Kardeşim Eniştemi aldatıyor

Bende onu diyorum hatta instagramda paylaştım bu olayı kadınım sevgilisi kadının çocuğunu öldürmüş baktı ama adamla uzun süre beraber sanırım.Ben o adamın karısına da çok üzülüyorum 😔

Çocuğundan da geçtiyse zaten şeyinin derdine, sizin hiçbir konuşmanız kar etmez. Enişte bey de inkar ediyormuş artık kardeşiniz nasıl ikna ediyorsa bilmiyorum.
Yazık yeğenlerinizin önünde arkasında bari olun, çocuklarla sohbet diyalog filan hep iletişimde olun. Elin herifi bir şey yapmasın.

O kişi birşey vermek için gelmiş emanet varmış adamın karışı kardeşimden birşeyler istemiş onun İçin gelmiş göya ama eniştemi niye arayıp söylememiş ve iki saate yakın o evde ne yaptılar
Allah Allah sanırım enişte inanmak istiyo yalana. 2saat için kendini nasıl ikna etti peki

Ben anlattım evet hem anneme hem kardeşime ama korkuyorlar evlilikleri bozulmasın diye.
Ortada evlilik mi var? Çocukların olduğu eve adam sokup sevişen kızını mi koruyor anneniz?

Görüşmeyin hiçbiriyle, ortak olmayın böyle bir pisliğe.

Kardeşin niye boşanmıyo madem sevmiyo boşansın... insanların başını belaya sokacak
Eniştmin oturmuş işi maddi geliri var kardeşim boşansa çalışmak zorunda kalacak rahatı bozulacak.kızına kayınvakide bakıyor kendisi yiyip içip geziyor.

Adam gozuyle eve gırdıgını gorup neyın tesadufu dıyor anlamadım nasıl bır tesaduf olurkı kendı evıne gece yarısı girmesinin demekkı oda takmıyor. Allah bıldıgı gıbı yapsın bunları keske o adamın esı gorse o kamera kayıtlarını belkı o bosar adamı

Eniştmin oturmuş işi maddi geliri var kardeşim boşansa çalışmak zorunda kalacak rahatı bozulacak.kızına kayınvakide bakıyor kendisi yiyip içip geziyor.
Allah eniştenin de karşısına kabak gibi çıkarmış herşeyi ama görmek istemiyor demek ki.
Çocuklarına yazık.

Daha öncede konu açmıştım içimi dökmek istiyorum hanımlar size.Kardeşim eniştemi aldatıyor daha önce açmıştım konu 1,5 2 yıl önceydi sanırım.Eski konumu okuyabilrisiniz .2 yıl önce Kardeşim bu adamla yazışmıştı açık saçık konuşmalar sevgi dolu sözler ki bu kişi eniştemin arkadaşı evlerine girip çıkan biri.Yakaladığımda Ağzıma geleni saymıştım önce bana laf saydırdı sonra özür diledi bir hataydı bir daha olmayacak dedi.Bu süreçte kardeşimle eskisi gibi olamadık aramızda mesafe oldu daha doğrusu bu aldatma olayı yaşanırken eskisi gibi beni aramadı sormadı ben arayınca meşgulüm derdi.konuyu uzatmayım bazı şeyleri buradan yazamayacağım kimliğim ifşa olmasın diye.Şimdi bu aldatmanın nasıl devam ettiğini anladığım söylemek istiyorum.Geçen gün eniştemle çat kapı geldiler sürpriz yapmışlar biz ayrı şehirlerdeyiz eniştem geri gidince kardeşim başladı anlatmaya.Bunlar bir yakınımızda kalıyorlardı evlerinde tadilat vardı.Yakınımız dediğim kişi yöneticiden duyuyor ve kameralara baktığında gerçeği anlıyor iki kes gelmiş bu adam 1.30 saat kalmış evde 2.geldiğinede 2 saate yakın kalmış evde iki çocuk var çocuklar uyurken adam eve girmiş.Enişteme anlatmış kamera kaydını göstermiş kardeşim inkar etmiş ağar topar bize gelmişler kalacak yerleri olmadığı için.O kişi bana iftira attı diyor yalan söylüyor diyor ama bu dediğim adam daha önceki adam bu olayı bilmesem bende öyle sanardım kardeşimi desteklerdim.Ve ben çok tiksindim kardeşimden midem bunalıyor bunu anladığı için anneme gitti ve yüzsüz gibi bana ona destek olmadığım için kırgın olduğunu söylüyor.Emziriyorum ve sütüm kesilecek üzüntüden bir kaç gündür uyumuyorum başım çatlıyor.
Çok zor bi durum ama kardeşinizle iletişim kurmaya çalışın yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışın çocukları var birde üzüldüm Rabbim şaşaırtmasın.. Siz tepki gösterdikçe yanlışa devam eder. Eniştenizede diyecek söz bulamıyorum bazı insanlar göZlerini kör ediyor anlayamıyorum

X