Bölgesel İncelme Karın Bolgesını Sıkılastırmak için Fındık Yağı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanabilir. Varis ve saçkıran hastalığı için faydalı olup, doğum önecesi, doğum sonrası cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacıyla masaj olarak sürülebilir. Selülit ve doğumdan sonra karın bölgesini sıkılaştırıcı olarak kullanılabilir.

KULLANILIŞI: Haricen masaj şeklinde kullanılır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.

arkadaşlar netten buldum bende fındık yağı kullanmayı düşünüyordum ne yapacağımı şaşırdım... kafamçokkarıştı

kullananlardan tüylenme sorunu yaşayanlar oldu mu ? Bizimle paylaşırlarsa sevinirizzz a.s

Eeee hani kullananlar sonucu yazacaklardı :KK43: Ne yapalım biz şimdi bir faydası oluyor mu? Tüylenme yapıyor mu? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyoruz...

arkadaslar cokkkk ozur dılerımmm aılevı nedenlerden dolayı uzun suredır nete gıremıyordum actıgım hıc bır konuyu takıp edemedım hepınızden tekrar ozur dılerım.su an bazı sorunlardan dolayı kullanmayı bbıraktım.bende etkılı oldu ama yanında bı cok sey yaptım

bende tuglenme yapmadı arkadaslar ama bılemıyorum her ınsanda aynı etkıyı gosterır mı

ayy bende denemeyi düşünüyordum ama tüğlenme falan yaparsa vallahi hiç kullanmam zaten onlarla başım dertte daha fazlasına ihtiyacım yok.. kullananlar memnunmu kızlar ?

canımcım hamıleyken fındık yagının ıyı geldıgını bılmıyorduk.dogumu sezaryn oldu ve ıkız su anda 10 aylık bebişler ve teyzemın gobusu oylce kaldı kafasına cok takmaya basladı sonra gıttıgımız aktar bıze bunu onerdı su anda kullanıyor ve gayet etkılı sız yınede kullanmadan once arastırın aklınıza yatarsa kullanın,cunku her ınsanın bunyesı ayrı.
sevgiler...

ay canım ne tatlıdır şimdi onlar Allah analı babalı büyütsüna.s.

Aaa tüylenme yapıyosa yandım ben yeterince var zaten..Ama aklıma yattı gibi denemek istiyorum..İşe yararsa da yaramazsa da bilgi veririm..Gerçi tüylenme meselesi gözümü korkuttu

ben fındık yagını saclarım gürlessin diye kullanıyordum. hint ve badem yagıyla beraber. gercekten tuy cıkarırmı acaba

Bende aldım bugün ama şampuanımın içine katmak için.
Geri kalanıda göbemee süreyim bari.
:nazar:

ben fındık yağını kullandım arkadaşlar.yürüyüşe çıkmadan önce sürüp,streçle sardım.gerçekten faydası oluyor düzenli kullanırsan.ayrıca tüylenme falanda yapmadı.
hem saça sürülenin içinde başka yağ karışımlarıda var.fındık yağının tek başına tüylenme yapacağını sanmıyorum.kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar benımde sızınle paylaşmak istedıgım bırşey var banyodan sonra fındık yagını surmenın sıklaştırmaya daha cok yaradıgını duydum deneyecem

slm bayanlar bu aktarcılar aynı dili konuşmuyomu acaba neden hep farklı bana aktarcı dedi kayısı yağını ince çizgiler iyi geliyor diye ama direk yüze sürülmeyecek 1 fincan suya bir kaç daqmla sadece...........:sm_confused:

Bende aktara buğdağ yağı için gitmiştim,neden kayısı yağı kullanmıyorsun dedi,birebirdir cildi nemlendirir dedi.İnanın 2 haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım,forumu okuyunca çok şaşırdım :uhm:
ben saf olarak,1-2 damla kullanıyorum ve hergün.Memnunum,nemlendiricilerimi hiç kullanmıyorum artık..Yanlışmı yapıyorum acaba,bilgisi olan yardımcı olabilirmi :bbo:

arkadaşlar, bazı yağları sürdükten sonra yıkamak gerekiyor. fındık yağı ile masaj yaptıktan sonra o bölgeyi yıkamak gerekiyor mu acaba? yoksa emiyor diye yıkamaya gerek yok mu???

Bende aktara buğdağ yağı için gitmiştim,neden kayısı yağı kullanmıyorsun dedi,birebirdir cildi nemlendirir dedi.İnanın 2 haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım,forumu okuyunca çok şaşırdım :uhm:
ben saf olarak,1-2 damla kullanıyorum ve hergün.Memnunum,nemlendiricilerimi hiç kullanmıyorum artık..Yanlışmı yapıyorum acaba,bilgisi olan yardımcı olabilirmi :bbo:

bende kayısı yağının değil kayısı çekirdeği yağının yüze uygulanabilidğini biliyorum kayısı yağı sürmemek gerekiyomuş sanırım ama kayısı yağı kremleride var aktarlarda görüyorum bu işler karışık valla:bbo:

merhaba herkeze. ben fındık yağını yemeklerde kullanıyordum ama araştırdıkdan sonra anladımki cildedeiyi gelecek. ama aktardan almak lazım kısmına katılmıyorum. bence iyi marka bir fındık yağı da aynı işi görür yani yenecek kadar normal birşey neden cilde sürülmesin ki? sonuçda fındık preslenince yağı çıkıyor yani roket bilimi değil. abartmaya gerek yok yani.

KIzlar herkes bilgiyi alıyor daha sonra forma uğramıyor sanırım.Hala devam ediyor msunuz?Ne gibi gelişmeler var?.....

X