Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün : 12:00
adaçayı
çökelek+tereyağ
2 kk ymurta
domates
biber
maydanoz
10 zeytin
1 elma
1 ufak dilim baklava ( göz hakkı daha da yemem bayram boyunca )
1 bardak ceviz+fındık+badem

2.öğün : 19: 00
1 tabak etli sebze yemeği
1 kase çorba
1 avuç badem
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : yok

Kızlar hepinizin Bayramını şimdiden kutlar,sağlıklı bir Bayram dilerim....

Canlar , benim mutfak çalışmalarım halen devam etmekte.Hepinize sevdiklerinizle birlikte , sağlıklı , keyifli bir bayram diliyorum.
Herkese sevgiler...

kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah
pazartesi günü görüşürüz artık.herkesi çooooook öpüyorum

Senin de bayramın kutlu olsun canım, fazlalıkları da takma kafana,hızlı gelen hızlı gider,sen ilaçlarını aksatma tatlım

i

Tebrikler canım,böyle devam

Senin bayramın da şimdiden kutlu olsun canım

Canlar , benim mutfak çalışmalarım halen devam etmekte.Hepinize sevdiklerinizle birlikte , sağlıklı , keyifli bir bayram diliyorum.
Herkese sevgiler...

Kolay gelsin canım,sana da iyi bayramlar

ıftar menum

yesıllık salatası
mısır ekmegı(sıcacıktı komsum verdı)
fasulye kavurması
3 kasık ıspanak yemegı(bulgurlu)
2kurabıye,omega3,cay

gunduzde 1 saat yurumustum

gecen gun markette gozume ılıstı cok pahalı geldı bana ıkı yıkamalık 15tl falandı dımı sersumum
sagol bıdenemmm
evet canım pahalı biraz
ben batıda b.m den aldım çok ucuz du..sizler ordan bulabilirsiniz..hakkaride b.m falan yok
b.min kendi ürünlerinden canım f.niş değil..

sımdıdem hepınızın bayramını kutluyorum hayırlı bayramlar

senin de bayramın kutlu olsun bidenemm..

aa bimde varmı bak bunu ogrendıgım ıyı oldu canım napıyosun bıttımı hazırlıklar sersumcum.ben makınanın bıtırmesını beklıyorum camasırları asıp yatıcam

Hepinizin bayramını kutlarım arkadaşlar. Sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirin inş.

aa bimde varmı bak bunu ogrendıgım ıyı oldu canım napıyosun bıttımı hazırlıklar sersumcum.ben makınanın bıtırmesını beklıyorum camasırları asıp yatıcam

Ben de c.f in muadili lavoba temizleyicisini (mr be.), bir de özellikle yağ sökücüsünü (güld.l) çok beğeniyorum.

iyi geceler, hazırlıkları ancak tamamladım . şimdiden bayramınızı kutluyorum. sabah erkenden bağ evine gidip kurbanımızı orda keseceğiz, mis gibi doğal etlerden birazda ızgara yaparız

Son düzenleme:
günah çıkartmak istiyorum pişmanım 2 haftadır karatay yapıyorum 2 haftada 2.5 kg verdim gel gör ki bu akşam kızıma yaptığım poğaçadan br tane yedim püff valla tüm hevesim kaçtı

iyi geceler, hazırlıkları ancak tamamladım . şimdiden bayramınızı kutluyorum. sabah erkenden bağ evine gidip kurbanımızı orda keseceğiz, mis gibi doğal etlerden birazda ızgara yaparız

Allah kabul etsin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…