Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

ya kızlar ben bişey söylicem ben diyete geçen ayın 15 inde başladım.şimdi bu hafta ayın 15 inde yani çarşamba tatılsam olur mu?1 ayda ne kadar kilo vermişim onu bilmek istiyorum uzun vadede tamamen kilodan kurtulmak istediğim için sürekli tartılmak istemiyorum hafta da 1 kafi geliyor bana.bunun için çarşamba tartılmak istiyorum sizcede uygun mu
Olabilir neden olmasın

Kadın geri gelecek ama dediğim gibi problemleri var bn de Pazartesi'ye kadar gelme dedim,annem benimle sağolsun
Ama düzenleri bozuldu tabi çocukların,temmuz a kadar aynı kişide olsunlar bari diyorum çünkü doğumumda bile benimleydi bu bayan,iyi kötü anlaşıyoruz birde iki bebeği idare etmek zor yapabiliyor bu kadın
Allah isteyen herkese istediği zaman da versin ikiz çok güzel bir duygu,böyle birilerinin yanında falan bana ikisi birden sarılınca bak anneyim beni istiyorlar duygusu gururu iki kat oluyor:)
Ama o kadar da zor ki yine de Allahım eksikliklerini göstermesin
Amin canım. Babamın bir lafı var evlat deniz suyu gibidir ne içilir nede geçilir... Bu gunumıze sukretmemiz lazım. Canları sağolsun inş kuzuların

Kızlar merhaba uzak kaldım epey arada girip okuyorum ama beslenmeye dikkat etmediğim için yazmıyordum. Şu anki motivasyonumu sabahta devam ettirebilirsem inşallah tekrar başlıyorum. Grup baya kalabalıklaşmış yeni arkadaşlar hoşgelmişler
Uzak derken epeyce dimi... Burayı terk etmek iyi Olmaz tabi...
Zaman gec degil devam edelim tamam mı bebeğim. Unutma Yaza az kaldı..

Yazılmış bir sürü yine küçük küçük kaçamaklar yaptım vücut şaşırsın diye bakalım ne olacak 1 kaç gün e tekrar geliyorum azimli kararlı 16 kilo gidecek inş

Kızlar oğlumun ateşi var aşı oldu bugün suyla Tampon yapıyorum 37 buçuk suan yüksek mi

Basında duruyorum gulum yavrum yaa.şurup ta yok yarın gotururum dr a şu geceyi bir atlatsak
Üzeri inçe değil mi özellikle koktuk altı boyun diz kapağı arasına ıslak bezi değiştirerek koy daha çabuk etkili olur

Basında duruyorum gulum yavrum yaa.şurup ta yok yarın gotururum dr a şu geceyi bir atlatsak
Geçmiş olsun canım. Eve bi ateş düşürücü şurup ve fitil al bulunsun. Benimkine de rota yaptırdım dun ondan mı başka derdi mi vardı bilmiyorum 3 e kadar mızladı. Zor uyudu.

IMG_2955.PNG
Bana yardımcı olabilicek birisi :halay: ikiz araban nasıl yan yana mı önlü arkalı mı

Slm cnm
Araba prego ibiza,her yöne dönüyor,uyku pozisyonu alıyor,tek araba oluyor ben bu konularda çok memnunum,biz asansöre sığıyor diye böyle almıştık,Yanyana olanlar eski asansörlere sığmıyor tek sıkıntısı mesela dün inişli çıkışlı yollarda kaldırımlarda resmen kontrol ederken belim ağrıdı
Yanyana olanlar muhtemelen idare etme açısından daha kolaydır dediğim gibi bn yalnız çıktığımda asansörle onları indirebiliyorum birde araba dikkat çekiyor her gören soruyor:)

Eki Görüntüle 1964557

Slm cnm
Araba prego ibiza,her yöne dönüyor,uyku pozisyonu alıyor,tek araba oluyor ben bu konularda çok memnunum,biz asansöre sığıyor diye böyle almıştık,Yanyana olanlar eski asansörlere sığmıyor tek sıkıntısı mesela dün inişli çıkışlı yollarda kaldırımlarda resmen kontrol ederken belim ağrıdı
Yanyana olanlar muhtemelen idare etme açısından daha kolaydır dediğim gibi bn yalnız çıktığımda asansörle onları indirebiliyorum birde araba dikkat çekiyor her gören soruyor:)
Bana da lazım aslında bundan. Birine kızı oturturum birine bebeği. :-)

Bence sonrası en iyisi baston:) tüm ikiz arabaları ağır çünkü bn arabanın arkasından indirirken ölüyorum
Yok araba değil benim kız ağır. Benim kızı taşımaz araba. Ben tek başıma dışarı çıkmak için heveslendim. Her yere eşimle gidiyorum o da yoğun çalışıyor. Ya gideceğimiz yere geç gidiyoruz ya da gittiğimiz yerde saatlerce kalıyoruz :-)

Yok araba değil benim kız ağır. Benim kızı taşımaz araba. Ben tek başıma dışarı çıkmak için heveslendim. Her yere eşimle gidiyorum o da yoğun çalışıyor. Ya gideceğimiz yere geç gidiyoruz ya da gittiğimiz yerde saatlerce kalıyoruz :-)

Maşallah kıza o zaman:)

Sütümü masaların yatmayı dusunuyorum..
bi salgın var ortada benimde iki kızımda aynısı oldu ben 41.8 igördüm çocugum nerdeyse havale geçirecekti.çok şükür bugunumuze..öyle öyle büyüyecek annesi geçmiş olsun umarım önemli bir sorunu yoktur

X