Kardeşimizin bebeğinin düşme tehlikesi var. Ya Mübdi okuyalım.

muhakemat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
25
32
Selamunaleykum,

Forumdan bir kardeşimizin bebeğinin düşme tehlikesi var. Emine adında. Adı ile niyet edip 99 ve katları kadar Ya Mübdi Okuyalım inşallah Allah bebeğini muhafaza etsin.

Selamunaleykum,

Forumdan bir kardeşimizin bebeğinin düşme tehlikesi var. Emine adında. Adı ile niyet edip 99 ve katları kadar Ya Mübdi Okuyalım inşallah Allah bebeğini muhafaza etsin.
99 tane okudum. Rabbim kabul eylesin, Emine arkadaşımıza, bebeğini 9 ay 10 gün sağlıklı hamilelik dönemi sonunda bir avazda doğurup sağlıkla kucağına almasını nasip etsin INŞAALLAH.:dua:

99 tane okudum. Rabbim kabul eylesin, Emine arkadaşımıza, bebeğini 9 ay 10 gün sağlıklı hamilelik dönemi sonunda bir avazda doğurup sağlıkla kucağına almasını nasip etsin INŞAALLAH.:dua:
Allah razı olsun. İnşallah. Allah dualarının cevabını göreceğin zamanı yakın etsin senin de inşallah.

Yaaa yeni gördüm Allah senden razi olsun nasil moral oldu anlatamam :KK200:
evTik evTik Allah razi olsun canim:KK37:

Yaaa yeni gördüm Allah senden razi olsun nasil moral oldu anlatamam :KK200:
evTik evTik Allah razi olsun canim:KK37:
O sen miydin canım?
Rabbim sana bağışlasın inşaAllah. Hz.İbrahim Duası ile Evlat Sahibi Oluyoruz sayfasında düşük tehlikesi olup da şu an bebeğini kucağına alan arkadaşımızlar var. Hatta bir arkadaşımız düşük riski ile hastanede aylarca yatmıştı. Çok şükür hamileliğin yarısını doldurdu. Konuşmak istersen adı avrenim.

O sen miydin canım?
Rabbim sana bağışlasın inşaAllah. Hz.İbrahim Duası ile Evlat Sahibi Oluyoruz sayfasında düşük tehlikesi olup da şu an bebeğini kucağına alan arkadaşımızlar var. Hatta bir arkadaşımız düşük riski ile hastanede aylarca yatmıştı. Çok şükür hamileliğin yarısını doldurdu. Konuşmak istersen adı avrenim.
Evet bendim kuzum su an beklemedeyiz duanizi eksik etmeyin haftaya dr a gidecegiz

Allah sana bağışlasın cnm sayı tutamadm ama okudum .
Şu mübarek günde doğan Resulullah hürmetine , sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

X