam illaki bi yerden bulunur varmıdır burda acaba??

canım trabzon merkezde (ben bu yıl gittim trbzona)bi otelde kalmıştık demirgrand diye bi yer oralarda maraş caddesi var tesadüf şansa bak adını hatırlamıyorum ama köşebaşındaydı sanırım büyük bi parfümeri vardı oradan ben bişey almıştım ve o zaman orda gutto ürünleri görmüştüm .belki hala vardır . bi bakarsın bana haber edermisin merak ettim şimdi .olmadı bulamazsan yine haber et yardımcı olmak isterimkaydirigubbakcemile5

çok tşk ederim bakıcam:):)

bende kullanıyorum faydasını gördüm yanlız dikkat edin sahteleri heryerde satılıyor kokusu benzin gibi olan sahteymiş orjinal olanlar kokusuz...

benimki oyle benzin gibi falan kokmuyo hafif kokusu var oda iyice burnuna yaklastirinca kokuyo ,ama orjinal olup olmadigini bilemiyoorum

ya kizlar benim yuzumdeki tuyler cikiyo ,simdi elimi degdimmi normalde boynumdaki sert tugler elime batardi simdide siyah ama elime fazla batmiyo sanki yavas yavas zayiflasiyo gibi ,gec cikarip cikarmadigini bilmiyorum bundan sonra gun tutucam ne kadar suredecikarcak bi bakayim
en son 24 dunde aldirdim simdi cikmaya basliyo cok erken cikiyo benim ki yaaa

selamlar, ben birinci seansı tamamladım ve kol altı tüylerim sanırım cansızlaştı...sanırım işe yarayacak =)

kremi aldım kullanmaya başladıkça yorumlarımı yazarım:):)hihoyyyt

Bi sorum olacak. Bu kremi yüzüne süren arkadaşlara tabiki. Ya da herkese sorayım ben.
Bu kremi tüyleri aldıktan sonra 4-5 gün sürüyorsunuz ya 4-5 gün boyunca yüzünüze ya da kullandığınız bölgeye hiç su değdirmiyor musunuz?

canım yeşil yuvarlak kutuda GUTTO. bandrollü.
cosmocity dükkanından 20 ytl'ye aldım, kokusu çoğ güsel :))
ben, kol altıma uyguladım ağdadan sora 4 gece sürdüm.
sanırım 10 gün falan oldu, bugun çok hafif yeni tüyler çıkmaya başladı ama renkleri baya açık, bir de seyrek sanki. işalla öle olur. gelişmeleri yazıcam canlar! =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…