Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

FB_IMG_1488832026206.jpg

Arkadaşlar iyi akşamlar ben diyetime devam ediyorum ama spor yapamıyorum (yada hangisinden başlayacağım bilmiyorum) öğlen arası en az 40 dakika yürüyüş yapıyorum. Bu gün tartı günü biliyorum ama benim kilo aynı bir yerlerde yanlışım var gibi bilemiyorum. 92 kg. 1aydır bu kilodayım

Arkadaşlar iyi akşamlar ben diyetime devam ediyorum ama spor yapamıyorum (yada hangisinden başlayacağım bilmiyorum) öğlen arası en az 40 dakika yürüyüş yapıyorum. Bu gün tartı günü biliyorum ama benim kilo aynı bir yerlerde yanlışım var gibi bilemiyorum. 92 kg. 1aydır bu kilodayım
FB_IMG_1488916131432.jpg

Yoğun geçen bir günün ardından menümü yazayım:
Sabah:1 yumurta+1 muz+peynir+ceviz+zeytin+havuç(yeşillik kalmamıştı almayı da unuttum:))))
Öğle+Bulgurlu pırasa+yeşil fasulye+yoğurt
Akşam:yaprak döner+yoğurt+ayran
Sabahtan öğlene 1 çay+1 ıhlamur+1 kahve-+1 rezene kesin içiyorum öğleden sonra da 1 kahvem var
Gezmede olduğumuzdan eve gelsekte uyumayan bir Cadı kızım var şimdi emziricem herkesi öptüm iyi uykular

En son 1ay önce yapılan tetikte de vitamini düşük çıkmıştı de vit ampul kullandım. Troidim az çalışıyormuş. Bir ara ilaç kullandım kendim bıraktım doktora danışmadan. Yanlış yaptığımı biliyorum üşendim. Yüksek tansiyon rahatsızlığım var ilaç kullanıyorum tuz salçada olan yetiyor ekstra yiyeceklere tuz atmıyorum, akşam yemek saatlerim düzensiz di iki hafta öncesine kadar. Çayı çok içerim, suyu daha az içiyorum bana yardım edermisiniz?

IMG_8919.PNG
Bugünki menüm kahvaltı klasik Karatay akşam kuru fasulye ,salata ayrıca iie giderken belli bir yere kadar artık yürüyorum toplamda 6386 adım yürümüşüm oldum yarında inşallah sporum var

Yoğun geçen bir günün ardından menümü yazayım:
Sabah:1 yumurta+1 muz+peynir+ceviz+zeytin+havuç(yeşillik kalmamıştı almayı da unuttum:))))
Öğle+Bulgurlu pırasa+yeşil fasulye+yoğurt
Akşam:yaprak döner+yoğurt+ayran
Sabahtan öğlene 1 çay+1 ıhlamur+1 kahve-+1 rezene kesin içiyorum öğleden sonra da 1 kahvem var
Gezmede olduğumuzdan eve gelsekte uyumayan bir Cadı kızım var şimdi emziricem herkesi öptüm iyi uykular
Allah bağışlasın canım çocuklarımızı inşallah... Menü çok güzel olmuş

En son 1ay önce yapılan tetikte de vitamini düşük çıkmıştı de vit ampul kullandım. Troidim az çalışıyormuş. Bir ara ilaç kullandım kendim bıraktım doktora danışmadan. Yanlış yaptığımı biliyorum üşendim. Yüksek tansiyon rahatsızlığım var ilaç kullanıyorum tuz salçada olan yetiyor ekstra yiyeceklere tuz atmıyorum, akşam yemek saatlerim düzensiz di iki hafta öncesine kadar. Çayı çok içerim, suyu daha az içiyorum bana yardım edermisiniz?
Karatay beslenme ile tiroid hastalığının önüne geçen çok insan var. Şu içeriyorsa limonla süsle. İnan o su sana daha çekici gelecek tadı da meyve suyu gibi oldugunu hissedeceksin.
Burayı ihmal etme. Biz her zaman destek olacağız birbirimize. Hamilelik sonrası 95, i gördüm. Hiçte sıkıntıya gerek yok. Sabırla üstesinden geleceksin.

Eki Görüntüle 1963785 Bugünki menüm kahvaltı klasik Karatay akşam kuru fasulye ,salata ayrıca iie giderken belli bir yere kadar artık yürüyorum toplamda 6386 adım yürümüşüm oldum yarında inşallah sporum var
Çok güzel menün olmuş canım. Suyunu ihmal etme. Gittikçe performans İn sana yeterli gelmeyecek inan

X