Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

53. Günde bile ödem oluyor demek 😞 bende ilk ay sonrası rahatlayacağız sanıyordum
Şuan nasılsınız ödem dışında ağrı sızı geçti , günlük rutine dönebildiniz mi ?
Karın halâ sert ve dik durmaya engel mi yoksa ?🥲 Off bende geçmek istiyorum 2. 3. Aylara
Ağrım geçti tabi ama son 2 gündür kasıklarım çok ağrıyor oradaki dikişlerim geriliyor sanırım. Karın hala sert ama dik durmaya engel değil. Ödem çok ne yazik ki ya , bi geçse rahat edicem valla. Darisi sana insallah 🙏

Göbek deki dikilerin üstü sismi sizin ben bugün ilk ke ayakta baktım sis ve sarkık gibi tuaf birşey var sizdede oldumu bu durum pupis bölgesi de sis dikiş yeri ve ustude duzelirmi acaba
Pubis bölgesinde benimde sertlik var ve şişlik var canim, senin nasil tam olarak?

Hassas evet benimde göğüsler daha çok hassas ne zaman geçer bunlar bilmiyorum en çok göbeğim canımı sıktı ayakta gördüğüm de pazartesi söyleyecem 😔
Bi arkadaş resim atmıştı ya onun gibi mi canım ? Ondan mı şikayetçisin karından et parçası gibi , içi boğum boğum olduğu için

Yooo hiç alakası yok boyum 170 ve 57 kg la ameliyata girdim siz niye böyle gereksiz atarlandınız anlayamadım. Yaşımda 32 bünye kardeşim acı eşiği doktor eli hepsi etken ok ? Daha sakin yalnız...
Sakinim ama sizlerde bu kadar insanları korkutmayin ilk 3 gün dışında çok zor bir ameliyat olmadığını söylüyorum sonrasında zaten sabır gerektiren bir süreç olduğunu belirtmek isterim. En erken 3 ay en uzun 9 için de sonuç görmeye başlarız aylardır buraları okuyup da kaç defa vazgeçtim sayısını bilmem bizlerede yazık ablacım keşke burayi okumasaydim da en erken ameliyat olsaydım diyorum sanılan kadar ağır zor ameliyat değilmiş.

Yooo hiç alakası yok boyum 170 ve 57 kg la ameliyata girdim siz niye böyle gereksiz atarlandınız anlayamadım. Yaşımda 32 bünye kardeşim acı eşiği doktor eli hepsi etken ok ? Daha sakin yalnız...
Bak bunu da öğrendiğimiz iyi oldu karin bölgesinde çok fazla yağı olan arkadaşım korkuyor zayıflamak için uğraşıp duruyor bak bu da güzel bilgi oldu böyle rahatlatıcı olalım:)

Sakinim ama sizlerde bu kadar insanları korkutmayin ilk 3 gün dışında çok zor bir ameliyat olmadığını söylüyorum sonrasında zaten sabır gerektiren bir süreç olduğunu belirtmek isterim. En erken 3 ay en uzun 9 için de sonuç görmeye başlarız aylardır buraları okuyup da kaç defa vazgeçtim sayısını bilmem bizlerede yazık ablacım keşke burayi okumasaydim da en erken ameliyat olsaydım diyorum sanılan kadar ağır zor ameliyat değilmiş.
Siz oldunuz mu anlamadim ben tam :)

Bak bunu da öğrendiğimiz iyi oldu karin bölgesinde çok fazla yağı olan arkadaşım korkuyor zayıflamak için uğraşıp duruyor bak bu da güzel bilgi oldu böyle rahatlatıcı olalım:)
Bir şey deyimmi hiç uğraşmasın arkadaşınız direk olsun aşırı olmadığı sürece sıkıntı yok bence benden tavsiye karında birşey kalmıyor😂

Göbek dikisi varya alttaki pupis kısmının oralar çok şiş dikiş üstü göbek deliği değil herkeste öylemi beğenmiyorum göbek kalmış gibi yani düz değil 😔
Yok kuzum ben de öyle değil sadece içi şiş karnımın hissediyorum tabii ki ama dışta bir şey yok
Sor bi için rahatlasın belki normaldir

Aynen kızlar çok rahat bir süreç geçirmiş dersiniz 😅🫣 hiç beklemesin 🥳

Kızlar ben göbek deliğini sordum doktora, çok normal şuan şekli belli olmaz 2-3 aya oturacak daha ödem var, senin derin çok ince olduğu için şuan öyle ama şekli oturacak dedi. Hatta biraz kızdı bana, bu kadar ciddi bir ameliyat geçirdin daha önemli şeyler var odaklanmamız gereken buna mı takılıyorsun diye 🙄 hatta korkuttu biraz beni şuan içerde bir ton dikişin var onlar açılırsa yok iç kanama olursa Allah korusun bunlara dikkat etmeliyiz falan dedi

Benim akşamdan beri sağ göğsümde ağrı başladı ama böyle birden giren sızı gibi, batma hissi, sanki birden iğne batıyor gibi ama sadece sağ meme. Solda yok. Benimki protezsiz sadece dikleştirme. Göğsünüzde böyle batma hissi yaşıyor musunuz siz de?

X