Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamaksız 36. Gün
Sabah
Çılbır
Peynir
Zeytin
Yeşillik
Yer fıstığı
Sütlü kahve
1 dilim elma ve ayva
Yarım portakal toplamda 1 porsiyon meyve oldu
Akşam
Yeşil mercimekli yoğurt çorbası
30 tane Bulgurlu sarma aştım kendimi çok yedim
Yoğurt zeytinyağlı be pulbiberli
Sütlü kahve

Kaçamaksız 36. Gün
Sabah
Çılbır
Peynir
Zeytin
Yeşillik
Yer fıstığı
Sütlü kahve
1 dilim elma ve ayva
Yarım portakal toplamda 1 porsiyon meyve oldu
Akşam
Yeşil mercimekli yoğurt çorbası
30 tane Bulgurlu sarma aştım kendimi çok yedim
Yoğurt zeytinyağlı be pulbiberli
Sütlü kahve
afiyet olsun canım

KIZLAR NERELERDESİNİZ

aksama eve giriyorum sarjım bitmiş oluyor...sabah işe bile geç kaldım tel kapalı kalmış,cocuklardanda saklayım derken burayıda ihmal mi etmişoluyorum..lütfen burayı boş koymayalım..bugun sarj aletimi almış olmam gerekli

aşarı bir kar var dısarda yine yolda kalmazsak iyi kızlar.bana dua edin

bu arada forumda ne yapabiliriz size sikici gelen bir olay varmı..veya sunu sunu yapalım dedginiz bir sey varmı

kızlar arkadaşlar affınıza sığınaraktan bu hafta paylaşım yapamayacagım aşırı yoğunum evde misafirim var yeme düzenim fenaaa otelde toplantıdayım açık büfe 5 gün derken ben tartıya çıkamadım:kızgın:o_O

GUNDUZ saat 2 de eve geldim acayip yorgundum ve diaarda dondum saat 4gibi utumusum simdiye kadar cok iyi geldi kizlar

kızlar arkadaşlar affınıza sığınaraktan bu hafta paylaşım yapamayacagım aşırı yoğunum evde misafirim var yeme düzenim fenaaa otelde toplantıdayım açık büfe 5 gün derken ben tartıya çıkamadım:kızgın:o_O
Hizmetici egitim gelecek aya benimde var.antalyada benimkide.allah ayrdcun olsun nefsine hakim olmak ole yerlerde zor oluyor kasmda ben basarmistim

Kaçamaksız 37. Gün
Sabah
Omlet
Zeytin
Yeşillik
Fıstık
Sütlü kahve
1 dilim ayva
Akşam
Tarhana çorbası
Kavurma et
3 tane çiğ köfte
Bol yeşillik
Sütlü kahve

Evet canlandıralım burayı kızlar hamilelik te ne kadar süre 2 öğün Karatay yapılabilir

Kilo almak istemiyorum eski kiloma dönmek istiyorum 68-69 tekrar olmak istiyorum

X