Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

FB_IMG_1488964762187.jpg

kızlar dünkü menüm
1. öğün
2 haş yum
1 küçük kase mercimek çorbası
şekersiz sütsüz nescafe

2. öğün
et sote
1 küçük kase mercimek çorbası (2 buçuk kepçe)
salata
yoğurt

su 2 lt
spor yok ama gece 12 ye kadar evin düzenini değiştirdim:-)

kızlar dünkü menüm
1. öğün
2 haş yum
1 küçük kase mercimek çorbası
şekersiz sütsüz nescafe

2. öğün
et sote
1 küçük kase mercimek çorbası (2 buçuk kepçe)
salata
yoğurt

su 2 lt
spor yok ama gece 12 ye kadar evin düzenini değiştirdim:-)
menün çok güzel olmuş bol leptin olsun canım...spor ihmal edilmemeli

alıntıdır
* Motivasyonu arttıran şeylerden biri, partner bulmaktır. Bir yakınınız, dostunuz, sevgiliniz vs ile spora başlayın ve birbirinizi kışkırtın.

* Sporu yapmayı istemiyorsanız, kesinlikle önerdiğim tek işe yarar taktik, programı başlatmanızdır. Bırakın video oynasın arka planda. Ekranda spora başlayanları izledikçe, dayanamayıp spor yapacaksınız.

* Bazen sinsi şeytan sizi dürter ve o günkü egzersizinizi yaptırmamaya çalışır. Ve masumca(!) atlanılan 1 gün 2’ye, 2 gün 4’e çıkabilir ve bir bakmışsınız ki programınız gitmiş! Böyle zamanlar için motivasyon günlüğü tutun. Spor yaptıktan hemen sonra duygularınızı deftere yazın. Ve spor yapmadığınız günlerde hissettiğiniz duygularla karşılaştırın. Spor yaptığınız günlerde güçlü, enerjik, mutlu ve sağlıklı hissederken; yapmadığınız günlerde miskin, pişman ve kötü hissedeceksiniz. Sırf o kötü duyguları hissetmemek için bile spor yapmaya değer.

Seninle hayallerin arasındaki tek engel, kendine sunduğun bahaneler ve mazeretlerin. Artık kendini kandırma, bahane yaratma. Spor için zaman yarat.

* Sadece bedenini değil, ruhunu da iyileştir. Aynaya baktığında kendini beğenmeyen, üzgün ruhunu mutlu et. Aynaya özgüvenle bakan biri olmak için, biraz daha mücadele et.

* Tekrar tekrar başlama. BAŞLADIĞINI BİTİR BU KEZ.

@Esmaa_91 arkadaşlar etiketlenmiş ben görene kadar :KK70:
Kızlar KV.Ler bizdeydi ilk hafta dikkat ettim ama ikinci hafta bozdum
İnşallah haftaya pzt.yine başlıca çünkü haftasını annenin yanina gideceğim
62yim şuanda hedefin 58

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yumurta
peynir
5 zeytin
salatalık
şekersiz çay

2. öğün
karnabaharlı omlet
fırınlanmış kabak üstüne yoğurt
1 elma

su 2 lt
spor yok ama evimi istediğim gibi düzenledim yarından itibaren spor için fırsat yaratmaya çalışıcam

ya kızlar ben bişey söylicem ben diyete geçen ayın 15 inde başladım.şimdi bu hafta ayın 15 inde yani çarşamba tatılsam olur mu?1 ayda ne kadar kilo vermişim onu bilmek istiyorum uzun vadede tamamen kilodan kurtulmak istediğim için sürekli tartılmak istemiyorum hafta da 1 kafi geliyor bana.bunun için çarşamba tartılmak istiyorum sizcede uygun mu

Selam hanımlar, sabah kahvaltısı :peynirli omlet, zeytin, bol yeşillik, şekersiz çay
Öğle yemeği :fırında patlıcan tava, bulgur pilavı, yoğurt
Akşam yemeği: yoğurt, salata gün içinde 1,5lt su, şekersiz çay, Türk kahvesi.

Güzel bayanlara merhaba

Çok yorgunum

Öğle : yeşil fasulye+1 kaşık bulgur pilavı+yoğurt
Akşam:hummus+ayran

1,5 saat kadar ikiz arabası itmek suretiyle yürüdüm:)

Naptın canım bakıcı işini ayarladın mı?

Kadın geri gelecek ama dediğim gibi problemleri var bn de Pazartesi'ye kadar gelme dedim,annem benimle sağolsun
Ama düzenleri bozuldu tabi çocukların,temmuz a kadar aynı kişide olsunlar bari diyorum çünkü doğumumda bile benimleydi bu bayan,iyi kötü anlaşıyoruz birde iki bebeği idare etmek zor yapabiliyor bu kadın
Allah isteyen herkese istediği zaman da versin ikiz çok güzel bir duygu,böyle birilerinin yanında falan bana ikisi birden sarılınca bak anneyim beni istiyorlar duygusu gururu iki kat oluyor:)
Ama o kadar da zor ki yine de Allahım eksikliklerini göstermesin

Güzel bayanlara merhaba

Çok yorgunum

Öğle : yeşil fasulye+1 kaşık bulgur pilavı+yoğurt
Akşam:hummus+ayran

1,5 saat kadar ikiz arabası itmek suretiyle yürüdüm:)
Bana yardımcı olabilicek birisi :halay: ikiz araban nasıl yan yana mı önlü arkalı mı

X