Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar , sizlere son bir tarif...
Bunu yağlı kağıt serilmiş yuvarlak bir fırın kabına koyup yüksek dereceli fırına atıyoruz (derece vermemiş ama 200 olabilir gibi geldi bana) ve 15-20 dakika kadar rengi hafif kahveleşinceye kadar pişiriyoruz.Yüksek derecede yapıyoruz ki sulanmadan hızlıca pişip katı halini korusun.Sonra üzerine dilediğimiz malzemeleri koyup tekrar fırına atıyoruz.Malzemeye göre 10-15 dakika yeterlidir sanırım.Sonra da hiiiiç suçluluk duymadan afiyetle yiyoruz.
Bunu da ilk denenecekler arasına aldım.

2 trans yağ sebebi

kızlar kesinlikle geçmişe arada bakın moralim çok güzel kendimi çoook iyi hissediyorum hele son okuduklarım çok iyiydi kızlar nasıl kilo aldıklarını ,daha önceki kilo verme deneyimlerini anlatmışlar hepsinden çok etkilendim tylholl arkadaşımız ben geldiğimde buralardaydı şimdi gelmiyo keşke gelse ..tabiii hepsini merak ediyorum artık loxiyi gözlemeyi şimdi adlarını unuttuklarımıı acaba ne durumda kiloları

kızları okuyorum ya canım neler çekti neler hamsi pırasa kereviz acayip demi canım pasta börek çekmiyoo..bugün pazara gittim ya eve kocaman bi pazar arabasıyla döndüm salatalarım için bol bol yeşillik ,pırasa ,kereviz ,kabak, pazı , çoook domates biber aldım hepsinide kendim için aldım (aile fertleri pek sevmezler ucundan tadarlarsa )ama bunları bir haftada bitiremeyeceğimi düşünemedim tabiii ..geçen kabak yaptım kimse yemedi 2 gün yedim her sebze yemeğini 2şer gün yersem iştahımın da giderek azaldığını hesaba katarsam galiba bu sebzeler ziyan olucak ..

bana kabakla yaptığınız en güzel karatay yemeği tarifinizi verebilirmisiniz ..

kızlar eskiden çok sevdiğim iki yumurta tarifini de kızları okuyunca hatırlamış oldum acaba yarın hangisini yesem soğanlı yumurta ve çılbır deriz biz kaynamış yumurtayı sarımsaklı yoğurtlayıp üzerine salçalı yağa gezdirilir..çooook eskiden ben bunları severdim ..özlemişim ...

kızlar gene ben

çok heyecanlıyım sanki diyete yeni başlamış gibi....eskileri okumak böyle bi etki yapıyo....umutluyum yeniden...kızlar maşallah nasıl güzel kilolar veriyolarmış hala çözemedim kendimi ben ayda 1.5 -1.7 verebiliyodum kızlarsa bu kiloları haftada veriyolarmış .... e tabiii ben kendime uydurmuştum diyeti herhalde ondan ... artık leslie ile hergün yürüyorum ...yeşil çayımı zerdeçalımı çörekotunu keten tohumunu limonlu suyumu unutmuyorum ...kendimi hedefime yakın hissediyorum ...heyecanlıyım ..
benim için yeni bi dönem başladı kızlar ...bu heyecanımı umarım yitirmem yeniden karamsarlığa düşmem umarım ...
ama bu gece uykum kaçtı tabiii leptinlerde

gün kurusu kayısı(suda az beklettik yumuşadı)
ceviz-badem-fındık(ne istersen ,nekadar koymak istersen)
kakao
az süt
rondoda çektim,sonra yuvarlak toplar yapıp afiyetle yedim..hatta biraz fazla yapıp dolaba koydum...
çocuklara üstüne hindistan cevizine buladım bayıldılar...:KK52::KK52::KK52:ama biz hindistan cevizi yiyebiliyormuyuz bilmiyorum...:44:

kızlar bizim kızlar yapıyolarmış hurma ile de oluyomuş ben tatlı pek aramam ( sadece evde pasta varsa cazibesine kapılırım yoksa da canım çekti yapiiim yiyim demem)ama tatlı krizi yaşayanlar varsa aranız da diye ekliyim dedim

Hahhaah espri iyiydi Loxicim. Keşke olabilsem :26:

Balkabağını küçük dilimler halinde doğruyorsun içine bir kuru soğanı istediğin gibi doğruyorsun zeytinyağı ve bol kuru nane ilave edip 170-180 derece fırında 45 dakika pişiriyorsun. ben çok seviyorum tadı patates gibi oluyor. Tarif paleo cafeden çok güzel tarifler var. ben sürekli deniyorum hepsini sevdim.

kızlar değişik yemek yemek isteyenler için

sabahı yaptım kızlar

yemek mi yesem çocukları okula yollayıp uyusam mı bilemiyorum karnım acıktı ama uykumda var of yaaa neden böle yaptım ki ben hem uymadım diye dünküne göre 300 gr fazlayım şimdi uyusam gider ama o

ne kaaaa doğru bi tespit
:KK60::KK60::KK60:
aynen:KK52::KK52::KK52:
:KK16::KK16::KK16::KK1::KK1:
Sağol.Tesekkur ederim.Kaloriferimiz merkezi sistem.Ben sıcak su kullanabilmek icin kombi koydurdum.Ama malelesef sıcak su gelmiyor.Saat 20:00 kadar çalıştılar.Hersey tamam,kontrolde edildi.Ama işçiler gitti.Malum ben kac gündür banyo yapamadım bir heves koştum banyoya,tam kafama sampuani döktüm su buz gibi olmasın mı.Sonuc itibariyle buz gibi suyla sadece kafamı yıkayıp çıktım banyodan.Dondum resmen.Hasta olmam inşallah.:KK50:
aboowww çok kötü canım yaaa..üzüldüm senin adına :KK5::KK5: okaaa da dua etmiştik işler yolunda gitsin diye ama:26::26:
tekrar kolay gelsin canımm..:KK5:

Bence sizi çekemeyen birisi sizin beyaz eşyalarınıza papaz büyüsü yaptırmış :) Size husumet besleyen bir beyaz eşya bayii var mı çevrenizde , bak iyi düşün :)
:KK60::KK60::KK60: bence de olabilir
kızlar bizim kızlar yapıyolarmış hurma ile de oluyomuş ben tatlı pek aramam ( sadece evde pasta varsa cazibesine kapılırım yoksa da canım çekti yapiiim yiyim demem)ama tatlı krizi yaşayanlar varsa aranız da diye ekliyim dedim
oh nekaa güzel ben pazar yapmayı çok özledim yaa:KK5::KK5:..afiyet olsun canımm:KK16::KK16:
kızlar değişik yemek yemek isteyenler için
sabahı yaptım kızlar
yemek mi yesem çocukları okula yollayıp uyusam mı bilemiyorum karnım acıktı ama uykumda var of yaaa neden böle yaptım ki ben hem uymadım diye dünküne göre 300 gr fazlayım şimdi uyusam gider ama o
filizcim bu uykusuzluğun birgece önce olsaydı beraber muhabbet ederdik.:KK1::KK1: ama ben senin kadar dayanabilirmiydim bilmem:KK53::KK53:
kızım saat 6.30 olmuş ayaktasın hatta şimdi de online gözüküyosun şok şok şok :KK30::KK30::KK30:

Son düzenleme:
kizlar merhaba...uzun bir sure ara verdim.bilmiyorum hala beni hatirlayaniz varmi.
oncelikle herkese hayran oldum cok guzel kilo vermissiniz tebrikler.ara ara takip etmeye calisiyorum.
ben suan hamileyim.kilolar aldi basini gidiyor.tek tesellim saglikli bir sekilde bebegime kavusmak istiyorum ins...
zaten daha sonra kilolari karatayla halledecegiz...oyle umit ediyorum...
herkese saglikli,guzel,karatayli gunler diliyorum....

pampişim,filizim ve ftemiz günaydıııınnn..:KK16::KK16:

bu sabah salatalık domates ceviz ve zeytine kavuşmanın huzuruyla yaptım
kahvaltımı..dukanda ne çok eziyet çekmişim ben yawww:KK53::KK53:

sabah menüm
:KK56::KK56::KK56:

peynirli omlet
peynir zeytin
domates salatalık
ceviz ve 4 günkurusu
2 adet omega3

:KK56::KK56::KK56:

:KK16::KK16::KK16::KK1::KK1:

aboowww çok kötü canım yaaa..üzüldüm senin adına :KK5::KK5: okaaa da dua etmiştik işler yolunda gitsin diye ama:26::26:
tekrar kolay gelsin canımm..:KK5:

:KK60::KK60::KK60: bence de olabilir

oh nekaa güzel ben pazar yapmayı çok özledim yaa:KK5::KK5:..afiyet olsun canımm:KK16::KK16:

filizcim bu uykusuzluğun birgece önce olsaydı beraber muhabbet ederdik.:KK1::KK1: ama ben senin kadar dayanabilirmiydim bilmem:KK53::KK53:
kızım saat 6.30 olmuş ayaktasın hatta şimdi de online gözüküyosun şok şok şok :KK30::KK30::KK30:

günaydın canım 6.30 da uykum vardı ama çocuklarrı uyandırınca gene gitti ..ben de bu gece de sersumun uykusu kaçsada gelse dedim... ben pasta yemedim yarıştayım kaçamak yok canım daha kahvaltımı bile yapmadım önce guatr hapımı içtim yarım saat bekledim sonra çörekotu ve ketentohumu yedim 600ml sıcak sodalı suyumu içtim şimdi çay içiyorum canım yemek istemiyo hala

gunaydin_mesaj_2.jpg

kizlar merhaba...uzun bir sure ara verdim.bilmiyorum hala beni hatirlayaniz varmi.
oncelikle herkese hayran oldum cok guzel kilo vermissiniz tebrikler.ara ara takip etmeye calisiyorum.
ben suan hamileyim.kilolar aldi basini gidiyor.tek tesellim saglikli bir sekilde bebegime kavusmak istiyorum ins...
zaten daha sonra kilolari karatayla halledecegiz...oyle umit ediyorum...
herkese saglikli,guzel,karatayli gunler diliyorum....

canım inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına al.. bekleriz ... ne kadar var doğumuna

sabahı yaptım kızlar

Canım nasıl dayanıyorsun o kadar uykusuzluğa:KK53:

X