Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Aaaa ne kadar şahane , yakınız resmen.Ben niyeyse seni hep karşıda , hatta koordinat da veriiim ; Göztepe-Erenköy'de oturuyosundur diye düşünmüştüm.Çooook sevindim , görüşür müyüz bigün ?

çatlatmayın beni kıss.:KK19::KK19:.ben burdaa kimle görüşücem haa söyleyin bakeemm:KK5:..görüşcekseniz de gizli olsun ben bilmeyeyimm :KK60::KK60::KK60:

afiyet olsun canım.:KK16:.çok güldüm yine yaa:KK60::KK60::KK60: 2 yarım ceviz 1 tam ceviz etmiyo mu kıss..yoksa 2 dene kırdın ikisinin de yarısı mı çıkabildi kabuğundan.. (bazen benim öyle oluyo da sıkışıyo çıkaramıyom :KK9::KK9:):KK60::KK60::KK60:

Ya , kafalarda karmaşa olmasın "1 ceviz derken bir tam mı yoksa 1 parça ceviz mi demek istemiş" şeklinde akıl hengamesi olmasın diyerek tam tasvir etme cihetine gittim canikom :KK52::KK52::KK52:

Aaaa ne kadar şahane , yakınız resmen.Ben niyeyse seni hep karşıda , hatta koordinat da veriiim ; Göztepe-Erenköy'de oturuyosundur diye düşünmüştüm.Çooook sevindim , görüşür müyüz bigün ?

Deli misin kız tabi ki de görüşürüz.Zaten Cok sevindim yakın olduğumuza.Bir gün evime gelirsin.Sahane dekorumu görürsün hem.:KK9:Sana da süt banyosu hazırlarım.:KK60::KK60::KK60:

Sabah (08:45) dışarıda serpme kahvaltı, sahanda yumurta,binbir çeşit peynir,8 zeytin,ceviz,badem,Omega 3 ,domates, e vitamini
Aksam (17:00) 3 kanat ızgara, az patlicanli kebap,az salata
Spor ( yine yok ama 6 saat süren alışveriş maratonu )
:KK56::KK56::KK56:

Sabah (08:45) dışarıda serpme kahvaltı, sahanda yumurta,binbir çeşit peynir,8 zeytin,ceviz,badem,Omega 3 ,domates, e vitamini
Aksam (17:00) 3 kanat ızgara, az patlicanli kebap,az salata
Spor ( yine yok ama 6 saat süren alışveriş maratonu )
:KK56::KK56::KK56:

Kahvaltı şahaneymiş bugün , hele ki "1001 çeşit peynir" kısmı beni benden aldı , ahhhhhh...

Deli misin kız tabi ki de görüşürüz.Zaten Cok sevindim yakın olduğumuza.Bir gün evime gelirsin.Sahane dekorumu görürsün hem.:KK9:Sana da süt banyosu hazırlarım.:KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60: ikramları jakuzide yaparsın artık:KK60::KK60::KK60:
Sorma Sersum.Cok aglardı benim kız.:KK14:
:KK5::KK5: benim ki de :KK5:
Evet yaaa , orası gerçekten çok güzel bi yer , güle güle otur.Tatlım ya , eğer başarabilirsek bizim de Çanakkale'ye taşınma procemiz var.

çok yakın arkadaşım çanakkalede ama seni tanıştırmıycam:KK19::KK19: onunla da görüşürsünüz sizz :KK23::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
X