Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Adetten önceki bütün belirtilerin daha doğrusu bizim belirti saydığımız şeylerin hepsinin psikolojik olduğunu söyledi bugün doktorum... Dünyanın her yerinde adetin en erken belirtisi adet gecikmesidir, diğer belirtileri her insan her zaman yaşayabilir dedi....

Canım belirtilerin inşallah bebiş olduğundan dolayıdır ama fazla düşünüp kendini dinlediğinde de daha önceki aylarda olan ama farkına varmadığın belirtileri fark edip gebeliğe yorabilirsin. Hayırlısı hakkında

Ayrica idrar asitli bir yapiya sahip oldugu icin dogal olarak asidi fazla olan idrara karbonat katarsaniz kopurur. Kopurmeyenlerinki asitli degil demekki.
Yani alakasiz..

Bişey kaybetmezsin cnm tabi dene ama erken gbi tam sonuc alamayablitsin bi hafta sürede ara ara yap bat a kadar :)

Ayrica idrar asitli bir yapiya sahip oldugu icin dogal olarak asidi fazla olan idrara karbonat katarsaniz kopurur. Kopurmeyenlerinki asitli degil demekki.
Yani alakasiz..
Bir de adet zamanı yaklaşınca doğal olarak asit miktarı artıyor hormonlara bağlı olarak... E herkes de adete yakın günlerde yaptığına göre bu testi, köpürmesi çok normal...

Bir de adet zamanı yaklaşınca doğal olarak asit miktarı artıyor hormonlara bağlı olarak... E herkes de adete yakın günlerde yaptığına göre bu testi, köpürmesi çok normal...

Hamilelerde idrar asidi arttığı için köpürürmüş diye duydum bende
yukarida arkadas aciklamasini yapmis. Benim hamile arkadaslarim yapti ama onlarin da kopurmedi. Yani dedigim gibi gebelikle alakasi yok arkadasim. Ama insallah konu sahibi hayirlisiyla gebedir..

Bakalım hayırlısı..Bilmiyorum ki belki öyledir..Kafa yormamak elde mi insanın aklına girince bir kere ne çok şeyler düşünüyoruz.. :) Gecikirse eğer o zaman değerlendirmek lazım :)

Bişey kaybetmezsin cnm tabi dene ama erken gbi tam sonuc alamayablitsin bi hafta sürede ara ara yap bat a kadar :)
Ya bu arada kızlar bende bu ay bıraktım korunmayı fakat ne folit aside başladım ne de bir doktora muayneye gittim öyle birden bire bişiler oldu aslında planımız ekim gibiydi . Doktorlarda gebelik öncesi en az 3 ay öncesinde başlayın diyor. Başlasam mı acaba artık

Doktorlar ne diyor peki canım bir sebebi var mıymış?

Yok sebepsiz. Mantar vardi onun tedavisini gordum eylulde deneyeceğiz insallah. Belki mantardan olmuyor diyorlar. Bi ihtimal. Mantar gecti bakalim. Zamani gelmemis daha demekki. Her seyi yaptirdim bir sey cikmadi sukur..

Ben soğan suyu kürü yaptım canım iki aydır eskiden olsa hamile olcagıma inanmazdm pek ama bu ay soğanda ikinci ayım umutlandım acıkcası :) Rabbim hayrlsını nasip etsin hepimize.. Aileme bir yıldır daha erken henüz düşünmüoruz diye yalan sölüorum kendi psijolojim bozık zaten bi kac arkadasm disinda kimse gercegi bilmiyo inşallah artik yasarım o annelik duygusunun baslangıcını..

İnşallah canım yaa .. Ama şu bir gerçek ki herşeyde bir hayır vardır Allah eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler versin hepimize
Bu arada soğan kürü nasıl oluyor ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…