Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Yok sebepsiz. Mantar vardi onun tedavisini gordum eylulde deneyeceğiz insallah. Belki mantardan olmuyor diyorlar. Bi ihtimal. Mantar gecti bakalim. Zamani gelmemis daha demekki. Her seyi yaptirdim bir sey cikmadi sukur..
İyi çok şükür... Bende de birkaç aydır az bir enfeksiyon var diğer testlerimiz temiz. Doktor enfeksiyon engel oluyor dedi spermle yumurtanın buluşmasına... Kültür alıp ona göre ilaç yazıcakmış... Rabbim daha fazla bekletmesin bizleri inşaallah...

İnşallah canım yaa .. Ama şu bir gerçek ki herşeyde bir hayır vardır Allah eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler versin hepimize
Bu arada soğan kürü nasıl oluyor ??
Adetin 7.günü başliosun 15 gün öglen ve aksam yemekten 10 dk önce 2 bardak hazırsuya kahverengi kabuklu soğanı 4e bölüp kaynamıs suya koyup kaynatıoruz biraz snra söndürüp ılıdıktan snra aç karna içioruz her seferinde taze yapmak gerekıo bıraz değişik kokuyo ama içiliyo :) ben calişiorum öğlen yapamadığım için aksam yatarken içiorum öğlenkini ramazandada sahurda iftarda içmiştim :)

Ö
yLe canm hrrseyde bi hayır var tabi

Amin amin insallah. Hayirli saglikli evlatlarimiz hayirli vakitte gelir insallah..

Anladım peki yumurtlamaya mı yardımcı oluyor tam olarak ya da rahimi mi temizliyor ne gibi etkisi var

Rahmi temizliyo diye bilioeum özellkle pko lular kullanıyo kistleri temizliomus. Bnde de pko baslangıcı vardı o yüzden denedim
Aslında tamamen doğal bişey ben bilmiyordum arada bir yapmak gerekiyor o zaman rahim temizlensin tertemiz rahimde yerşeşsin büyüsün bebişlerimiz Şimdi başlasam olmaz o zaman adetimi bekleyeceğim tabi inşallah adet gelmez tabi olursam bir sonraki ay için bu kürü deniyeceğim canım bilgilendirme için teşekkür ederim

Adetin 7.günü basla canım adet söktürücü etkisi var zaten bide adet düzensizliği olanlar için.. İlk ay 15 gün yapilio daha sonraki aylarda 5_7 gün arası yapılıyo adete 10 gün kala :))

yukarida arkadas aciklamasini yapmis. Benim hamile arkadaslarim yapti ama onlarin da kopurmedi. Yani dedigim gibi gebelikle alakasi yok arkadasim. Ama insallah konu sahibi hayirlisiyla gebedir..
bu arada işyerinde adetine bi kaç gün kalan arkadasa yaptrdım ben ondada köpürmedi.. Bide ben zayıflamak için ingiliz karbonatı almıştım bi aralar o karbonatla yaptım yaptırdm kocamada arkadasıma hiç ama köpürme olmadi.. Hayrlsı bakalım dua edin..

Arkadaslar. Bu karbonat testi kopururse degil kopurme olmazsa hamilesin anlami tasiyormus.hamile olan bi arkadasim öyle dedi bende onun yalancisiyim. Hatta ben bu testi bi yaptim kopurdu o zaman kopurunce hamile diye biliyordum hamileyim diye sevindim moda girdim cat adet oldum sonra ark konuşurken karbonat testi var dene dedi bende biliyorum kopurdu hamileyim sandim degilmisim dedim oda tam tersi dene dedi neyse denedim kopurmedi ben yine hamileyim sanip moda girdim catt yine adet oldum yani farklı aylarda denedim kopurdugude oldu kopurmedigide. Bende tutmadi garantili bi test degil. Birde camasir suyu ile olan var onuda yaptim ; )

Camasir suyu ile olanda fos cikti bosuna deneyip heveslenip sonradan caninizi sikmayin arkadaslar. Ne yapacagimizi sasirdik .

aaaaa bu çok iyi gerçekten her ay test parası vermekten kurtulduk eğer sonuç doğruysa

Yarın erken gebelik testi yapicam bat günüm yarin .. Göğslermn ucları sızlıo resmen karnmda fln agrı yok ama bakalım hayrlısı adet olana kadar sonuclaru yazcamm

Canım sadece uçlarımı sızlıyor senin. benim komple sızlıyolar hızlı yürüdüğüm ya da yolda karşıdan karşıya geçerken koşturmak zorunda kaldığımda bile sızlama oluyor ve ısı çok yüksek göğüslerde.. Hayırdır inşallah umarım bugün senden güzel haberi duyarız da bize de umut olursun

inşallh canımm akşama kadar bekleyip aksam yapacam testi içine doğru sızlıyo ucundan ve bendede ısı cok yuksek.. Bazı arkadaslar adet günü yaklasanın köpürür demişler bizim arkadasın adet günüde yakın hiç köpürmedi. İngliz karbnatı almiştim eczanedn cok önce onla denedim ben hep testleri.. Belki ondanmıdır bilmem ama öle az bi köpük değildi benmki resmen kabardı baya.. Kmiside hamle olmayanda köpürür drmiş e benim kocamında bekar arkadasnda köpürmedi azıcık beyaz byaz üst yüzeyde köpürcük oldu o kadar.. Allah ım hayrlsını versin herseyin bat 26 o da bugün akşam fortest erken gebelik testini yapicam hayırlısı bakalım..

Canım bu testi de sabah ilk idrarla mı yapmak gerekiyor. Ben unutmuşum da gün içerisinde de oluyorsa işten eve gittiğimde denemek istiyorum. Tabi ki eşime de uygulayacağım. Ne hallere düşürüyoruz adamları yaa yazık onlara da Bizim psikolojimizle mi uğraşsınlar, olmuyo diye mi üzülsünler, kendi işlerine mi baksınlar

AYNEN xanm :) ben aksam isten gelince yaptim iş yernde kız arjadasa gün ortası yaptirdim sabah dwğildi :) hala adet olmadim bugün akşamlar olmaz artık sabah ilk iş test yaoicam heycanla beklıorummm :))

Bugün hala adet olmadım. Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim. Bahsettiğim fortest erken gebelk testi ni yaptım ama negatif. Test yapmak için erken mi acaba. Adet belirtim yok fazla idrarımn rengi cok koyu ben hiç böle koyu oldgnu bilmem.. Bu haftayı sabırla beklicem dua edin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…