Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlaaaaaaaaaar..
geçmişi okuyamadım maşallah sayfalar ilerlemiş.
dün oturmada sadece salatalardan yedim ama kaçamak yaptım 1 dilim üzeri muhallebili kek yedim(
akşam öğünüm: 1 tabak zeytinyağlı fasulye
4-5 kaşık ciğer kavurma
bulgur köftesi 2 kaşık
yoğurt
turşu

bu sabah tartıldım...62,8kg geldim... sadece 100gr verebilmişimmmm((

sabah kahvesine komşular gelecekler ben kaçıyorum uğrarım bir ara...

tbrk ederım canım

Tebrikler tebrikler tebrikler

gunaydın kızlar hepımıze guzel bı gun dılıyorum

not:bıldırımler en gec 13 e kadar yapılmıs olmalıdır.tsk ler

Tebrikler canım

gunaydın kızlar hepımıze guzel bı gun dılıyorum

not:bıldırımler en gec 13 e kadar yapılmıs olmalıdır.tsk ler

Günaydın papadiyacım

Canım bugün gene oruçluyum, saat 4 de yedim, bugün geç tartılacağım, listede olmasam da olur bu hafta,öğlen de kızımın sınıfında öğretmenler günü kutlaması var, bildirimi yetişirsem yaparım, liste için kolay gelsin canım

gunaydın canım allah kabul etsın.tamam canım sen nasıl uygun olursan o sekılde yap bıldırımını.sen kendını eklersın

Başlangıç tarihi : 19 Ekim 2012
Başlangıç kilo:80.300 gr
Geçen hafta:75.800 gr
Bu hafta : 75.000gr
Fark : 800 gr
% fark: %1.055
Boyum :1.60 cm 'den 1 cm kısa
Spor: evindeki 70 Lt lik Herkül kovamı oradan oraya sürüklüyorum (ağırlık çalışması babında) ,6 katı yürüyerek inip çıkmak ( step babında),banyo yapabilmek için yeni aldığım hortum tertibatını ayarlamak için balkonla banyo arasında maraton koşusu ve en büyük spor kocam eve gelince oturma odası ve mutfak arasında uzun atlama
Beden : alt xxl -üst xxs

Son düzenleme:
günaydın kızlar

bidirim günümüz

başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:71.5
bu hafta:70.1
fark:-1.4
yüzde:1.95
umarım yüzdeyi doğru yapmışımdır papadiyacım

sersumcum tebrikler :129::119:

ben kaçıyorum kızlar...bugün gezmeğe gidicem ...umarım güzel bi gün olur hepimize...tartılar yüzlerinizi güldürmüştür umarım

100 gr 100 gr dır.Hiç vermemekten 100 gr öndedir
Papadia beni unutma

daha fazla üzülmesin diye söylemediydimm senden de bişey kaçmıyor..evet kargocuyu kastetmiştimm
çok komik olmuş

Son düzenleme:
ben aslında temmuzda 83 ile başlayıp eylüle kadar 77 ye inmiştim,sonra 2 aylık aşırı semirme sonucu bu pazartesi 91.7 ile başladım bugün sabah 88.2 geldim(bunları yazarken utançtan yüzüm kızardı emin olun ama acı da olsa gerçeği yazmak zorundayım)...tabiki bu gerçek kilo verimi değil,çizelgeme de 85 diye bi başlangıç koymuşum..şimdi ben ne yapayım sence,85 e gelince mi listeye dahil olayım,19 kasımda başlamış gibi 2 hafta sonra yani önümüzdeki hafta mı listeye gireyim..liste sırasına da dahil olabilirim..bana fikir ver nolur

günaydııın kıssslar

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:66,3
bu sabah:65,7
Fark:0,6
Yüzde fark: % 0,905

.....600 gram daha gitti elhamdülillah ( 'hamdolsun kriz teğet geçti' gibi oldu)

günaydın kızlar

bidirim günümüz

başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:71.5
bu hafta:70.1
fark:-1.4
yüzde:1.95
umarım yüzdeyi doğru yapmışımdır papadiyacım

bravo kızlar ne güzel kilolar vermişsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…