Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kararlı olan herkes buraya başlıyoruz :)

suhgogok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2014
69
0
Bugun bir güzellik salonuna göğüs büyütme için baş vurdum. Damarlarimin ve kaslarimin düzgün çalışmadığı ni soyledi beni bir cihaza bagladı 20 dk sonra taş gibiydim :) eve geldigimde şerbetçi otu kremimi sürdüm ve şu anda müthis bir yanma kaşıntı var daha önce sürdüğümde böyle bişey hiç olmamiştı. Sanırım krem şu anda daha fazla etki ediyor. 20 gün cihaza giricem ve kremimi aksatmayacagim gelismeleri yazacagım. Cok umutluyum :) benim programim bu sizde kendinize bir program secin kararlı bi şekilde birbirimize destek olalım.

Canım spor yapıyormusun? Damar ve kaslara sporun faydası olduğunu düşünüyorum

güzellik merkezlerinde bu iş yapılıyormuydu...bu şekilde ilk defa duydum..

cihaz nasıl bişey bu arad..sadece cihaza bağlıyor kremi siz kendinizmi sürüyosunuz..

Dolaşımı harekete geçirecegini söyledi birde aktarım bana ücretsiz ürün vericek 2 gün sonra gelicek onu sürüp cihaza öyle giricem simdilik salondaki bi kremi uyguluyor 1 beden kesin garanti ediyor 2 beden bile büyüyebilirmiş gögsümün verdigi tepkiye baglı üstelik kalıcı dedi

Artık bunlada olmazsa istemeyerek silikon yaptırıcam ama büyümezse parada istemem gel hergün gir cihaza 1 beden garanti dedi umutlandim büyümezse parada vermicem kaybım yok denemis olurum ama işe yararsa sizlerde faydalanın isterim :)

Pardon yazmamışım cihaz bir kactane ped yapistiriyo göğüslere büyütücü krem sürüp elektirik dalgaları veriyo sanki taş gibi kalktım sedyeden resmen

peki bu cihaz her güzeelik merkezinde bulunuyormu adı nedir..
2 beden bile söyleniyor...ücret nasıl her güm gitmeniz gerekiyor..siz hangi şehirdesiniz..

Pardon yazmamışım cihaz bir kactane ped yapistiriyo göğüslere büyütücü krem sürüp elektirik dalgaları veriyo sanki taş gibi kalktım sedyeden resmen

bu yöntemi uygulayıp sonuç alan varmı peki sizden önce...
birde sizin ölçüleriniz kaç cm di

böyle şeyler sağlıklı mı bilmiyorum yaa silikona sağlıksız zararlı bakıyor çoğu insan ama bence bu yöntemler daha zararlı.. sonucunuzu bende merak ediyorum cidden şu anki ölçüleriniz nedir bedeniniz birde resim çekip ekleyin aradaki farkı daha rahat görmenizi sağlar..

Alt 72 cm üst 76 cm su anda bisey söylemek icin erken 1 hafta filan gecsin ne olacak cihazin ismini yarin ogrenirim kizlar

Ha birde bugun duydum lavabo pompasıyla biri cok güzel büyütmüş masaj yerine pompalamış sürekli ilginç geldi :) deneyen olursa yazsın

Ha birde bugun duydum lavabo pompasıyla biri cok güzel büyütmüş masaj yerine pompalamış sürekli ilginç geldi :) deneyen olursa yazsın

ooo daha neler duyucaz...pompa vakumlama..bilemiyorum bunun için aletlerde vardı ama..

öyle şey mi olur yav iğreennçç şekilde sarkar büyütecez diye sarkık surkuk diceksiziniz kendinizi iğrenç erkeklere göre boyuttan çok dik ve diri olması daha önemli benden sölemesi

Pompa miiii :)( allhm kobaya donduk artik ne duysaj deniyoruz yaaa :) aglanicak halimize guluyoruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende yaptım ondan canım 20 seansa girdim her seans 25 tl idi evet göğüslerim ağrıyordu yediğim şoktan dolayı da büyüme olur muydu bilmem etkisini görmedim garantide vermediler zaten. Sen bi yaptır bakalım sonra bizede haber ver ne kadar ücret

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sarkmıyormuş iyice sordum hatta bikac kişi yapmıs hhepsiin büyümüs anlatan kişi tanıyo hepsini

Daha once yapmis bikac kisiye hep büyüme olmus a.a benimkiler cok minik oldugu icin birsey diyemedi büyümezse para vermicem

Ise yararsa 200 tl fiyati uzmanda cihazını deniyor :) benim memelerde ise yarasa herkeste yara mantıgı yaptı galiba aglancak halime gülüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…