Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

KAÇAMAKSIZ 5 gün
Sabah
Omlet
Zeytin
Yer elması
Havuç
Fıstık
Sütlü kahve
Akşam
Karnabahar pizzası
1 bardak kefir
Sütlü kahve 1 havuç

Bugün yumurtadan sıkıldığım için kahvaltıda muz ceviz yedim ama akşama kadar midemden sesler geldi durdu çok fena acıktım yumurta tok tutuyor baya siz kahvaltı için yumurta çeşitlerinden sıkılınca neler yapıyorsunuz kızlar bir aydır omlet haşlama filan yumurtadan baya soğudum sanki YA bi kaç gün ara versem iyi olacak

Bugün yumurtadan sıkıldığım için kahvaltıda muz ceviz yedim ama akşama kadar midemden sesler geldi durdu çok fena acıktım yumurta tok tutuyor baya siz kahvaltı için yumurta çeşitlerinden sıkılınca neler yapıyorsunuz kızlar bir aydır omlet haşlama filan yumurtadan baya soğudum sanki YA bi kaç gün ara versem iyi olacak
Mercimek krebi yapıyorum

FB_IMG_1487841317577.jpg

gunaydın kızlar
ben bır haftadır yapamıyorum
kv.ler geldı rahatsızım
onlar gıtsın tekrar başlıcam ama yınede ufaktan dıkkat edıyorum

kızlar menümü vereyim ben
1. öğünüm
şekersiz sütlü kahve
5 zeytin az peynir
2 yumurta
yeşillik

2. öğünüm
etli çiğ köfte boll yeşillik ayran 2 kepçede çorba

su 2 lt

W06pON.jpg

Kızlar dayanamadım bugün tartıldım sizle paylaşmak istedim biliyorum salı günü tartı günü ama ben uzun zamandır 75 kiloydum sonunda 74 ü gördüm çok mutluyum karataya başladığım da 77 kiloydum bu Arada iki ay oldu buna da şükür

Kaçamaksız 6. Gün
Sabah
Omlet
Zeytin
Yer elması
Yer fıstığı
Havuç
Küçük bir mandalina
Sütlü kahve
Akşam
Pırasa kavurması 1.5 tabak
Sütlü kahve

W06pON.jpg

Kızlar dayanamadım bugün tartıldım sizle paylaşmak istedim biliyorum salı günü tartı günü ama ben uzun zamandır 75 kiloydum sonunda 74 ü gördüm çok mutluyum karataya başladığım da 77 kiloydum bu Arada iki ay oldu buna da şükür
Çok sevindim canim benim saliya daha da gider bence

Karatay diyeti kitabını al oku canım tam yapmak için
Aslında okudum normalde süt leptini etkilemiyor diyor Karatay ama bu da kafamı karıştırıyor havuç için de pişince glisemik indeksi yükseliyor çiğ yemeyi tavsiye ediyor meyvenin kilo verme aşamasında yenmemesi gerek emzirdiğini için hafta da maksimum 2 kez yiyorum

X