Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben de geçmişi okuyordum geldim. Bugün geç kalıyordum okula muz yiyebildim sabah. Öğlen çorba kıymalı karnibahar yoğurt. Akşam belli değil. Hava kapali soğuk birşey yapmak gelmiyor benim de içimden diz battaniyesi aldım oturuyorum. kızım uyanir birazdan koşuşturma başlar ama şimdi kahve zamanı :kahve:

kızlar sağolun hepiniz:KK200:dün aşı oldu aşıdan sonra çıktı ateşi ama gece çıktı gündüz olsa ilacını alır bulundururdum.gece boyu başında bekledim 20 dk ya bir ateşini ölçtüm.sabahta erkenden götürdüm dr a.gözlerim balon gibi.1 saat uyuyabildim sadece.yarında misafirim var önceden kabul etmesem iptal ederdim ya dökülüyorum ama evim temiz en azından bir yemek yapıcam.sizde ne var ne yok

kızlar mercimek çorbası ne kadara kadar içebiliriz 1 haftada.bugün ki menü de var da geçen çok yapmıştım 2 gün akşam menümde vardı.

bugun bende sıkıldım..kendimi tutamadım alışveriş yaptım..:KK23:

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ohhh ne güzel yapmışsın benim yerimede yapsaydın:21:can atıyorum bende... eşime de söyledim yaza bana biraz bütçe ayır kendime alışveriş yapıcam dedim 1 seneyi aşkındır doğru dürüst bişey almadım eşyaların yeni diyor yeni dediği 4 yıllık kıyafetler...temiz kullanırım ben giydikten sonra yıkar ütüler asarım askıya bu yüzden gıcırlar ama benim maksadım zayıfladıktan sonra almak...sen neler aldın

FB_IMG_1489072519832.jpg

Uzak derken epeyce dimi... Burayı terk etmek iyi Olmaz tabi...
Zaman gec degil devam edelim tamam mı bebeğim. Unutma Yaza az kaldı..
Benim çocuklar diş çıkarıyo gece uykusu diye bi olay kalmadı. Dengesiz bi hayat yaşıyorum 200 300 gr verdim ama daha fazlası gidicekken neden yerimde sayayım dedim. Benim hedefim mayısa kadar 5 kilo vermek bir yaş doğum günümüz var Allah nasip ederse

Eki Görüntüle 1964557

Slm cnm
Araba prego ibiza,her yöne dönüyor,uyku pozisyonu alıyor,tek araba oluyor ben bu konularda çok memnunum,biz asansöre sığıyor diye böyle almıştık,Yanyana olanlar eski asansörlere sığmıyor tek sıkıntısı mesela dün inişli çıkışlı yollarda kaldırımlarda resmen kontrol ederken belim ağrıdı
Yanyana olanlar muhtemelen idare etme açısından daha kolaydır dediğim gibi bn yalnız çıktığımda asansörle onları indirebiliyorum birde araba dikkat çekiyor her gören soruyor:)
Teşekkür ederim canım

Bir baş ağrım var ki sormayın ...günlerdir uyumayan bedenim çöktü...ilin kötüsü gündüz de uyuyamayan biriyim

Sabah:1 yumurta+peynir+havuç+ceviz+elma+zeytin
Öğle:kısır+yoğurt
Akşam:bulgur pilavı+salata-+yoğurt

Bulgur üstüne bulgur oldu ama yemek yoktu başka iyi ki yarın tartı günü diiil:)

Aynı dert bende de var. Günde 2 saat anca uyuyorum. En son 8 sene önce akşam yatıp sabah kalktım. Neyse rabbim acılarını göstermesin bu günümüze de hamdolsun.

Benim çocuklar diş çıkarıyo gece uykusu diye bi olay kalmadı. Dengesiz bi hayat yaşıyorum 200 300 gr verdim ama daha fazlası gidicekken neden yerimde sayayım dedim. Benim hedefim mayısa kadar 5 kilo vermek bir yaş doğum günümüz var Allah nasip ederse
Olur olur neden olmasın canım

Bir baş ağrım var ki sormayın ...günlerdir uyumayan bedenim çöktü...ilin kötüsü gündüz de uyuyamayan biriyim

Sabah:1 yumurta+peynir+havuç+ceviz+elma+zeytin
Öğle:kısır+yoğurt
Akşam:bulgur pilavı+salata-+yoğurt

Bulgur üstüne bulgur oldu ama yemek yoktu başka iyi ki yarın tartı günü diiil:)
Afiyet olsun canım

X