Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Duydum duydumneyse herkuldek kurtulur bari bahaneyle

Tabe Hercul70 gelince evin diğer kısımları çok sakil durdu , göz tırmaladı.Dolayısıyle evin kalan kısımlarını Hercul70'e uydurmak zorunda kaldılar. Kardeşim , siz de lükse kaçmayaydınız , daha orta halli bi kova alaydınız...

Ayıpsın cicim , dolap ağzına kadar aşure , ev de tadilata giriyomuş , gel bize taşın.Hem yer hem muhabbet ederiz.
Hoşgeldin Leylakım , nerdesiniz be yaww:53:
Göçeceğim size bekle geliyom
Hakketten de lanetin fukara sümüğü gibi bulaştı bana , ne uğursuz kadınmışsın be yaww , seni hiç de isminle müsemma göremedim yane
Adımı iyi oku .melek değil meleksin.hatta meleksiniz diye değiştireceğim.Benim melek olduğumu kim söyledihahahaaaa
melekler de çeşit çeşittir deme yaniii
hahaaaaa doğru tahmin. Korkun benden. Yaşasın kötülük
Çok güzel bi tesbit Sersumum Yani Melek diyince de bi durup düşünmek gerekiyo jidden

Duydum duydumneyse herkuldek kurtulur bari bahaneyle
Herkülümü bırakacağımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Ayrılmam asla ondan.Baksana ismimin altında yazan iletiye

Kızına canım, ellerine sağlık,babası da bizim kızdan puding istedi ama hanımefendi yapamam şimdi dedi,

müşteri toplamamız lazımm
melexin de yok oyada yok pampiş biara geldi gitti..iyiniyetlim saklandı.filiz,leylakda gitti.ficans uğradı kaçtı.kaneel çok erken uğramış.
ramaska uyuyodur.. bittiii

Geldim canım, ama heran gidebilirim
Önce eşime sofra kurmak için gittim,o yemekteyken geldim,sonra oğlum geldi ona yemeğini vermek için gittim

Canım kızını da tebrik ederim, başarısı daim olsun inşallah

hercul forever...

hahaaaaa doğru tahmin. Korkun benden. Yaşasın kötülük

Herkülümü bırakacağımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Ayrılmam asla ondan.Baksana ismimin altında yazan iletiye

gördüm gördüm açmış seni nickinin altında bi başka güzel durmuş herkül70lt

Bence herkul kovanin icine bir de herkul heykeli oturtup salonun bas kosesine koysunlar

şööle bi fikrim geldi melexin hani daha önce evinizi perdeye göre döşemişsiniz ya şimdi de herküle göre döşeyin bence

böyle bir dekorasyon yoktur dünyada. çok ihtişamlı olur bencee

Abicim , Sersumun da dediği gibi , bize gel , bize gel herşey bitene kadar da gitme eve.Hem kış günü tadilat nasıl olecek ki? Bu arada "perdeye göre mobilya" fikri hoşuma gitti.Bi nev'i tümevarım tekniği
Allah'tan perdeler krem rengiydi( yatak odası ve kızın odası hariç )
canım bööyle tadilatı ben çok severim ama ben beğenirsemm tabiisii
işin gerçekten zor..Allah yardımcın olsun sinir harbinde biz senin yanındayız tüyolar veririz merak etme

Sağol Sersum.Beni anlayan biri çıktı. Arkadaşlarım bana nankör gözüyle bakıyorlardı.Adam kaç paraya ev döşemiş, sen vırvır ediyorsun diyorlardı. Benim için yapılan masraf değil ,kullanışlılık önemli.Dedim ya perdeler kaç milyara yapıldı ama ben kullanamadım, 2 sene zor dayandım.gittim pazardan 25 tl ye perde aldım ,taktım. Şimşir tarağa kel baş oldular ama ben böyle iyiyim. Ben perde yıkama hastasıyım.Daha önce ki perdeleri yıkayacağım diye anam ağlıyordu .

şööle bi fikrim geldi melexin hani daha önce evinizi perdeye göre döşemişsiniz ya şimdi de herküle göre döşeyin bence

böyle bir dekorasyon yoktur dünyada. çok ihtişamlı olur bencee

10 numero fikir Heryer leğen , maşrapa , laylon terlik , bidon

olur mu canım yaa:26::26: bir evin dekorasyonu en başta kadın tarafından belirlenmeli bence..tabii eşimin de fikirleri önemli ama son karar o evi en çok kullanan kişiye ait olamalı..sen sonuna kadar haklısın..

olur mu canım yaa:26::26: bir evin dekorasyonu en başta kadın tarafından belirlenmeli bence..tabii eşimin de fikirleri önemli ama son karar o evi en çok kullanan kişiye ait olamalı..sen sonuna kadar haklısın..

Kesinlikle sana katiliyorum sersumum

Eeee kız "dekoratörle anlaşmış" diyo :26::26::26:

Tüüüü bana verseydin keşke , ben yılda 2 defa yıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…