Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gördüm ama sorumu görmeden alıntıya cevap vermiş

Selam kızlar ben geldim. Sabah karatay kahvaltımı yaptım,
Öğlen kırmızı biber bolması bulgurlu ve bir bardak ayran
Akşam da bir tabak karnıbahar yemeği ve bir bardak ayran.

Birazdan da 7 karışımlı bitki çayım, bugünde 2.5 saat yürüyüş kızlaarrr :)))

tamam kesinleşti iletişim sorunum var ben böyle anlaman için bişi dememiştim halbuki ...ben de sorun var

sen nasıl anlıyosan öyledir canım :44:

kötü bişey söylemiyorum ama sen hep iletişime getiriyosun evet anlamadım:44::44::44:

süpersin

Marinacap ne kadar? İcinde kac tane var.? Tesekkurler sersum ilgine

iyiniyetlim naapıyon bebişim..varlığınla yokluğun bir.kesin geçmişi okuyon.yüzünü göster bacım
Kıss sabah okudum alıntıladım bi sürü bugün okul yoğundu bir türlü son mesajı gönderemedimdi öğleye doğru son mesaja da cevap yazdım uzuuunca mesajım bu sefer okuldaki nette sorun olduğu için gitmedi
Okuldan döner dönmez bebek görmeye gittim. Sonra yürüyüş yaptık eşimle yemek faslı anca geldim
Sağol iyiniyetlim, kaynananlar da gidiyormuş

Karataya tam gaz devam canım

Liste işini ben de bilmiyorum tam ama galiba perşembeden biri gönüllü olsun dendi ama o da zor gibi görünüyor:44:
Yok canım bence liste yapmayı kabul edenlerden oluşan bi liste yapalım onu herkes kopyalasın bilgisayarına ve sırayla yapılsın yine(Filiz yüzdeni bis hesaplar sana yardım ederiz)
Papiş bugün öğrendim ki haftaya çarşamba gideceklermiş
sana da cevap yazmıştım ne kaa güzel gönderemedim bugün sinir oldum:26:
Leylakım gülme komşuna gelir başına ilte

bence de
kuzu iyi gidiyosun

Kanael ciğim seni kutluyorum verdiğin karardan ötürü Allah azmini hiç azaltmasın canım ...tebrik ederim maşallah

Kaneel e ben de bayılıyorum. Kaneel bana söz verdi. Kendine benzeyen bir kız doğracak, ben de oğluma alıcam:)

Mutfak işini sana kakalıyor olmasın

slm arkadslar 2 gundur karatayıma dönmenın mutlugunu yasıyorummm:119::119::119::119::119::119::119::119:

aksam hamsı (fırında) boll boll yeşillik

Yeniden hoşgeldin.

sevindim dönmene

evet canım gitmiş gözüküyor..ama dediğim gibi daha tam sevinemiyorum asıl birkaçgün sonra belli olacak..

sözüm söz hiç kaçamaksız 5. günüm kısss

Seninle gurur duyuyorum arkadaşım.

sağol canım..yarımçaykaşığı hiç hissedilmiyor

Ne hissedilmemesi beee... Ağzın burnun tıkalı, tadından haberin yok... Berbat bişey...

aynen öyle canım,mutfaktan çıkamam artıkinşallah işi çıkar da gelemezkötüyüm ben kötüyüm kötüyüm

Amaaaan... Allah'ın bildiğini kuldan mı saklıycaz. Gelmelerini istemiyoruz işte.

biliyorum canım ama şimdi ben protein yediğimden bu kadar içiyorum geçici yanii..o proteinler başka nasıl atılıcak vücuttan

lafı da gediğine koymuşsun hani oyam özet geçse ben etkileyemem falan

yok valla lafı gediğine koymak değildi niyetim ....oyam gerçekten daha etkileyici anlatmıştı ...ben oyanın yazısından daha çok etkilenmiştim mesela ...bilgilendirme konusunda iğneoyamı tek geçerim yaniiiii

Estağfurullah hayatım. Çok naziksin. Teşekkür ederim

sen nasıl anlıyosan öyledir canım :44:

kötü bişey söylemiyorum ama sen hep iletişime getiriyosun evet anlamadım:44::44::44:

tamam tıkandım şimdi ne demem gerekiyo bilmiyom ...özet olarak bana gülebilirsiniz çok hoşuma gider ama bazen niye güldüğünüzü anlamıyorum sadece kimseye kırılmadım kimseyi kırmak istemedim seviyorum sizi

sanırsam:44: 60 kapsül var içinde 14-15 tl rica ederim

Cok teşekkür ederim.Onu günde 4 tane mi icmeli? Birde Cok olmazsam birsey daha soracağım.Sen kullanıyor musun omega 3. ? Sanki ben kullanmaya başladığımdan beri daha fazla acıkmaya başladım.Birde anormal tatlı istiyor canım.Aslinda tatlıya düşkün değilim.Reglime de var daha )))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…