Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Her gün yediklerini buraya da yaz canım. Bakalım nerde hata yapıyorsun. Ben de uymuyordum kaç haftadır 3 gündür yapıyorum 1 kilo gitti bile. En azında. 1-2 kilo gitmesi lazımdı. D vit ve b 12 değerlerine baktırdın mı hiç.

Yani direk o vitaminlere baktırmadım ama genel olarak çok sağlıklıyımdır, normal kan testi yaptırırım arada hiç sorun olmazdı. Ama artık baktım veremiyorum gidicem ölçtürücem. Kilolu değilim aslında ama gitgide alıyorum onu engellemek ve 6-7 kiloda vermek istiyorum. Yazayım bende hergün yediklerimi bakalım.

Dün mesela bunları yemişim arada 2-3 bardak şekersiz çay ve şekersiz nescafe içmiştim.

Hadi kolay gelsin bakalım. Ben de öğleden sonra etrafa bakınıcam adım sayar varsa alacağım bakalım.. Çok hareketli bir hayatım olduğunu düşünüyorum ama bakalım adımsayar ne diyecek. :-)
:-)sağol canımm:KK19:bu adımsayarların ayak bileğine bağlananları varda ancak netten sipariş veriliyormuş ben çok bakınmıştım da bulamamıştım netten siparişide eşim izin vermedi en son tele indirdim.yalnız benim bugünki adımsayısı eşimin teliyle benimkinin toplamını yazıcam.oğlan yatıımı fön sesini açıp uzağına koyuyoruz daha doğrusu o sesle yatırmaya çalışıyoruz.o yüzden eşimin teli kaldı cebimde bir süre

KIZLAR MERHABA

Uzun zamandır KONU açıp açmamakta kararsız kaldım.Ama açmam gerektigine inandım:)
Size kendimden bahsedim;
Çalışan bi bayanım sabah 8 akşam 5 ve 2 çocuk annesiyim.kendimden çok başka şeylere zamanımı ayırdm ...Çocukluğumdan beri hep kiloluydum. kilo nedense beni hiç rahatsız etmedi Sonra diyet yapmaya başladım.Karatay diyetiyle geçen yıldan bu yıla yaklaşık 14 kilo verdim.Kaldığım yerden devam etmek adına burada hep birlikte karatay usulu beslenerek kilolarımıza veda edelim.Benimle birlikte sağlıklı beslenerek zayıflamak isteyen arkadaşlar insallah birlikte zayıflayabiliriz.

Kurallarımız karatay usulü olacaktır..her pazartesi tartı günümüz..

üye adıbaşlangıç kilosugüncel kilosugiden kilosu
tuanairem tuanairem 7066.33,7
A Anka 7270,41,6
Ak kelebek Ak kelebek 87843
asya_01 asya_01 8279,32,7
B beyazbulut16 6258,73,3
@Redberryy 7473,10,9
@Fyyy 7270,41,6
@selensu82 57561,0
@limonlutarcinlikek 6260,81,2
@mary jane 57570
@Hamzakifzulal 8381,31,7
@Kurkmantolu 57,757,70
@haccana 90900
gülüm benim başlangıç kilom 87 idi

:-)sağol canımm:KK19:bu adımsayarların ayak bileğine bağlananları varda ancak netten sipariş veriliyormuş ben çok bakınmıştım da bulamamıştım netten siparişide eşim izin vermedi en son tele indirdim.yalnız benim bugünki adımsayısı eşimin teliyle benimkinin toplamını yazıcam.oğlan yatıımı fön sesini açıp uzağına koyuyoruz daha doğrusu o sesle yatırmaya çalışıyoruz.o yüzden eşimin teli kaldı cebimde bir süre
Youtubedan mı açıyorsun.

Yani direk o vitaminlere baktırmadım ama genel olarak çok sağlıklıyımdır, normal kan testi yaptırırım arada hiç sorun olmazdı. Ama artık baktım veremiyorum gidicem ölçtürücem. Kilolu değilim aslında ama gitgide alıyorum onu engellemek ve 6-7 kiloda vermek istiyorum. Yazayım bende hergün yediklerimi bakalım.

Dün mesela bunları yemişim arada 2-3 bardak şekersiz çay ve şekersiz nescafe içmiştim.

bence herşeyin doğalını yemeye çalış bazen yediklerimiz az olsa bile spor olmadığı sürece kilo veremeyebiliyoruz

osman müftüoğlu ne demişti?
HER GÜN MUTLAKA
PASLANMAMAK İÇİN 5000 ADIMM
YAĞLANMAMAK İÇİN 7500 ADIM
SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10000ADIM

ATMALIYIZ....KALDIKI POPİŞLER YERİNDEN OYNAMIYOR.

FB_IMG_1488916131432.jpg

bence herşeyin doğalını yemeye çalış bazen yediklerimiz az olsa bile spor olmadığı sürece kilo veremeyebiliyoruz

Evet spor çok istiyorum, havalar biraz ısınsın,yüzmeye gitmeyi düşünüyorum. Ama şimdi hiç fırsat bulamıyorum.
Sabahtan akşama kadar iş,eve git yemek hazırla,ye,mutfağı topla,duş al.Saat zaten 9u geçiyor. 1 saat otur yat ancak :KK43:

Bende bebek olsa naparım bilmiyorum :olamaz:. Yeni evliyim bende, ev işi yemek temizlikten spora zaman bulamıyorum,birde oturmayı film izlemeyi,kitap okumayı severim. Onları da yapmazsam depresif oluyorum :KK43:
Evet kendine zaman ayırman lazim çocuk olunca herşey çok farklı oluyor tabi çok gzl bir duygu Allah isteyen herkese versin. Gece uykusuna hasret kalıyorsun ayaklarını uzatıp brz dinlenmeye spora sosyallesmeye ihtiyaç duyuyorsun her zaman olmuyor...

napıyorsunuz kızlar
Öğle yemeği yedim bebis uyudu kahve iciyorum... hava serin olmasa adimsayar ve bebis le yuruyus park a fln gidecektim ama okulda cok usudum bugun hem uyanması hazırlanması akşam üstünü buluyor soğuyor brz daha hava o yüzden kizi cikarmayacagim. Dolayısıyla adımlarım dune göre az olacak

X