Kardeimden yana ok dertliyim

TILSIM212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
11
0
arkdşlr öncelikle merhaba siteye az önce kayıt oldum bu akşam moralim berbat sizinle paylaşmak istedim kardeşlerinizle aranız nası merak ediyorum şanssız ben miyim yoksa herkes mi bu dertle yaşıyo senağlama

hoşgeldin cnm valla kardeşim yok iyikide yok diyenlerdenim büyütme canım kardeşi olan herkes sorun yaşar gerek tartışma gerek kavga üstelik büyük bir sebebten dolayımı bunu yazdın???

arkdşlar bnmki değişik bi vaka kardeş diil sanarsınız kumam nedir anlayamadım onu anlatmaya kelimeler yetmez yinede az çok anlatımbelki iyi gelir anlatmak bir türlü yıldızımız barışmıyo kardeşimin boyu benden yaklaşık 10 cm kdr uzun ben 25 o 22 yaşında senelerdir boyu uzun die benle alaay eder halada dvm yanımdan geçerken bi haller sen sus cüce demeler uzun bi süre bunu dinledim ama bitmedi ünvst döneminde evin ilk kızı olarak cefayı ben çektim Almanya da burslu okuma ihtimalim vardı babam olmaz dedi şehir dışına yine olmaz dedi bende aile huzurum bozulmasın die ses çıkarmadım ama başıma yağ sürdüler şimdi babama sorsan kazandındamı yollamadım diyo ve beni delirtiyo gelelim kardşim aşamasına o inat etti kocaelini yazdı(servisle gidip gelio ama vize finallerde orda kalıo)ve orda başladı bende açıköğretim iktisat (lisans)okudum ama hergün en ufak bişide tabi sen okul mu okudun ben kocaelindeyim beni kıskanıyosun dedi evde iş yapılacak siz yapın ben okul okuyorum szin gibi boş insan diilim uğraşamam dedi bu sene okulu bitiyo ve ben 4 senedir (bu yazdıklarım sözlerinin ufak bir kısmı arkdşlar ) bu gibi lafları çekmekten artık yoruldum şimdi mezuniyet ve kep törenleri var ve evde sürekli evde kep töreni olan tek bnm nede olsa mezuniyet gecesini tek bende görüyosunuz falanlar kendimem olan güvenim dengem herşey mahvoldu ya siz bnm yerimde olsanız naparsınız duyma görme demeyin çünkü sizi delirme kıvamına getirene kdr uğraşıp karşınıza geçip gülen bir tipten bahsediyoruz nası bi şanstır bu bnmki yasenağlama

kapıya yaz " okumak cahilliği alır eşeklik baki kalır"
adam olmasını cidden öğrenememiş. karşı ataga geç

o yazıyı kapıyada yazsam gözünede soksam üstüne almaz almadığı gibi onu bide bana yontar böle bi vaka ufak bişi anlatım sizede olayın ciddiyetini dahada iyi anlayın bnm odamın kapısı kilitlidir eşyalarımı aldığından kitlemek zorunda kalıyorum kendisi nası becerdi bilmem anahtarımı yanımdan ayırmama rağmen anahtarımdan yaptırmış ve bigün annem evde ince temzilik yaparken bunu buldu bana dediki bu anahtar seninmi baktım bnm diildi o an şeytan dürttü aldım elinden denedim ve anahtar bnm odaya uyuyo kapılarımızda kale kilit dışkapı gibi düşünün v eo anahtarı aldım onun yanına gittim dedimki sen ne kdr basitsin biliyomusun bi baktı şu anahtarımı üşenmeyip utanmayıp yaptıracak kdr dedim ve arkdşlar bu durumda olsanız siz cvp ne verirdiniz bence çoğunuz utanır yerin dibine girerdiniz bnm yüzsüz kardşimse dediki gayet rahat aa buldunmu bana gerek kalmamıştı artık sen odannıı kilitleyip giderken ben istediğim gibi girip gülüodum insanların zekasıyla oynamak çok hoşuma gidiyor o zevki taddım ya bulman sorun diil neyse dedi ya ölürmüsün öldürürmüsünüz yaaaaaa:KK43:

üzülme canım ya böyle şeyler sürekli olan olaylar ..kardeşler arsında oluyor bizde vaktiyle abimle hiç geçinemezdik ama şimdi inan bir gün telefonlaimasak diger gün mutlaka evlenip de yollaryrılınca deger anlaşılıyor hele bi evlen ayrıl o evden bak nasıl düşkün oluyo ... ama sizin sorununuzda iş birazdaannebabaya kalıyor yani onlar agzıın payını yeterince vermiyolardır kardeşine ..sıkma canını sen cahilligine ver ..nede olsa kardeşşsiniz siz ayrılınca oda anlar ..sevgileriimle

bence hiç bir yaptığını görmeyin..
siz ne kadar görmezden gelirseniz o kadar dlirecektir.inanın buna..

görmemem mümkün diilki beni kafaya takmış evdekiler baş edemiyoruz diolar of of evlensemde düzelmez o ztn dioki çeyizleir hazırlıyosun ama nasip olmıcaklar kullanamıcaksın dio aa bide unutmadan senin öldüğün gün bnm düğünüm olacak dior arkdşlar buna cevabınız nedir???

atsan atamazsın, satsan satamazsın; kardeş sonuçta.
bu kadar tersliklere rağmen eminim onun başına kötü birşey gelmesini istemezsin gene de.
hiç kaale almayacaksın, yapacak başka birşeyin yok.
konuşacak, sen duymamazlıktan geleceksin; sonunda da bıkacak..

walla kumam olsa böle yapmaz o bıkmaz umursamadığını farkederse ztn söz seviyeleri alıp başını gidio sneelerdir çekiyorum ama bitmio çilem ztn ben ne kdr sorumluluk sahibiysem o okdr umursamaz ey gidi dünya yanmışona ne keyfine bakar bişiyi kafasına dert etmez varsa yoksa arkdşları ev umrunda diil tabi buda deli ediyo beni temzilik falan paylaşımlı yapılıo ama umrundamı ha ben yapım susım ama bus eferde adam bi utanır aa yaptıder teşekkür beklemiorumda buseferde eş..gibi yapacaksın dio işin ne ozmn işte geliolar bana ev halkı buna bişi yapamıo benim ergenlik dönemimde ooo bnm üstüme az gelmediler yazlığa gidioruz yazlıkta bi arkdşım yok neden babam tutucu o kıs makyaj yapmış onla konuşma bu erkeğe slm verdi onla konuşma bende saf huzur bozulmasın die sildim herkesi şimdi benn yazlıkta tek dururken kardeşim kıslı erkekli grubuyla gezip fing atıo ah ah bu dünyanın adaleti nerde bi bilsem

görmemem mümkün diilki beni kafaya takmış evdekiler baş edemiyoruz diolar of of evlensemde düzelmez o ztn dioki çeyizleir hazırlıyosun ama nasip olmıcaklar kullanamıcaksın dio aa bide unutmadan senin öldüğün gün bnm düğünüm olacak dior arkdşlar buna cevabınız nedir???

Neden böyle bir cümleyi kuracak kadar sana kin dolu?
Bende hep kızkardeşim olsun istemişimdir..
Ama seninki gibisini hiç duymamıştım..

keşke bir kardeşim olsaydı.....
böyle şeyler yaşasam bile herşeyini çeker hiç sonun etmezdim çünkü o benim kanım canım olurdu :teselli:

arkadaşım inan ailelerin ortak özelliği bu.yani en azından benmkilerde böyledir.bende büyüğüm bende hep acemilikleri cıktı şimdi diğer kardeşlerim hayat yaşıyo.ve bu hiç bitmiyo inan.büyük olmanın cefasını ölene kadar çekicez bence.kardeşin konusuna gelince diyicek hiç bişey bulamıyorum ona.belliki dengesiz saçma bir kişilik kendisi.yapman gereken tek şey 3 maymunu oynamak...

al cnm bnmkini sana verebilirim ya aslında içten içe beni kıskanıyo fakat dışarı bunu öle bi yansıtıyoki kendiyle sorunu ben güselim ben harikayım ben zekiyim ben şöleyim böleyim falan hep tavır bu

arkdşım kesinlikle haklısın büyükler cefayı çekiyo küçükler sefasını sürüyo bu bölede devam eder...

canim ya karsina al bir abla olarak konus... ama sakinken ve kardesinde sakinken al karsina konus... deki " ayse yada fatma ben senin ablanin ve seni cok seviyorum bunu hernekadar kabul etmesende biz bir et bir kemigiz. varsin senin boyun uzun olsun eger bu seni mutlu ediyorsa bende sevinirim mutlu olduguna. benden uzun ol, benden güzel ol, herseyin en iyisi sende olsun, en güzel seyler sana alinsin inan bunlari icten söylüyorum de. cünkü ben bir ablayim. bir abla nasil kardesinin kötülügünü ister ki de" canim valla al karsina otur konus... ahhh ahhhh benim ablam suan yanimda olacak ki daha ne isterim ben, ben kardeslerime kurban olurum. hepsi burnumda tütüyor:1no2:

bence hiç bir yaptığını görmeyin..
siz ne kadar görmezden gelirseniz o kadar dlirecektir.inanın buna..

evet kesinlikle katılıyorum ..tamamen o yokmuş gibi davran o şu anda ipleri eline aldıgını zannediyor ama bırakmayın peşini sizde biraz pasifsiniz gibime geliyor dolduruşa getirmiş gibi olmıyayım ama sizde biraz ona karşı edepsiz olun ne demişler dinsizin hakkından imansız gelir ....

ah ah cnm ah güsellikle söledim olmadı kötülük oda olmuo ya bu kisti çıktı aldırdı ben oonu yatağına kollarımda taşıdım bunca şeyylerine rağmen ama ayaklandı dediki hastayken bi yardımmı ettiniz sumu verdiniz bölede nankör bişi ah ahhhhhhh

bende okdr suskun diilim ama olmuo yani bu değişik bişi anlatılmaz yaşanır içinde fırtına kpsa güler geçer asla belli etmez

aa kardeş değil düşman sanki
ablam ben ağlasam oda ağlar ya canım benim
telefonda hep dertleşiriz
allah sana yardım etsin güzelim

X