Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ooooo ütüler yapılmış , zporlar yapılmış , çaylar-kahveler içilmiş.Herkese benden BRAVOS.

Bugün karatay yalan oldu ama cuma ctesi sorun yoktu. Yürüyüşler de tamamdı. Bu arada cuma bildirim de yapmamıştım. Kilom aynıydı. Aslında 1 defa 77,0kg, 1 defa da 76,9kg çıktı. Ben de 76,9u kabul ettim

Reyhancığım senin kocandı değil mi senden çok süslenen?

Bende de var bir tane. Evden çıkmadan 2 saat onu mu giysem, bunu mu diye düşünür. Gömleklerine aşkla bağlıdır. Her hafta saçlarına cila yaparız. Boya gibi siyahlaştırmıyor ama beyazları biraz kırıyor diye... Kulaklarına sir ağda, ellerine manikür yaptırır. Aynı manikürcüye gidiyoruz. Bir de hacı. Ben de ona "metroseksüel hacı" diyorum:)))

Papadiyam, yürüyüşler tam gaz bakıyorum.

Ben bugün yürüyemedim. Evi toparladım, uyudum... Yemek yaptım, uyudum... Çocuğu yıkadım, uyudum... Aldığım ilaçlar etkisini göstermeye başladı, gözüm hep yatakta, hep uyuyasım var 1,5 ay böyleyim. Sonra devammm...

3 gündür yoktum ya... Bir yazasım var ki sormayın...

Sersum, karikatürler çok güzeldi... Favorim: biz kimiiiiz...Kadınızzzz...

bende yanlızım canım..=(

1 saat yuruyup geldım.uzanıyorum.kahvaltıyı gec yapmıstım acıkmadım.17 gıbı yerım artık.herkese guzel bır pazar dılıyorum

slm kızlar ben geldim2 gün gezdim tozdum iyi geldi valla.sizler nasılsınız?
hoşgeldin bebişim..ohh enerjiler depolanmış gelmiş

evet canım ben sabah erkenden öğrendim..sizin moralinizi bozmıyayım diye söylemedim..eşim o yüzden geç geldi nöbetten..ilk haber gelmiş hafif yaralılar geliyorlar diye hazırlanmışlar..hatta sevinmişler çok şükür hafif yaralılar diye..sonra da maalesef şehit haberi gelmişş..yüksekovaya götürmüşler şehitlerimizi..offf.başka bişey diyemiycemm

yeter sporun tatlım ben bile yoruldum okurken

diyet miyet yapamaz oldum...1 haftadır hem adetliyim hem demir haplarını içmeye başladım hemde sinüzitlerim azdı...hastayııııııııııııım...

yarın inşallah normale döneceğim...menü bildirmeyi özledim...okadar düzensiz ve alakasız besleniyorumki anlatamam...

gecmş olsn canm neyın var??

Sersuuuum, nörüyon gıııı?

Geçmiş sonra okursun, gel hele, 2 çene çalak....
geldim bacıımmm
3 gündür yoktum ya... Bir yazasım var ki sormayın...

Sersum, karikatürler çok güzeldi... Favorim: biz kimiiiiz...Kadınızzzz...

hoşgeldin datlum..özlettin kendini dur öpemm

evet yaa ben de bittim o karikatüre..ne istiyoruuuuuzzz.....bilmiyoruuuuzzzz

geçmiş olsun canımm..üzülme sen iyileş düzene girersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…