Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Onun bir zararı yokki canım bence yumurtalar daha da kaliteli oluyomuş ama sen yine de doktoru ara sor istersen klomenle bir zararı olur mu diye yok derse hemen başlarsın elindeki bitince yenisini alırsın
bilemedimki arasammı ama kullanmak gerekseydi sölerdi söledim daha önce inofolic kullandığımı..

Ben bu aşamada bir adım öndeyim sanırım İnşallah Allah'ım gönlüne göre verir umutlarını boşa çıkartmaz canım benim.. Inofolic konusunda bilemiyorum yani konu sağlık olunca klomenle ilgili nasıl olur bişey diyemedim. Her doktor da farklı yaa kimisi kullan diyo kimisi gerek yok diyo bana sadece bu ilacı bir doktor söyledi ve sonuç aldım diğer doktorlar hiç söylemedi bir sonuç alamadım. Başkada ilaç kullanmadığım için gönül rahatlığı ile kullanıcam. Senin klomen yumurtalara etki ettiği için nasıl olur bilemedim gerçi inofolicde yumurtayı kaliteli yapıyo zararı olcağını sanmam ama yine de sağlık dediğim gibi

Kizlar yaaa ben uyuyakalmisimm birsürü konusmussunuz .zelismrt drlar bazen umursamiyo destek ilaclarini sorabiome sansin varsa sor. Benimde birkac tane var ama ben kendim aldim dr yazmiyor diye biliyorum ben dun soracaktimda heyecandan unuttum tuhh beeayin 2sinde gidicem o zaman baslasam gecmi olur ki.

hayırlısı bakalım canım inşallah hepimiz peşpeşe seviniriz :)) evet bu ilaçlar yumurtatıomuşş :) bi gıdaklasak tam olocak ta
Insallah bizde gidaklariz canim karsi binada tavuk ve horoz var adam bahceye kumes yapmış durmadan yumurtluyorlar birde bi yaygara yapiyolar sorma gitsin esime diyorum su bahcedeki tavuklar kadar olamadim diye

komeni 5 gün kullancam 5.günde eşim test vercek snra 5 gün sonra gidecem doktora ama çalışmalara başlasammı başlamasammı bilemedim onu doktro bisey demedi bende utanıp soramadıımm
Canim ters lale dediye sormus bisey olmaz diye .bende sehir disina cikcam ama denk gelirsede calisirim ne zaman olacağı belli olmaz canim. . Onemli olan yazdigi gunlere taze taze çalışmak

Gel canım sende bişey kaçırmadın oh bu saatte uyuyabiliyosun negüzel doktor yazsada hamile kalmadan sgk ödemiyo canım bu ilacı parayla alıyosun. Sorun doktorunuza klomenle etki edermi diye başlayın bence eğer sorun olmuyosa vakit nakittir

Size de günaydın kızlarr
Ben günde 4 şase kullanıyodum canım 2 sabah 2 akşam bugün alıcam ilacı yine kullanıcam eğer sorun yoksa kesin fayda ediyormuş kullananlarda öyle diyor forumda okumuştum
Canim ben tek kullandim.bunu ben devletteki dr a sormustum ister al ister alma dedi .ilgisiz davrandi .yazmadi yani bende gittim aldim.kullanimini ecz sordum 1 paket dedi.hatra hic bi tadi tuzu olmayan ilac beni ishal etti.bayramda ara verdim gelince biraz kullandim hale var birkac paket. Dun soracaktim unuttum heyecandan. Serophene ile tepkimeye falan girer diye korkuyorum . .sana ne guzel fayda etmis ins bu ayda fayda eder

Canim ben diploması issizim sabah esime kalkip sonra uyuyorum geri .bi arayim hastaneyi dr la konuştururlarsa alayim

Evet canım bende limonkabugsu la ikiniz adına o konuda endişeleniyorum doktora sormadan içmeyin. Bazı kişilerde yan etki yapıyor demek ki.. İlaç aklıma geldiğinden beri bir umut kapladı içimi yaa inşallah bu sefer gol olur hepimizin

:) banada tek biri sölemişti işte :)) alıyım olmazyaa ne zararı olcakki demi :) arastrıym ben bi ama ynede :)

Insallah bizde gidaklariz canim karsi binada tavuk ve horoz var adam bahceye kumes yapmış durmadan yumurtluyorlar birde bi yaygara yapiyolar sorma gitsin esime diyorum su bahcedeki tavuklar kadar olamadim diye
biz bi yumurtlayalımda nasıl yaygar yapılır o zaman görülür bizim kocalar tavukların ki yaygara mıymış derler

Insallah canimmmm yaaa kismettt.sen suan tedavidemisin canim. Benimde icim umut doluu .hastaneyi aradimda acmadilar

biz bi yumurtlayalımda nasıl yaygar yapılır o zaman görülür bizim kocalar tavukların ki yaygara mıymış derler
Sarki soyler benimki sesi guzel zannediyor .bu arada canim ben hast aradimda acmadilar biraz zaman gecsin tekrar arayacagim inofolic icin bilgi alirsam sanada haber veririm canim. Gerci sen baya kararsizlik yasiyosun suan ama

Kizlar bi arkadasimin adeti 8gun gecti yapti negatif cikti sonra bi nakmis ikinci cizgi belirmis. Dun bidaha yapti negatif cikti .nasil heveslenmistik yaa .

Sarki soyler benimki sesi guzel zannediyor .bu arada canim ben hast aradimda acmadilar biraz zaman gecsin tekrar arayacagim inofolic icin bilgi alirsam sanada haber veririm canim. Gerci sen baya kararsizlik yasiyosun suan ama
aynen biraz kararsizim yani baya aslında ama kullansam nolur dıorum ya ters bsey laparsa dıorum ama en iyisi sen bi konus doktorla

Insallah canimmmm yaaa kismettt.sen suan tedavidemisin canim. Benimde icim umut doluu .hastaneyi aradimda acmadilar

Reglim cuma başladı 3. gün prl değerime baktırcaktım pazara denk geldi dün gittim hem tahlil yaptırabilirmiyim bugün diye sorcaktım hemde muayene olacaktım bi o da izinden yeni dönmüş çok yoğundu zaten çok da isteğim yoktu önümüzdeki ay bakarım dedim. Şuan kendi kendimin doktoruyum yanııSen şu klomen ve inofolic olayını öğrende limonkabugsu ta sende içiniz rahatlasın kafasındaki soru işaretide netleşsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…