Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

FB_IMG_1488915010244.jpg

Küçücük bir sakızda neler neler var. Ne oldugunun bile kimse bilmiyor.

Unutmadan sakız çiğnemek leptin bozar

Küçücük bir sakızda neler neler var. Ne oldugunun bile kimse bilmiyor.

Unutmadan sakız çiğnemek leptin bozar
Annem falım sakız çiğneyince midesine iyi geldiğini iddia ediyor yarın okuyayım bunu ona:)

Kızlar bn şu içmeyi hatırlatması için bir program yükledim,geçmişte de kullanmıştım.Şu an ki kiloma göre 2 lt diyor yine de 3 ü mü zorlasam napsam

kızlar menüm
1. öğünüm
2 haş yumurta
peynir 5 zeytin salatalık şekersiz çay yeşillik

2. öğün
1 küçük kase mercimek çorbası
ıspanak
salata

su 2 lt

Dün de benim oğlumun ateşi vardı sabaha kadar nöbet tuttum fitil dolven carpol dönüşümlü verdim 39 lardan indi çok şükür duş aldırdım filan sabahladık sabah direk doktora gittik çok yoğun bi gündü kan idrar tahlili derken benim kahvaltım saat beşte yapabildim sonra akşam yemeği yiyemedim saat 12 de mide ağrısına uyanamayıp ceviz yedim bugün leptin filan yalan oldu

Annem falım sakız çiğneyince midesine iyi geldiğini iddia ediyor yarın okuyayım bunu ona:)

Kızlar bn şu içmeyi hatırlatması için bir program yükledim,geçmişte de kullanmıştım.Şu an ki kiloma göre 2 lt diyor yine de 3 ü mü zorlasam napsam
Canım emziriyorsun 2 az olmaz mı ben 3 kesin içiyorum da bazen 4 u buluyorum:olamaz:

kızlar nbr bugun yeni işe geldim kızın kohtrolü vardı aile hekimine göründük geldik

Kayınvalide ile annem şu an sigara böreği yiyorlar...
Akşama yemek yok ne yicez kızlar yahu:KK43: ne pişireceksiniz?
Öğlen balık yedim bu arada

Evet o canım humana stil tea
Bn çok önce ilk başlarda yani içmiştim,muhtemelen içinde şeker yani tatlandırıcı vardır
Bizde süt olsun diye çökeleği zeytinyağla kekikle falan tatlandırıp yerler,birde yeşil mercimek yedirirler doğal bir şeyler bul istersen bn sütü arttırdığını hissetmedim o çayın
Rezene de içebilirsin

Bn çok önce ilk başlarda yani içmiştim,muhtemelen içinde şeker yani tatlandırıcı vardır
Bizde süt olsun diye çökeleği zeytinyağla kekikle falan tatlandırıp yerler,birde yeşil mercimek yedirirler doğal bir şeyler bul istersen bn sütü arttırdığını hissetmedim o çayın
Rezene de içebilirsin
Rezene anason ıhlamur içiyorum zaten de. Bazen onları demlemek zor oluyor humana hemen kolay oluyor. Yeşil mercimek de benim için üretiliyordur sanırım ayda tek başıma 4-5 kilo yiyorum :KK70::KK70:
Şimdi böyle söyleyince çok geldi ya :KK70:

Sabah
Et sote
5 zeytin
KK peynir
Biraz maydanoz
Tarçın çayı
Akşam
Yarım kase mercimek çorbası
Balık
Küçük kase salata

X