Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

ben yeşil çay yerine türk kahvesini tercih ediyorum

bence icme ben oglumu sutten kesecegim zaman bol bol icmistim sut azalsinda umudu tukensin diye emzirirken diyet yaparken iciodum 2 3 gunde bir, hemen azaliyordu yani farkina variyordum..mesela oglen ictim diyelim aksam falan sutum az oluyordu..ama canin cekmis yani ic gitsin bi tane

alıntıdır
Değer mi?

Tembellik uğruna, üşengeçlik uğruna,
Bir ara spor yaparım uğruna,
"Ama bir taneden bir şey olmaz" uğruna,
Ablam kızartma pişirmiş, yemezsem ayıp olur uğruna...

Neler veriyorsunuz hayatınızdan?

Görüntü bir yana, neler gidiyor hayatınızdan?

Spor yapmadığınız için çalışmayan mutluluk hormonları,
Hareket etmediği için giderek hantallaşan beden,
Çöken iç sistemler, yağlanan iç organlar,
Şekerli beslenme sebebiyle dikkat bozukluğu,
Şekerin getirdiği bağımlılık sebepli stresler,
Mutsuzluk, depresyon, lekeli cilt, tansiyon, şeker,
kalp, hormonlu ve paketli gıdalar sebebiyle belki de kanser...

Oysa hayat kısa ve en iyi şekilde geçirmeyi hak ediyoruz.

tecrübe konuşuyor

Hadi yaa sporda mı zararlı. Ben spor yapıyorum ama yapmayayım mı

Hadi yaa sporda mı zararlı. Ben spor yapıyorum ama yapmayayım mı

Ben o zmn araştırmıştım çünkü önceden ilk Karatay a başladığımda 30 day shred ile başladım,sonra zumba pilates yapıyordum birde yürüyüş bandım var zatıfladığımda da 3 gün yürüyordum onda
Dr a da sordum öyle dedi,yürüyüş yap demişti bana yine sizin tercihiniz emzirmek hem çok güzel hem de insan herşeyden vazgeçmek zorunda kalıyor ikilem yani
Ben önceden omega 3+antioksidan kullanıyordum onu da bıraktım

Ben leslie ile walk at Home var yaptın mı hiç bilmiyorum onu yapıyorum. Çok ağır değil aslında. Bilemiyorum ikilemde kaldım şimdi gerçekten.

Ben leslie ile walk at Home var yaptın mı hiç bilmiyorum onu yapıyorum. Çok ağır değil aslında. Bilemiyorum ikilemde kaldım şimdi gerçekten.
Leslie yap canım ben araştırdım çok ağır spor sütü etkiliyor toksik attığın için Leslie hafif sıkılaşıyorsun sıkıntı Yök

Bu Arada harikasınız hepsini okudum herkesi tebrik ediyorum

tuanairem canım tablo beni motive ediyordu ama giren çıkan zor oluyor bence yapma geçen hafta ile bu hafta ki kilo bildirimini yapalım toplam farkı yazalım başlangıç tarihimizi küçük bir liste ile biz atalım haftalık herkes kendinin atsın resimli kilo bildirimi olur yemek de olur katılabildipi kadar katılır herkes

olabilir mantıklı canım ..

tabloyu yine yapacam ama ilk kilo veşuandaki kilo olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…