Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

keske gitmisken kan verseydin canım aklnda bulunsun en sağlıklı değrler aç karna çıkıyo

benm doktorda cok yoğundu haftaya gitcem pazartesi o zaman soruyum biraz ciddi bi bayan tersler die korkuorm ackcası da biraz
Şu doktorlarda gıcık yaa aratmadan olsaydı şu bebişler de doktorlarla muhattap olmasaydık böyle konularda ne olurdu sanki Ya sorcaksın ya da bu ay oturup bekliyceksin canım başka alternatif yok gibi

Kizlar ariyorumm acmiyolar zilliler .beni dr la konustururlarni bilmiyorum ama yine denicem heber vericem size. Benim dr erkek ozellikle erkek dr istedim kadinlar havali ve aksi oluyo. Hep oylesi denk geldi. Ters Lale cigim bos durmaktansa inofolic icersin sana faydasi kanitli zaten ayy hadi insss .

Aynen canım inşallah yaaa.. Bence de erkek doktor daha iyi ama insan çekiniyo işte.. Dahili numarası yokmu sende ya da doktorun cep telefonu ordan sorsan

Aynen canım inşallah yaaa.. Bence de erkek doktor daha iyi ama insan çekiniyo işte.. Dahili numarası yokmu sende ya da doktorun cep telefonu ordan sorsan
Yok canim malesef. Yine aradim yine acan yok koskoca hastane santraldemi sikinti var anlamadim. Evet biraz cekiniyor dr ama napalim . Bejim çalıştığım yerdeki dr vardi isyen ayrildi yaa ona sorardim. Bubarada inofolicle ilgili arstirma yapiyodum biri yazmis klomen inofolic kullandim falan diye demekki kullaniliyo ama guvenemedim .bide zaten klimen ve serophene yumurtayi gelistiriyo bide inofokic gelistirirse 5taneye hamile kalmayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…