Karın Germe Sonrası Göbek Deliği ACİLLL !!

Aynen aynı şekil bana da 2 ay gece gündüz korseye devam dendi
Yalnız banyo yaparken çıkarıyodum

Belki her doktorun görüşü ve tekniği farklıdır ama benim doktorda prof. Ve korse bu işin olmazsa olmazı ameliyattan verim almamız için korsenin etkisinin yüzde 60 larda olduğu söylenmişti

Öncelikle geçmiş olsun biraz daha bekle derim ve doktorun önerdiği yada tendirdiyot uygula ki daha çabuk iyileşsin. Bende bisey sormak istiyorum devlet mi özel mi ve ne kadara oldun merak ediyorum bende düşünüyorum
Ben devlette oldum ama doktorun özel kliniğinde gittim görüştüm. Meme toparlama+karın germe 75 bin

Merhaba canım sizin göbek deliği üstünden de mi kestiler karın germede şuan nasıl acaba memnunmusunuz

Merhaba, bende ameliyat oldum üstelik göbek fıtığı karın kasları yırtılması ve karın germe ile birlikte ben göbek deliğime bakamıyorum bugün 16. Günüm
Merhaba canım aynı sorunlar bendede var şuan sizi merak ettim ne durumdasınız hangi şehirde kime yaptırdınız ve ücret ne kadar ödediniz acaba birde fotonuz varsa önce sonra paylaşırsanız sevinirim ameliyata kaç kilo ile girdiniz fazla kilonuz var mıydı boy kilo oranı olarak

Benim Kardeşimde olmuştu bu dikişten kaynaklanıyor sanırım zamanla geçiyor pansumanı eksik etme

Nerenin kasları canım karın kaslari mi eğer karın kası ise neden acaba çok yakinlastirilmamasi ilk defa duydum
Benim ilk doktorum çok garanticiydi,bana demişti çok yakın dikmedim öksürme hapşırma anında dikişler patlamasın diye demişti.Ama baya bir açık bırakmış çok bombeliydi pubis üstü.

Benim ilk doktorum çok garanticiydi,bana demişti çok yakın dikmedim öksürme hapşırma anında dikişler patlamasın diye demişti.Ama baya bir açık bırakmış çok bombeliydi pubis üstü.
Merhaba. Benimde 23. Günüm karın germede. Benim göbek deliğimde kuyu gibi içerde minicik. Sanki içi et gibi açıkta. Ne sorsam doktora normal diyor karnım hala şiş. Sürecin uzun olması çok yoruyor gerçekten.

tek karın germemi yaptırdınız fıtık ve kas dikimi artı lipoşakşın yaptırdınız mı kaç kilo girdiniz doktorunuz kimdi ve kaça yaptı acaba

tek karın germemi yaptırdınız fıtık ve kas dikimi artı lipoşakşın yaptırdınız mı kaç kilo girdiniz doktorunuz kimdi ve kaça yaptı acaba
Merhaba. Tüm karın sırt lipocastion ve tam karın germe yaptırdım. Doktorum Ferruh Bingül. 125 hastane hariç

Kas dikimide oldu. Birde lipomatic eşiliğinde yapıldı.
ŞUAN NASILSIN PEKİ KARNIN NASIL OLDU, ÖZELDEN ÖNCE SONRASININ FOTOSUNU ATABİLİR MİSİNİZ MERAK ETTİM DİKİŞLERİNİZ NASIL GÜZEL ATMIŞ MI KAS DİKİMİNİZ GÖBEK ÜSTÜ ALTI YADA BOYDAN AŞAĞI TAM MI YAPILDI ACABA

Merhaba. Tüm karın sırt lipocastion ve tam karın germe yaptırdım. Doktorum Ferruh Bingül. 125 hastane

23 gün çok erken henüz belli olmaz sonuç,en az 2 ay sonra şekli belli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…