Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Evet şükürler olsun coook haklisin. Zaten o üzülüp ağladı ya ben hasta oldum kiyamiyorum cok uzuluyorum...bi de bu durum sürekli her banyo da neredeyse...o yüzden yıprandım sanırım. Gece leri uykusuzluk da var saglikli dusunemiyorum bu ara galiba Bilmiyorum. Yoksa Allah her isteyene nasip etsin yoksa tabiki dunyalara degismem
Allah bağışlasın canım sıkma canını bu günlerde geçecek inşallah hayırlısıyla

MRB ben de bugün hep protein aldım ekmek tatlı yemedim yumurta peynir tavuk domates yedim tarçınlı çay içtim işe yarar inşallah.Neden verdiğim kiloyu geri aldım yiyeceklerin esiri olduğum için yediğimde mutlu olduğum için.Sonrasında ise çok mutsuz oldum bıktım artık çevremdekilerin iğneli sözlerinden.Bir hafta sonra akşam yemeklerini hiç yememeyi planlıyorum yapabilirsem.Hepinize kolay gelsin
Akşam yemeği ni ye çorba yogurt veya salatayla geçiştirebilirsin

FB_IMG_1489916133145.jpg

Salçalı yumurta ne ola ki :hamarat:emziren kadınların biz cnm herşeyi çekiyor bu nedir arkadaş:)

Sabah zeytinsiz kk+yarım elma
Öğle: (okulda başım döndü sabah iyi yemediğimden galiba eve gelmeden önce çocuklara dağıtılan kuş üzümlerinden yidim :bicak:)lahana sarması+1 köfte+yoğurt
Akşam:2 adet sarma+ayran+biraz hummus

Akşam ikisine bir aynı anda yemek yedirmeye çalışınca az yedim doydum anlamadım bir şey:)
Şimdi de mutfak bana battı heryeri çamaşır suyuyla sildim şu an da kızçem meme de

Allahım çok yorgunummmm
Öğrencilik zamanın da alıştım :) tereyağ eritiyorsun salça koyuyorsun biraz pişiyor bir miktar su ekliyorsun sos kıvamında kırıyorsun yumurtaları süper oluyor

Elbiseyi al dedi eşim girdim siteye bordo bitmiş siyah vardı da ben bordoyu beğendim m bedeni alıcak tim biraz daha zayiflarim diye.ama siyahi nasıl olur bilmiyorum ya aklım bordo da
Ölçülerine dikkat et kendi ölçünü de al karşılaşma yap olur olmaz diye

Evet şükürler olsun coook haklisin. Zaten o üzülüp ağladı ya ben hasta oldum kiyamiyorum cok uzuluyorum...bi de bu durum sürekli her banyo da neredeyse...o yüzden yıprandım sanırım. Gece leri uykusuzluk da var saglikli dusunemiyorum bu ara galiba Bilmiyorum. Yoksa Allah her isteyene nasip etsin yoksa tabiki dunyalara degismem
Acaba stres mi oluyorsun sen ondan dolayı çocuk huzursuz olabilir ben stresli olduğum günlerde kızımı bir türlü uyutamıyorum o yüzden sen rahat ol stresin geçmesin kuzuya

Adim sayısında en düşük benim sonuncu oldum 3100 adim .kızım telefonu cebimde gördü ağladı istedi telefonu kaldirmak zorunda kaldim gercekci olayim cebimde olsa da sizler gibi 7000 adim da olur muydu bilmem cunku sabah okulda sonra da hep evdeydim.:KK42:oyuncaklari salonu on bin kez topladim. yemek salata yaptim bulasik makina sini bosalttim camasir katladim kızın peşinden dolandım ve yanimda adimsayar yoktu.o degil de banyo yaptirdik bebişi kizim her banyoda cok agliyor geriliyorum çok .. sonra da bir türlü uyumadı 1 bucuk saattir onu uyutmaya çalıştım bu saat oldu yarin sabah erken okul var.moralim bozuk cok yorgunum.tukenmislik sendromu mu bu acaba
Canım bebeğine masaj yap her gün.. Bacakkarına kollarına böyle baş parmağınla çapraz çapraz yap bebe yağıyla. Bazen elbise fırçası vb yumuşak fırçayla fırçala.. Bazen Böyle minder gibi battaniye gibi bir şeyle sıkıca rulo yap sonra yuvarla falan. Zamanla banyoya alışacaktır. Bunları banyodan önce yapmana gerek yok. Normal oyun niyetine yapabilirsin.

Ceviz iki yumurta çökelek peynir biber domates salatalık havuç ve zeytin ile Karatay kahvaltımı yaptım

Üç gündür iki gibi yiyorum ve yetiyor bugün de çökelek li salata çorba ve melemen bol su çay kahve inşallah

Ceviz iki yumurta çökelek peynir biber domates salatalık havuç ve zeytin ile Karatay kahvaltımı yaptım

Üç gündür iki gibi yiyorum ve yetiyor bugün de çökelek li salata çorba ve melemen bol su çay kahve inşallah
Biber domates salatalık :skandal:

2 de akşam yemeği yiyorsan metabolizman yavaşlar bir sure sonra. 6 gibi yemeye çalış.

Günaydınlar, dünki menümü yazayım, işyerinde tek çeşit yemek çıktığı için akşamda yemeğe anneme gittiğim için mecburen iki öğünde tavuk oldu..

2 çatal beyaz peynir,
1 adet haşlanmış yumurta

2 adet haşlanmış kanat
2 yemek kaşığı türlü
1 kase yoğurt
1 kase salata

1 adet küçük tavuk but fırınlanmış
1 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kase salata
yarım kase çorba

Malesef akşam azıcık kaçamak oldu , küçük bir avuç ay çekirdeği yedim.

Adım sayarı öğleden sonra indirmiştim 3 gibi ve akşam evde iş yaparken üzerime almayı unutmuşum :KK43: Bundan dolayı adımlarım çok az 1553 adım :KK43:

Bu arada 2,5 lt su ve şekersiz çay,nescafe içiyorum aralarda..

X