Kardeşim Eniştemi aldatıyor

Çocuğundan da geçtiyse zaten şeyinin derdine, sizin hiçbir konuşmanız kar etmez. Enişte bey de inkar ediyormuş artık kardeşiniz nasıl ikna ediyorsa bilmiyorum.
Yazık yeğenlerinizin önünde arkasında bari olun, çocuklarla sohbet diyalog filan hep iletişimde olun. Elin herifi bir şey yapmasın.

Allah Allah sanırım enişte inanmak istiyo yalana. 2saat için kendini nasıl ikna etti peki

Ben anlattım evet hem anneme hem kardeşime ama korkuyorlar evlilikleri bozulmasın diye.
Ortada evlilik mi var? Çocukların olduğu eve adam sokup sevişen kızını mi koruyor anneniz?

Görüşmeyin hiçbiriyle, ortak olmayın böyle bir pisliğe.

Kardeşin niye boşanmıyo madem sevmiyo boşansın... insanların başını belaya sokacak
Eniştmin oturmuş işi maddi geliri var kardeşim boşansa çalışmak zorunda kalacak rahatı bozulacak.kızına kayınvakide bakıyor kendisi yiyip içip geziyor.

Adam gozuyle eve gırdıgını gorup neyın tesadufu dıyor anlamadım nasıl bır tesaduf olurkı kendı evıne gece yarısı girmesinin demekkı oda takmıyor. Allah bıldıgı gıbı yapsın bunları keske o adamın esı gorse o kamera kayıtlarını belkı o bosar adamı

Eniştmin oturmuş işi maddi geliri var kardeşim boşansa çalışmak zorunda kalacak rahatı bozulacak.kızına kayınvakide bakıyor kendisi yiyip içip geziyor.
Allah eniştenin de karşısına kabak gibi çıkarmış herşeyi ama görmek istemiyor demek ki.
Çocuklarına yazık.

Çok zor bi durum ama kardeşinizle iletişim kurmaya çalışın yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışın çocukları var birde üzüldüm Rabbim şaşaırtmasın.. Siz tepki gösterdikçe yanlışa devam eder. Eniştenizede diyecek söz bulamıyorum bazı insanlar göZlerini kör ediyor anlayamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…