Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Her şey gönlünüzce olsun inşallah 😘
Lazerle vaser arasındaki farklar nedir ? Siz mi tercih ettiniz
lazerde lazer ışınıyla parçalıyorlar sanırım vaserde su ile... yani bilmiyorum hangisi iyi. ben en çok ödemden çekiniyorum 55 kilo girip 60 kilo çıkmak istemem. ödem ne kadar sürede atılıyor?

lazerde lazer ışınıyla parçalıyorlar sanırım vaserde su ile... yani bilmiyorum hangisi iyi. ben en çok ödemden çekiniyorum 55 kilo girip 60 kilo çıkmak istemem. ödem ne kadar sürede atılıyor?
Bir hafta içinde rahatsız edici çoğunluğunu atmıştım. Bol hareket ederek , su tüketimini artırıp bromelain içerikli c vitamini ile 7 kilo fazla ödemin 5'inden kurtuldum. Darısı size
Siz de karın germe ve memeye operasyon yok sanırım yalnızca lipo ya
Çok daha kolaydır umarım ♥️

Bir hafta içinde rahatsız edici çoğunluğunu atmıştım. Bol hareket ederek , su tüketimini artırıp bromelain içerikli c vitamini ile 7 kilo fazla ödemin 5'inden kurtuldum. Darısı size
evet sadece lipo. Bromelain vs de kullanırım muhtemelen. lenf drenaj yaptırdınız mı?

Herseyim ters benim ya ilk hafta olmayan ödem şimdi pik yaptı ödem atıcı kullanıyorum ama etkisi yok aşırı şiş

Nasıl bir şişlik bir foto ekleyebilirseniz tam anlaşılır.Moral bozmak istemem ama ben o şişlik kaldığı için 2. Kez ameliyat oldum ,5 yıl geçer mi diye bekledim 😔
Doktorum dün ödem olduğunu söyledi, takip ediyor şuanda. Özelden atayim foto. Sizin var mi fotoğraf acaba, çok geçmiş olsun

Merhaba , aynı şeyleri yaşadım ben de çok normal dedi doktor . Başından beri hep tek memem ağrıdı , bi memede yaşadığımızı diğerinde beklemeyiz zaten demişti. Elektrik çarpar gibi , bıçak saplanır gibi , birden giren sızı gibi ağrılar beklenen şeyler 1 ayın sonunda bir iki hafta daha hafiften olup kaybolacak denildi. Gerçekten de şuan çok çok az oluyor bana bugün tam 30. Gündeyim
Teşekkürler canım aynen senin dediğin gibi elektrik çarpması iğne batması gibi ani sızı.. normal bir şey demek ki 🙏🏻

Teşekkürler canım aynen senin dediğin gibi elektrik çarpması iğne batması gibi ani sızı.. normal bir şey demek ki 🙏🏻
Bendede oluyor çeşit çeşit yerlerde ara ara göğüslerim dede ağrımı desem sislikten mi desem ara ara kaşıntı gibi içten içten birşeyler dikislerde de oluyor genel durum çok şükür iyi ödemler karnimda birazda olsa gitti ben sıvı birikmesi falan diye düşündüm inşallah geçecek. Yarın kontrol var neler olacak bakcam hayırlısı olsun

Canım sana birşey sorcam bu kasık bölgesindeki dikişler biraz geç düzelecek gibi daha kızarık sendede öylemi diğer yerler de öyle değil genelmi öyle orası hassas ondan diye tahmin ediyorum . Son durumun nasıl birde
Benim de kasık bölgesi dikişleri kirmiz, demek ki genel de öyle oluyor

X