Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bende yogurtlu ispanak mercimek corbasi dusunuyorum.

Off cok acim.

Hahhh soyle olsun yaaa.bi an diyorum buraksammi forumu napsam.uzuluyorum sizler olmayinca.

Bende yogurtlu ispanak mercimek corbasi dusunuyorum.

Off cok acim.

Hahhh soyle olsun yaaa.bi an diyorum buraksammi forumu napsam.uzuluyorum sizler olmayinca.
Bırakmayalım biraz aktif olalım sadece herkes kilo vermek istiyor değil mi ama buradan daha fazla motive oluyorum ben motive edelim birbirimizi tartı gününde heyecanlanıyorum cidden ben

Canan karatay ne diyor; SEnin sensorlerin bozulmus.aslinda doyuyorsunuz vucudunuz size eski yasama bicimini daha uygun olduguna itiyor.niyemi? Cunku enerjiyi sekeri almaya alismis.
.
Karatay çok doğru demiş. Benim sensörler bozuk. Mide tok ama akıl ye ye diye bağırıyo. Bugün istikrarlı gidiyorum inşallah ilerleyen saatlerde de devam ettiririm

Bırakmayın forumu siz bırakırsanız ben daha çok yerimm benim bebişler çok hareketlendi o yüzden fazla giremiyorum

Kaçamaksız 37. Gün
Sabah
Kırmızı mercimek krep tostu
Zeytin
Fıstık
Sütlü kahve
Küçük mandalina
Akşam
Tarhana çorbası
Karnabahar kısırı

Eklentiler

• IMG_5004.PNG
    IMG_5004.PNG
    164,2 KB · Görüntüleme: 45
Bu şekilde krep yapıyoruz içine kaşar sucuk uygun ne varsa tost yapıyoruz çok doyurucu oluyor

Burasi bi kac haftadir oldukca soguk spor yapmaya cikamiyorum.bugun -19 derece odalarda usuyorum.resmen.cok hantallastim belki ama donuyorum

Yarin sutlu kahvemi yapsam
Sütlü kahve süper oluyor ayrıca kahve metobalizmayı hızlandırıyor tavsiye ediyorum
Kahve ile ilgili bir soru daha aldığımız Türk kahvesinin aynı şekli ile espresso var kurukahveci Mehmet efendinin falan onları içemiyor muyuz

Leslie 2 mil sporumu yaptım uzun bir aradan sonra eşim çok hızlı veriyor kiloları gerçekten erkek metabolizması çok hızlı

herkese merhabaa ben de teyzemin önerisiyle beş gün karatay yaptım ve kilo verdim ama sonra dayanamayıp bozdum ve şuan reglim ve deli gibi tatlı tüketmekteyim inşallah reglim bitince yeniden başlamak istiyorum belki de aranıza katılırım
:)

Gercekten kimseler kalmamis napacaz simdi..
Aslında ben kilo veremediğim için moralim bozuldu brz sevkim kırıldı sanırım o yüzden çok paylaşımda bulunamadım. Misafir var aile büyüğü havalar düzenlenen kadar ben de kalacak, bebek var onun bakimi vb. Telefonu istiyor agliyor benimki de her cocuk gibi.okula gidiyorum , bitmeyen ev işleri vb. Buraya internete Girmeye çalışıyorum. Herkes yoğun sanırım iş güç...

herkese merhabaa ben de teyzemin önerisiyle beş gün karatay yaptım ve kilo verdim ama sonra dayanamayıp bozdum ve şuan reglim ve deli gibi tatlı tüketmekteyim inşallah reglim bitince yeniden başlamak istiyorum belki de aranıza katılırım
:)
aramıza hosgeldin ilk sayfadaki bilgilerini paylasırsan memnun olurum

Aslında ben kilo veremediğim için moralim bozuldu brz sevkim kırıldı sanırım o yüzden çok paylaşımda bulunamadım. Misafir var aile büyüğü havalar düzenlenen kadar ben de kalacak, bebek var onun bakimi vb. Telefonu istiyor agliyor benimki de her cocuk gibi.okula gidiyorum , bitmeyen ev işleri vb. Buraya internete Girmeye çalışıyorum. Herkes yoğun sanırım iş güç...
evet bugun yogundum..burayı bıraktığımız vakit disipline olamayız

X