Kararsız kaldım kızlar ...

ayyyy çok pardon canım diğer yorumları okudum şimdi o adamin adi murat değil ve bölümü farklı...kusura bakma bian aklıma direk arkadaşım geldi..

Hahaha ilahi :) beni de endişe içinde bıraktınız bir an =) öyle bir şey bilsem zaten asla onu düşünmem. onun da peşinde çömezler yok değil. hatta duyumlar alıyorum,çok laubalice davranan kızlar var. bu çok yanlış. ben asla ne gerçek ortamda ne de sanalda böyle davranmadım. sadece içimden ne geçiyorsa en saf haliyle anlattım ona. o da artık dersi daha otoriter anlatıyormuş öğrendiğim kadarıyla :))) ah ah... geçen sene öyle değildi :) çok şekerdi, bana yanımda bir problemi anlatırken onu dinliyordum ama aklım başka yerlerdeydi:) dinledikten 10 dk sonra ancak kendime gelip anlayabildim de diğer arkadaşlara anlatabilmiştim :) ama ben o genç arkadaşlardan artık daha avantajlıyım, yakında mezun oluyorum :)))

benim bahsettiğim insan , gerçekler var, çok da çekici bir insan değil. ama bir insanda zeka ve saygıya bakmak gerekiyor, ben bunun önemini çok iyi anladım. yakışıklı insanlara da aşık oldum ama saygıdan eser yoktu. Murat ise öyle değil. Çevresindeki herkes onu sever ve sayar :)

kendimi anlatıp duruyorum ama başka kimselere anlatamıyorum bu kadar açık olarak :) şimdi düşündüm de umarım bir tanıdığa denk gelmeyiz PPPPPPP okul ismini söylemeyeyim en güzeli :)

Kendine bunu yapma lütfen sen kendine güven duy öyle tipsiz olduğunu düşünürsen ezik bi görüntü sergilersin :) en kısa zamanda izleyeceğim inşallah :)

Kendine bunu yapma lütfen sen kendine güven duy öyle tipsiz olduğunu düşünürsen ezik bi görüntü sergilersin :) en kısa zamanda izleyeceğim inşallah :)

Doğru ama, tip de önemli çoğu insan tarafından lakin tipe %80 önem veren biri yerine %40 veya daha az önem veren biriyle olmak gerekir bana göre . =)

ahh valla özendim sizin durumunuza, aman nazar değmesin ya =) tam hayalimdeki olayı yaşıyorsunuz. :)

kusura bakmayın buraya yazıyorum ama bana mesaj atmışsınız lakin daha yeni üyeyim ve mesaj sayım sayım düşük olduğundan cevap veremiyorum :)

Ay canım yaa inşallah hayallerin gerçek olur :) sana güzel gelen başkasına çirkin gelebilir yada tam tersi öyle düşünme lütfen :) belki tam da onun tipisin kimbilir :) gelişme olursa mesaj at emi merak ederim ben :)

keşke olsa, olursa mesaj atarım =)

kendi hikayenizi anlattığınız için çok teşekkür ediyorum tekrardan:) yoksa uzun süre umutsuz vaka olarak dolanırdım şimdi en azından olabilitesi olduğunu görüyorum :)

Katılıyorum..
Suda varki Senin Son Senen Varsayki onu unutamadın hayatını mahfetme baska seylere yonel bence..

Rica ederim canım hayırlısı olur inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…