Kardeşim Eniştemi aldatıyor

Sürekli ağlıyorum uyuyamıyorum düşünmekten
arkadaşım böyle yapmaya devam ederseniz sizde hastalıklar çıkar. Biraz tevekkül edin, oluruna bırakın. Sorun sizin değil, bu kadar içselleştirmeyin. Naneyi yerken sizi mi dert etti bu kardeş kişisi, siz neden bu kadar yükü omuzlanıyorsunuz?

Önceliğiniz evladınız ve kendi yuvanız olsun.

Kardeşinizi olay büyümeden, boşanmaya ikna edin. Şimdi ne konuşsak, saydırsak boş.
Bu yüzden alın karşınıza boşansın ne istiyorsa yapsın. Yarın öbür gün bir cinayet ile sonuçlanmasın.Allah korusun eniştenizin ailesinden biri zarar falan verir. O noktaya gelmesini de istemem açıkçası. Mantıklı bir çözüm istiyorsanız boşanma en mantıklısı.

Anliyorum ama bebeginiz var , uzuntunuz stresiniz ona da geciyor , ufacık bebegin ne gunahi var bunu yasiyor?
Toparlayin kendinizi , koyun mesafenizi uzak durun

inanmıyor değil, inanmak istemiyordur. Çocuklara ne olacak, kim bakacak diye kabullenmiyordur adam.

Böyle ahlaksız kadına tek başına iken çocuk emanet edilmez, o da kendisi hem çalışıp bakamaz
Korkuyorum yeğenim konusunda
doğru söylüyorsunuz kendi yoluma kendi hayatıma bakmalıyım herkesin aklı var ben neden kendimi yıpratıyorum ki

Konuştum ama o rahatı bozulmasın istiyor sanırım

Yoneticiye neymis ki milletin evine cikani dikizlemis.
Kocasi karisina güvenmeyi secmisse gerisi teferruat bence.
Aslında olay yönetici değil bazı detayları veremiyorum maalesef birisi yakalamış ama yönetici diyorlar o gören kişiyi söylemiyorlar

Aynısı geldi aklıma. Konu fake değilse ki o ihtimalde var bence çünkü evde tadilat var diye başkasının evinde kalınır mı? Bir de o adam gelirken ev sahipleri neredeymiş ki?
enişte bilip ses etmiyorsa kardeşini satıyor bile olabilir, eşini paylaşmayı kendine yediren fuhuş da yaptırır Allah korusun

Bak ben ilk konunu da biliyorum. Ahlaksızlık ve aldatmanın genetik olduğunu ve bazı çocukları etkilediğine inanıyorum. Tanıdığım aikenin 4 çocuğu var. Baba mahallenin çapkın adamlarındanmış. 1 kız 1 erkek 2 çocuğu aldattı eşlerini. Annen de onu kendine benzettiği için koruyor. Bırak pisliklerinde boğulsunlar onlarla yakın olman ancak seni de etiketler

Anneniz ve diğer kardeşinize herşeyi anlatın psikolojik baskı kurun ya eşinden boşansın yada diğer kişiyle ilişkisini kessin aksi halde olayın sonuçları çok vahim olabilir

Ev sahibi çalışıyor işe gidiyor bu kişi ev Sahibi işteyken geliyor

Ev sahibi çalışıyor işe gidiyor bu kişi ev Sahibi işteyken geliyor
Babanızın bilgisi var mı bu durumdan ? Genelde kız babaları bu tarz durumlarda çok ciddi tepki gösterir kızlarına? Sadece kız kardeşiniz değil maalesef enişteniz de normal değil. Bu konu çok karmaşık, ben en çok diğer adamın karısına üzüldüm keşke ona haber verseniz kimliğinizi belli etmeden. Onun da bilmeye hakkı var çünkü

Korkuyorum yeğenim konusunda

Öncelikle şunu söyleyeyim, annem dünyanın en tatlı annelerindendir. Sevgisini de hep görmüşümdür. Ama kendi ailesine düşkündü o da her ne kadar kendi ailesinden hiç destek görmese de. Hatta bizim böyle yeni telefonlarımızın olduğu zamanlarda, benim adım Ayşe, abim Ahmet olsun. Bizi düz Ayşe ve Ahmet diye kaydedip dayımın kızını -adı Hayriye olsun- Hayriye'mmm diye kaydetmiş. (Hayriye'nin de annesi eşini aldatan bir kadındı bu arada tesadüf.) Babamla tartışmışlar hatta bu konuda bayağı. Sonra bir komşu büyüğümüz "Kızım sen ne saçmalıyorsun?" minvalinde anneme ayar çekmiş.

Yeğeniniz bir masum, evet, ben de çok üzüldüm. Onu düşünmeniz merhametinizi gösteriyor. Ama nasıl erkeklere kızıyorsak kök ailenden ziyade önceliğin kendi ailen olmalı diye, aynısı bizim için de geçerli. Hele de kusura bakmayın sizinki gibi bir ailede. Yani bence herkes biliyor, ama kimse dillendirmiyor bu durumu. Anneniz boşanırsa çocukla gelir evime yerleşir diye düşünüyordur muhtemelen. Enişteniz için de aldatılmayı hazmetmek zor olduğu için şu an inkar durumunda olabilir, o da onun evliliği ama. Ne yapabiliriz? Kız kardeşiniz zaten hem aldatma olayıyla hem de birilerini size karşı doldurmayla karakterini ortaya çıkarmış. Kız kardeşi silin, ileride yeğeniniz sizin desteğinizi isterse elinizden geleni yaparsınız.

Yavrunuzun bu güzel zamanlarını hak etmeyen insanlar için gözyaşı dökerek kaçırıyorsunuz ablacım, lütfen yapmayın ileride pişman olabilirsiniz. Umarım yavrunuzla çok mutlu olursunuz.

Yarama tuz basti konunuz. Asagi yukari ayni durumu yasadim 1 yil once. Konu bile acamadim o derece utaniyor insan..hala utaniyorum. Hala o kadar kotu hissediyorum ki kendimi. Benim icin en buyuk darbe yegenimle iliskime geldi. Onceden haftada 2 3 gun is cikisi onlara giderken 1 yildir evine gitmiyorum kizkardesimin. Kardes demek istemiyorum. Zaten 1 yildir ne konustum ne gorustum. O da sizin kizkardesiniz gibi piskin. Yegenimi cok ozluyorum, cok yakindik birbirimize. Annesinden cok bakmisimdir ama ne yapabilirim...Ben duruma kizkardesimden cok aglamisimdir. Yapacak birseyiniz yok. Iliskinizi tamamen kesmek en mantiklisi. Ben asla affetmedim tabiki sizi bilmem..Kendinizi dusunun zaten emziriyormussunuz. Allah hidayet versin ama benden uzak Allah'a yakin uzak olsunlar boyle insanlar, kardesimde dahil..

Bu hem kotu hem cahil insanlardaki cesarete hayranım
Kamerada goruntusu var, iftira dıyor:))

Neyse umarım yuklu bir tazminat oder bosanırken kocasına.
Sadece erkekler degıl, aldatan kadınsa o da odesın son damlasına kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…