Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersum bugün bütüngün sertap dinledim hareketli yerlerinde de oynadım durdum hareket olsun diye ....zumba mı yapsak acaba ..eylenceli görünüyo

sersum bugün bütüngün sertap dinledim hareketli yerlerinde de oynadım durdum hareket olsun diye ....zumba mı yapsak acaba ..eylenceli görünüyo

valla bugün ben yamuk uyandım daha yeni düzeliyom..tutulmuş her yanım..zumba mumba yapamıycam bacımm

Canlarım hepinize selam olsun,
Valla , cidden çok yemedim bugün.Ben de n'apiim canım çekince yiyorum , çekmeyince yemiyorum; Bizde zorlama yok arkadaş :)
Buna göre günün olayları şöyle gelişti :

Kahvaltı 11.00
* 1 yumurtadan booool peynirli-maydanozlu omlet
* 7 tane zeytin
* 2 minik domates
* 2 tane yarım ceviz

Öğle 15.00
* 1 koca tabak boool yoğurtlu kıymalı karnabahar
* 1 dilim keten tohumu ekmeğine sürülmüş 3 çay kaşığı fıstık ezmesi (canım katı bişiler yemek istedi)
* 1 küçük parça armut

Akşam 19.30
* 1 koca parça fırında somon
* 5-6 tane z.yağlı pazı sarma
* 2 kaşık z.yağlı yer elması
* 1 kaşık garnitür
* sınırsız salata
* 2 tane minik brownie (ikinciyi şımarıklıktan yedim)

İşte hepi-topu bu yani.
Zpor olayına girmedim , Salı başlıcam inşallah...

afiyet olsun canım..çok güldüm yine yaa 2 yarım ceviz 1 tam ceviz etmiyo mu kıss..yoksa 2 dene kırdın ikisinin de yarısı mı çıkabildi kabuğundan.. (bazen benim öyle oluyo da sıkışıyo çıkaramıyom )

Merhaba canim kizlar ,
nasilsiniz bakalim?
bugun nete pek ugrayamadim malum yarin hafta basi okul is gunu .. ev isleri bir haftalik yemek ile bi hayli mesguldum. neyseki kacamaksiz bir gun daha gecirip gece ettik.

1.ogunum;
Klasik karatay kahvaltisi

2.Ogunum;
1 buyuk kase brokolli corbasi
5 minik kofte
bir kase yogurt

spor; 1 bucuk saat tempolu yurudum.

Optum sizleri yarin okul var belki odeim vardir bakacagim biraz..

iyi geceler ..

bol leptinler

he bacım yurudum ama bostancı sahılını tek gecerım:)))allah sıfa versın bıbdenemm

Nessi var kısss , miss gibi adam işte

Yok kısss ne korkucam çok tatlı , hele ki bunun bebek halini düşünsene insanın yiyesi gelir , evlat bu evlat , taş olsa bağrına basarsın

bırdy yorumlarına kopuyorum valllaaa

evet canım
buz devrini en az 3 kere izlemişizdir kızım sayesinde..bir de sürekli izlediğimiz animasyonlar içinde lilo ve stiç var o da süper eski ama çok güzel

Lilo ve stic .Benim kızda binbesyuz kez izlemistir.Her izleyisinde de aglamistir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…