Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kısslarr şok şok şok kızımın formalarını yıkamayı unutmuşum:KK53::KK53:..bi koşu onları makineye atıp geldimm..ucuz sıyırdım valla yerdi sabah benii:KK53::KK53:

kısslarr şok şok şok kızımın formalarını yıkamayı unutmuşum:KK53::KK53:..bi koşu onları makineye atıp geldimm..ucuz sıyırdım valla yerdi sabah benii:KK53::KK53:

Bende utulemeyi unutmuştum ya.3 gündür Utu yapıyorum, kızın formayı atlamışim biraz Once gördüm utuledim.Ben utuledim ama bizim kız Yarin pantolon giyip gidecekmiş :KK47:

eneeem kurucak mı o sabaha?
makinem kurutmalı bebişim sorun yok :KK52::KK52::KK76::KK76:
Bende utulemeyi unutmuştum ya.3 gündür Utu yapıyorum, kızın formayı atlamışim biraz Once gördüm utuledim.Ben utuledim ama bizim kız Yarin pantolon giyip gidecekmiş :KK47:

zaten biz ne desek tersini yapıyo bu ergenler :KK9::KK9::KK9:
Ahan da tıpkısının aynısı.Ama rengi gri olacaktı.:KK60:

grisi de var melexincim iyi bak göreceksin :KK60::KK60::KK60:

Allah sizi davul etsin emi :KK60: :KK60: 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl tesir edersiniz bakayım.:KK60: Aaa özelime tecavüz ayol :KK60:

didimm ben sağaa:KK60::KK60::KK60:..pampişim çookk uzak diyarlardan aramışş bulmuşş..:KK60::KK60::KK60:

Komşu çıkacağız nerdeyse.Ben de buyukcekmecedeyim,mimaroba.Restaurant Florya'da.

Hangisi kız Florya'da? Annemler orda da... Pek severim Florya'yı. Evliliği müteakip, ordan transfer oldum Anadolu yakasına ...

Yok kısss ne korkucam çok tatlı , hele ki bunun bebek halini düşünsene insanın yiyesi gelir , evlat bu evlat , taş olsa bağrına basarsın :KK52::KK52::KK52:

Kız bu bebek hali ki zatiii...

eşim iş değiştirdi 5 yıl önce ama ne kadar zor geldi anlatamam
şimdi alıştım burası çok güzel beklerim deniz kıyısı kasaba gibi

Tuzla benim eşimin hayalidir. Çok seviyor orayı... Ama ben avm lerden, "jadde" den o kadar uzaklaşamam. Sadece viaport beni kesmez:21:

yok degıl cadde kızı olan ıgneoyasıydı:KK52:bagdat caddesı ondan soruluyo:KK52:

Heee... Gördüğüm meşhuur vatandaşları da burda paylaşıyorum. Magazin dünyası benden sorulur...

Ayrıca... Ne kızı bacım??? Kızlık mı kalmış gari?:)))

İçine girip çimilir bunu beeee....:KK60::KK60::KK60:

Koptum ayol.Tıpkısının aynısı.Halbukim ben onu Ozel olarak italyadan getirtmistim.offff kaziklandim desenize :KK9:

Allah sizi davul etsin emi :KK60: :KK60: 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl teshir edersiniz bakayım.:KK60: Aaa özelime tecavüz ayol :KK60:

Ben de alıciiim bundan. Evliliği canlandırmak için böyle aksesuarlar şart....

Sersum,

Demin internet bağlantım gitti, o yüzden birden çıkmış oldum. Aklım da sende kaldı inan ki...

Allah sizi davul etsin emi :KK60: :KK60: 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl teshir edersiniz bakayım.:KK60: Aaa özelime tecavüz ayol :KK60:[/QUOTE

fakat jidden kaliteli bi ürün , pırıl pırıl parlıyo valla , cilalı gibi:KK52::KK52::KK52:

Koptum ayol.Tıpkısının aynısı.Halbukim ben onu Ozel olarak italyadan getirtmistim.offff kaziklandim desenize :KK9:

Ben de alıciiim bundan. Evliliği canlandırmak için böyle aksesuarlar şart....

Yok be sekerim iki kisi sığmıyor.Denedim benim bir bacak anca giriyor.:KK60:

:KK60::KK60::KK60: gece 10 -12 vardiyası iş başında yetti gariii Allahım sana geliyorumm :KK60::KK60::KK60:

X