Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Çocuğun yememesi kdr zor bir şey yok bence acana bunu öğreten bir kitap falan var mı çocuğa nasıl yaklaşılmalı gibi
Bnmkiler 10 aylık daha o raddeye gelmedik

menüm
1. öğün 2 haş yum
peynir
5 zeytin salatalık sütlükahve

2. öğün
menemen
salata yoğurt
yeşilbiber turp

su 2 ye tamamlarım

kızlar ablamı 1 aydır göremiyordum izinsiz çalışıyordu.bugün geldi ne kadar zayıflamışsın diye bir şaşkınlık yaşadı falan sonra diyete başlamaya karar verdi.ne yapmak lazım metabolizmam yavaş falan diye yakındı ben buna bir konuşmaya başladım hemen bugün diyete başlıyorum dediama benim için bir süre baya şaşkınlık yaşadı ben almışsındır diyordum dedi dedim heeyyyheyyyyy

menüm
1. öğün 2 haş yum
peynir
5 zeytin salatalık sütlükahve

2. öğün
menemen
salata yoğurt
yeşilbiber turp

su 2 ye tamamlarım
Ama şu da dikkatimi çekti akşamları da genelde kahvaltı türü yiyordun bakliyat Yök hiç

Tartı yarın ben kesin artı çıkacağım çünkü eşim 8:30 da gelecek yemek geç olacak yani

tebrik ederim.
Babam rayatsız...hastanede... yrn dr unun görmesini bekliyoruz işte hayırlısıyla

Cevizli biber biz de Muammara dır,ben de çok severim acı acı

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin.

Ben de yarın son kez başlıyorum devam ettiremezsem yine vazgeçeceğim bana göre değil diyeceğim. Başla bırak başla bırak iyice zıvanadan çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…