Kardeşim Eniştemi aldatıyor

Ben mi yanlış anladım misafir olarak kaldıkları eve gelmiş dimi adam? Kardeşiniz artık dönülmez akşamın ufkunda. Yapacak pek birşey kalmamış. Siz ailenizle bu sebepten dolayı yüz göz olmayın.
Konuşmayım görüşmeyim değil mi mesafe koyayım aileme

Hayır inanmamış kesinlikle imkansız demiş tesadüftür demiş
O zaman yapabileceginiz hicbir sey yok
Siz neden sutten kesiliyorsunuz onu anlamadim , adama deliliyle beraber gostermisler , o inanmamayi tercih etmis
Gorusmeyin kardesinizle , bebeginize yazik etmeyin onun ahlaksizligi yuzunden

Daha önce görüştüm konuştum ama bana ağzına geleni saydı maalesef acaba diyorum eniştem delil mi topluyor böyle neden sessiz sonuçta apartmana girip çoktan kişi ama bu kesin bir delil değil.

O zaman yapabileceginiz hicbir sey yok
Siz neden sutten kesiliyorsunuz onu anlamadim , adama deliliyle beraber gostermisler , o inanmamayi tercih etmis
Gorusmeyin kardesinizle , bebeginize yazik etmeyin onun ahlaksizligi yuzunden
Acaba eniştem delil mi topluyor sadece apartmana girip çıkması kesin bir delil değil sonuçta.Acaba sessiz kalIP sessizce delil topluyor diye düşündüm ortada çocuk var ve iti bir yerde çalışıyor işinide bu yüzden kaybetmek istemez fevri davranmamasının sebebi Budur belki.

Bir sey soylemek istiyorum.

Eşlerini paylasan insanlar var. Hepimiz duyuyoruz görüyoruz, ilişkilerine 3.kisiyi arayan ciftler.

Bana bu olay boyle gibi geldi. Yoksa hicbir insan bu kadar aptal olamaz ya. Bence o adam eve girip cikarken es bile evde olabilir. Ya da gorustuklerinden haberdardir vs.

Kan dondurucu, rezillik. Ama yasanmiyor degil.

İnanamıyorum böyle birşey olabileceğine
Nasıl değer yargıları var bu insanların yahu

Simdi ben anlamadi bu olayi:
-- Kiz kardesiniz kimin evinde kaliyor?
-- Adam hangi eve geliyor?
--Kamera kayitlarina kim bakiyor?
--Kamera kayitlarina ne amacla bakiliyor?
--Eniste tesadüftür derken, neyin tesadüfü?
--Kardes adamin karisinin istedigi birseyi almak icin geldigini iddia adiyor, adamin karisi bu duruma ne diyor?
-- Evinde kalinan tanidik bu olaylarin neresinde?
--Eniste kiz kardesinizi neden size getirdi?

Daha önce görüştüm konuştum ama bana ağzına geleni saydı maalesef acaba diyorum eniştem delil mi topluyor böyle neden sessiz sonuçta apartmana girip çoktan kişi ama bu kesin bir delil değil.
Bilmiyorum ne desem ama siz kendinizi araya koymayın derim yapabileceğinizi yapmışsınız kardeşsiniz diye alkış tutup bağrınıza basacak değilsiniz bedelini ağır öder siz üzerinize düşeni yapmışsınız Yani Eniştenizin yapısını siz biliyorsunuz ama sanmıyorum bazıları toz kondurmaz eşlerine..

Eniştene göstermişler zaten ister inanır ister inanmaz ona kalmış birşey. Çok çirkin bir durum ama sen kendini üzmemeye bak. Bebeğine yazık sütün kesilmesin. Ben burada sadece yeğenine üzüldüm :/

Niye dusunuyorsunuz ki bunlari?
Cok ciddi soruyorum , sizin konunuzda alan razi veren razi durumu var , aileniz bile ses etmiyor , siz neden kendinizi yipratiyorsunuz ki bu kadar?

Ne diyecegimi bilemedim ama hakli olabilirsin dedigin gibi

Niye dusunuyorsunuz ki bunlari?
Cok ciddi soruyorum , sizin konunuzda alan razi veren razi durumu var , aileniz bile ses etmiyor , siz neden kendinizi yipratiyorsunuz ki bu kadar?
Bilmiyorum böyle birşey olacağına inanmak istemiyorum hep tv de görürdük ya birde bebeğim olduktan sonra çok hassas oldum.Zaten çok kötü sıkıntılı bir ailede yetiştik anne baba konusunda maalesef.Yeğenime üzülüyorum

Siz abla olarak üstünüze düşeni yapmışsınız. Kendi evi bile olmayan bir eve çocukları uyurken sevgilisini çağıracak kadar kudurmuş bi kadını hiçbir şey durduramaz malesef. Konu sizden çıkmış siz ilgilenmeyin ne yaparsa yapsın. Belki evliliğiyle ilgili size anlatamadığı detaylar vardır açık ikili yaşıyorlardır. Alan razı veren razı koca razı. Pisliklerde debelensinler.

Eniştene göstermişler zaten ister inanır ister inanmaz ona kalmış birşey. Çok çirkin bir durum ama sen kendini üzmemeye bak. Bebeğine yazık sütün kesilmesin. Ben burada sadece yeğenine üzüldüm :/
Evet bebeğime de yansıyordur ister istemez oda etkileniyordur.Ama bu kabuk edilebilecek bir durum değil çok acı

Daha detaylar var ama anlatamıyorum yani bu olayı kesinleştiren detaylar eniştem biliyor ve hala inanmıyor.Kardeşimle görüşmeyim değil mi kafama çok taktım atamıyorum maalesef .
inanmıyor değil, inanmak istemiyordur. Çocuklara ne olacak, kim bakacak diye kabullenmiyordur adam.

Böyle ahlaksız kadına tek başına iken çocuk emanet edilmez, o da kendisi hem çalışıp bakamaz

Bütün aile bu durumu biliyor ve kabul ediyor anladığım kadarı ile. Siz dürüst biri olduğunuz için kafaya takıyorsunuz ama takmayın inanın değmez. Bebeğinizi ailenizi düşünün.
Sürekli ağlıyorum uyuyamıyorum düşünmekten

Evet bebeğime de yansıyordur ister istemez oda etkileniyordur.Ama bu kabuk edilebilecek bir durum değil çok acı
Siz kardesinzi uyarmissiniz ustunuze duseni yapmissiniz sizi takmamis anlasilan eniste beylerde zaten inanmiyor bu durumda artik neden dolayi o kendilerine kalmis bisey ailen kardesini tutuyor
Siz napicaksiniz yanlisi savunan kisilerle birarda olmak istemiyosunuz belliki mesafe koyun bebeginiz ile ilgilenin
Sabah bi soz birakmistim yine birakiyorum

herkes ne diyecek?.. fakat bu ana kadar herkesten ne gördüm ki?.. bana en yakın olanlar dahil olmak üzere, bu herkes dedikleri şey beni üzmekten, hayatımı manasız bir hale sokmaktan başka ne yaptı
O yuzden az insan cok huzur ha onlar brnim ailem diyeceksiniz ama onlar sizi suan dinlemiyorlar bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…