Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Rumuz:yilmazdilara
Başlangıç tarihi:24/05/2014
Başlangıç kg:65.1
Geçen hafta:65.1
Bu hafta:64.6
Fark:
Toplam fark:
Beden:40
Spor: yürüyüş
Boy:1.65
Hedef:ilk hedef 60 kg...ikinci 50 kg
Yüzdesi:

sağol canım düşündüğün için ,,,mesajımı okuyana kadar okuduysan ağzına sağlık okumadıysan fazlasıyla okundu ...teşekkürler
sağol canım
Haftalık kilo bildirimlerini hangi gün yapıyoruuz ben de o günü baz alarak tartılayım bari
cuma günleri yapıyoruz canım

sağol canım düşündüğün için ,,,mesajımı okuyana kadar okuduysan ağzına sağlık okumadıysan fazlasıyla okundu ...teşekkürler

sağol canım

cuma günleri yapıyoruz canım
okumuştum ama fazla olsun eksik olmasın abla
şifa olsun inşallah...

merhaba çıtırlarım

kaldığım yerde laptop ufaklığın elindeydi bırakınca ben aldım bilgi vereyim diye

yasin okuyan herkese tekrar teşekkür etmek için

yasin sayımız 500 olurmu derken 2500 ü geçti....hepinizden allah razı olsun ......

slm kızlar
sabah kocacığıma güzel bir kahvaltı hazırladım 10buçuktu sofradan kalktığımızda
hemen mutfağa girdim yemek yaptım
şimdi kızım kalktı birazdan süpürge tutup temizlik yapcam
kocamda bir yandan acıktım diye kendini acındırıyor
ben öğlen yememeyi düşünüyorum sabah geç yedim
şimdi diyeceksiniz bu hazırlıklar neden
akşama kayınpederim gelecek
işlerimi hallettikten sonra tekrar gelirim

Selam arkadaşlar..bi sorum var karatay yaparken ilk etapta kilo verilemiyomuş hatta birazda alınabiliyomuş..ne derece dogru bu..? Dogruysa ne kadar bi süre böyle devam ediyo..

Allah kabul etsin ablacım, yeğenin durumu nasıl oldu?

afiyet olsun, kolay gelsin ^_^
ben de kahvaltıyı 10:30'da bitirdim, birazdan ikinci ve son öğünümü yiyeceğim ^_^

Selam arkadaşlar..bi sorum var karatay yaparken ilk etapta kilo verilemiyomuş hatta birazda alınabiliyomuş..ne derece dogru bu..? Dogruysa ne kadar bi süre böyle devam ediyo..

Selam, ben diyete başlayalı 1 ay oldu. ilk 20 gün kg vermedim, 1 kg aldım, fakat şu an kg vermeye başladım.
karatay'ı hiç bozmadım, gün aşırı 10km yürüdüm, yine de 1 kg aldım.
ben biraz bunu şuna bağlıyorum:
başlamadan önce de ekmek, tatlı, şeker tüketmezdim. Karatay bende köklü bir değişiklik yapmadı, fakat yağdan kaçınırdım. Şimdi ise yağdan korkmadan tüketmemiz gerekiyor.
kg den ziyade, saçlarımın dahi daha sağlıklı olduğunu hissediyorum. selülitlerde azalma var.
3 gündür evde de spor yapmaya başladım, yürüyüş ile yetinmiyorum. Cuma'dan bugüne 400 gr vermişim.
sağlıklı yaşam formunu tavsiye ederim. ^_^

not: benimle başlayan bir çok arkadaşım 2-3kg arası verdi ilk haftada. tamamen mevcut beslenme şeklini ne denli değiştirdiğinle alakalı bir durum.

bizde babamı bekliyoruz yemek için

bizde babamı bekliyoruz yemek için

ya ben bugün çok miskindim. kahvaltıdan sonra bi iki evi toparladım, dizi izledim o esnada uyumuşum.

şimdi menemen yapacağım, bi de mercimek salatası yapıyorum h.içi için. hafiften acıkmaya başladım :)))

afiyet olsun canım.
^_^

Karatay benim aklıma çok yatıyo kitabınıda aldım er yada gec bunu hayatıma sokucam ama 20 gün sonra düğünüm var zaten zor veriyorum riske etmek istemiyorum şimdilik..bunun için sordum tesekkur ederim cevabın için :)

Ekmek, seker, makarna, pilav tuketiyorsan, Karatay yapsan dahi kg verirsin. Benim durumum farkliydi. 20 gun guzel bir sure ^_^

Simdiden mutluluklar diliyorum ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ekmek, seker, makarna, pilav tuketiyorsan, Karatay yapsan dahi kg verirsin. Benim durumum farkliydi. 20 gun guzel bir sure ^_^

Simdiden mutluluklar diliyorum ^_^

Bende üç aydır diyetteydim 10 kilo verdim..şimdi gram gram ya gidiyo ya gitmiyo..sekerdi ekmekti pasta börekti onlar zaten yok..bi süre daha böyle gitsinde düğünden sonra bakalım bide :) tesekkur ederim

Arkadaslar iyi pazarlar,
Bir haftalik kisa tatilimizden donduk. Yarin kaldigimiz yerden devam.
Gecmisi okuyamadim ama umrim iyi haberlerle doludur.
Bizim tatil biraz sıkıntılı gecti. Cikmadan bir iki gun once kizim hafif hastalanmisti,
Yola ciktigimiz andan itibaren kotulesti, heryerde kustu, birde ishal basladi.
Donmeden iki gun once duzeldi durumu o zamanda benim bogazim acimaya basladi,
Cok halsiz, bitkin iki gun gecirip ustune birde cok kuvvetli regl oldum. Esimde iki kolundan kucuk bir operasyon
Gecirmisti, ustune donus yoluna ciktigimiz gun beli tutuldu.
Ne gezebildik, nede istedigimiz gibi alisveris yapabildik.

Bende üç aydır diyetteydim 10 kilo verdim..şimdi gram gram ya gidiyo ya gitmiyo..sekerdi ekmekti pasta börekti onlar zaten yok..bi süre daha böyle gitsinde düğünden sonra bakalım bide :) tesekkur ederim

Duraksama olmasi normal o halde. Mutluluklar ^_^

Hosgeldin cok cok gecmis olsun. Hepiniz simdi iyisinizdir insallah.

Bu ne boyle kimin gozu degdi tatilinize

Yemeklerin yanında serin serin tüketilen eşsiz bir lezzetir cacık. İçerisinde bulunan sarımsak ve salatalıkla eşsiz tadının yanında mükemmel bir kalsiyum kaynağidır. Cacığın faydalarına dikkat çeken uzmanlar, yemeklerle birlikte yenen bir kase cacıkla hem sindirimin hem de vücut dengesinin düzene girmesinin sağlandığını ortaya koyuyor. Cacık temel olarak yoğurt, salatalık ve sarımsağın karışımı ile elde edilir. Yoğurt içerisine rendelenen ya da küçük parçalar halinde kesilen salatalık ve ezilmiş sarımsak cacığın temel malzemesidir. Sulandırılan bu karışım içerisne nane kekik gibi baharatlar atılarak damak tatlarına göre farklı lezzetlerle ortaya çıkartılabilir. Cacığın yararları saymakla bitmiyor. ÖNcelikle sulu bir besin olduğu için vücudun su ihtiyacını karşılamada oldukça etkilidir. İçerisinde bulunan salatalık düşük kalorisi ve yüksek lif oranı ile sindirim sorunu çekenler için birebirdir. Bunun yanıda sarımsak tam bir antibiyotik etkiye sahiptir. Vücutta bulunan bir çok bakterinin ölmesini sağlar. Yoğurt ise hem sindirime yardımcıdır hemde içerisinde ki kalsiyum ile kemik güçlendirici etkiye sahiptir. Bir kase cacık yediğinizde vücudunuza inanılmaz değişiklikler olur. Kan temizlenir, bağırsaklarda ki prebiyotik bakterilerin etkinliği artar bu da daha kolay sindirim anlamına gelir ayrıca kemiklerinize geçen kalsiyum ile daha sağlıklı iskelet ve kemiklere sahip olursunuz. Ayrıca yapılan araştırmalara göre cacık uyku sorunu çeken kişiler içinde birebir. Yoğurdun bu denli sulandırılıp, salatalık sayesinde daha hızlı emilmesiyle vücutta uyku hormonunun salınımı kolaylaşır. Eğer uyku sorununuz varsa yatmadan önce bir kase cacık yiyerek çok daha derin ve sağlıklı bir uyku geçirmeniz mümkün. Cacık ayrıca diyette ki kişiler içinde önerilir. Çünkü cacık bol lifli ve çok düşük kalorili bir besindir. Midenizde doluluk hissiyatı yaratır ve daha çabuk doyduğunuzu hissedersiniz. Bu da fazla yemenizin önüne geçer. Düşük kalorili bir besin olduğu içinde kilo almanız söz konusu olmaz. Tüm bu sebeplerden dolayı yemeklerinizde ve ara öğünlerinizde bir kase cacığı ihmal etmemenizi öneririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…