Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamaksız gün mü olurmuş diyor hala 60 lı kiloları göremediğim için üzülüyorum. Ee o zaman kaçamak yapma diyorum ahhh o kötü pis yiyecekler reklamlar orda burda yapılan pis paylaşımlar tüm suç onların asla bizim değil. Yaa cidden reklam ne kötü biz kilo vermek için sabretmekte zorlanıyoruz durumu olup alamayanlar o masum çocuklar nasip. Rabbim kimseyi açlıkla sınamasın. Bu konuya ülke çapında el atılması gerektiğini düşünüyorum
canan karatay ne diyor iyi malın reklamı olmaz...

FB_IMG_1486738065061.jpg
FB_IMG_1486738035922.jpg

geçmiş olsun canım yaklasık 2 haftadır yoktun tartı günüde yazmadın oyuzden sildim.devam etmek istersen biz zaten burdayız seni seviyoruz

Teşekkür ederim canım.Gebelik düşünüyorum bugün korunmayı bırakıyorum. Inşallah dönerim yine araniza görüşmek üzere.Dualarinizi eksik etmeyin.

geçmiş olsun canım yaklasık 2 haftadır yoktun tartı günüde yazmadın oyuzden sildim.devam etmek istersen biz zaten burdayız seni seviyoruz

Teşekkür ederim canım.Gebelik düşünüyorum bugün korunmayı bırakıyorum. Inşallah dönerim yine araniza görüşmek üzere.Dualarinizi eksik etmeyin.

İyi geceler kızlar şşmdi tartıldımda salı gününden bir kilo fazlam var sebebide doğum kontrol hapları nasıl ödem şişkinlik yapıyo. Geçen ay kullanmadım bi rahatladım. Bu ay tekrar başladım ve inanılmaz rahatsız ediyo. Yokmu bunun bi çaresi. Bide sabah 6-8 arası bi bulantı mahvediyo

Kaçamaksız 31. Gün
Sabah
Kırmızı mercimek krep tost
Peynir
Zeytin
Maydanoz
1 sütlü kahve
Yerfıstığı
Akşam
Etli yahni
Salata

İyi geceler kızlar şşmdi tartıldımda salı gününden bir kilo fazlam var sebebide doğum kontrol hapları nasıl ödem şişkinlik yapıyo. Geçen ay kullanmadım bi rahatladım. Bu ay tekrar başladım ve inanılmaz rahatsız ediyo. Yokmu bunun bi çaresi. Bide sabah 6-8 arası bi bulantı mahvediyo
Niye kullanıyorsun ki otları

Tamam cok sagolun yediklerimizi gun icerisinde paylasmak gerekiyor degil mi ne zaman kilo bildirimi yapiyoruz? insallah guzel olacak tekrar tesekkurler

Hafta sonu oldugundan biraz gec girdim.misafirlerim vardi bikac ufak kacamagim.oldu kahvaltida tahin yedim bu iki gundur acayip bi seker istegim olustu limonlu su ile kapamaya calisiyorum

Sizler ne yaptiniz kizlar

Benimde babam geldi yediden sonra bişi yemiyorum ama yemekler de hep yenmemesi gereken şeyleri yapıyorum

X