Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Aynen canım benim de öyle
Hatta kötüye gider gibi olacak görüntü 2 3 ay

Çok daha iyiyim elhamdülillah ağrım sızım kalmadı ödemlerim var ama halâ

Bilgilendirme yapacak varmı

Merhaba, benim görümcem bundan 3 yıl önce Nişantaşında Gökhan Haytoğlu'na meme-karın germe-kol germe ameliyatı oldu ve çok memnun kaldı.
Başka bir arkadaşım ise Bağdat caddesinde Murat Sarıcı 'ya 360lift operasyonu olmuştu ve o da memnun :)
umarım her şey istediğiniz gibi olur.

İnşallah ya valla korku var o kadar acı emek inşallah boşa gitmez menmun kalırız hepimiz. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

Çoktan başladım ben canım kreme onada . Benimde yok inan çevrede buradan işte bilgileniyorum.
Biz aynı gün ameliyat olmuştuk 18 Ocak. Beni daha kreme yağa başlatmadı doktorum. Henüz değil daha sonra dedi. İlk banyomu bugün yaptım. Bi hafifledim Hala eğik yürümem konusunda ısrarla uyarıyor beni. Eğik yürüyorum halbuki ama asla doktoruma yeterli gelmiyor, sürekli iç dikişlerin patlar ve biz bunu 2 haftaya kadar anlayamayız diyor. Ay çok sıkıldım artık

Bak aksine benim doktorda hastaneden taburcu olduğum günden itibaren dik dur diye ısrar etmişti , öğrendim ki bu işte hiç bir tek doğru yokmuş
İnsan farkında olmadan istemsizce eğiliyor bence koruma refleksleriyle. Bugün 35. Günüm artık tamamen dik durabiliyorum vücudum izin veriyor 1 haftadır
İlk banyo nimet gibiydi hepimiz için

Günlük işlerinizi yapıyor musunuz kızlar , ne bileyim ev süpürüp silmek , yemek yapmak gibi
Artık tek kaldım ben biyerlerden başlamam lazım ama korkuyorum da bişey olursa diye
Sizler nasıl yapıyorsunuz?

Günlük işlerinizi yapıyor musunuz kızlar , ne bileyim ev süpürüp silmek , yemek yapmak gibi
Artık tek kaldım ben biyerlerden başlamam lazım ama korkuyorum da bişey olursa diye
Canım ben biraz iş yapayım dedim ama dediğim gibi doktorum beni çok korkutuyor sürekli iç dikişin patlar ve kasların dışa doğru pörtler yaptığım iş boşa gider diyor Benim de ilk zamanlar kız kardeşim gelip silip süpürüyor biriken bulaşıkları yıkıyordu, şimdi onun da okulu başladı. Eşim de çalıştığı için sadece sabah kahvaltı hazırlıyor temizlik yapmıyor ablıyacağın ev evlikten çıktı. Ay o kadar istiyorum ki şöyle foşur foşur bulaşık banyo tuvalet yıkayalım her yeri dip köşe temizleyeyim

Evet benimki yürüyüş yap dedi dün kontrol vardı yatarken istediğin rahat hissettiğin şekilde yatabilirsin dedi bende şişlik vardı onu kontrol etti iğne ile şu birikintisi varmı diye şükür ödem miş. 10 gün sonra korse cikarabilirsin dedi.bitki çayı falan icememe izin vermedi ödem için.Ev işi tehlikeli dedi hemşire o yüzden ev işi yapmamak lazım tutcaz kendimizi artık ne diyeyim

Temizlik yapma perileri bana da geliyor hiç beklemezdim kendimden
Hayırlısı bakalım , madem doktor öyle diyor dikkat et bakalım çöp evde yaşamaya alıştım ben kontrolde doktora soracağım ama daha çok zaman varbana

Sen yapabilir sin canım bir ayı doldurdun bence yavaş yavaş yap

Sen yapabilirsin bence artık yavaş yavaş bir ayı doldur yavaş yavaş yaparsın dedi bana ama gene ağır kaldırmadan dikkat ederek benim kontrol 3 ay sonraymis onuda nasıl yapcaksak. Göbek deliğini temizledi hemşire biraz enfeksiyon gibi olmuş kurumadan çekti galiba ondan oldu onu bekliyorum iyilessin diye aman her geçen gün birşey çıkıyor puff korka korka bı hal oldum

Sütyen için ne söylediler canım
Sporcu sütyenine mi geçtin ?
Öyle gerçekten iyi ki kışın olduk bu ameliyatı yazın hele hiç çekilmezmiş sanki
Korseler , yaralar , korkular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…