Karalama defteri..

+alo kardeşler kebap salonu buyrun
-bize iki adana
+evet abi
-üç edirne, dört ceyhan
+lütfen ayrılmayın fırın küreğiyle geliyorum

:KK52:

E kime ne? Sana ne? Ona ne?

Benim hayatim benim tercihim. Kimseyi ilgilendirmez, hele ki hayatimin disinda kalanlari hic!

Saçlarımı acıyorum artık,deli cesaretim geldi herşey hazır:KK70:

Hangi rennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnk!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

Bebeeeğim acılınca bakır olcam o kesinde üstüne 2 kutu boyam var küllü kumral ve griyi karıştırmayı planlıyorum şimdi birde mavi boya almaya incem renk küllüsünü korusun diye:KK70: Acaba boyaları değiştirsem miii bilemedim:KK9:

3 4 boyamada istediğime ulaşıcamda yıpranma olmazsa,umarım hindistancvz.yağı işe yarar o ka uzamasını bekledim:KK70:Vallahi yanarsa boyarım siyaha öylede cinsim:KK70:

Bebeeeğim acılınca bakır olcam o kesinde üstüne 2 kutu boyam var küllü kumral ve griyi karıştırmayı planlıyorum şimdi birde mavi boya almaya incem renk küllüsünü korusun diye:KK70: Acaba boyaları değiştirsem miii bilemedim:KK9:

Gözlerin ela mı bebeşim, öyleyse bal köpüğü falan yap göz renginle çok güzel olur:KK16: bakır olunca üzerine küllü yapınca yeşermiyo mu saç kuzucum ondan mı mavi alıyosun ?

3 4 boyamada istediğime ulaşıcamda yıpranma olmazsa,umarım hindistancvz.yağı işe yarar o ka uzamasını bekledim:KK70:Vallahi yanarsa boyarım siyaha öylede cinsim:KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...yipranmadan-siyahtan-sariya-nasil-dondum.html

Bu konuda geçen siliciyi aradım ama hiç biryerde yok Esramm:KK43: Bu şekilde acıp istediğime ulaşmayı planlıyordum.:KK43: Cesaretim varda kafamda saç kalmayacak ona yanıyorum:KK70:

Saçların şimdi simsiyah dimiiii ? o açıcıyı bulamazsan paletteninkini al kuzucum. Ayyy yanarsa siyah yapma yine o kadar açtıkdan sonra çılgınnnnn:KK70: palette yıpratmıyo öyle ya.. hatta ben annemin saçını açtım fotoda koydum gördün mü sen onu ?? bak burda.. http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-tecrubelerinizi-bekliyorum.html#post29047053

Son düzenleme:
sen şimdi gidiyorsun ya
cehenneme kadar yolun var!..

Saçların şimdi simsiyah dimiiii ? o açıcıyı bulamazsan paletteninkini al kuzucum. Ayyy yanarsa siyah yapma yine o kadar açtıkdan sonra çılgınnnnn:KK70: palette yıpratmıyo öyle ya.. hatta ben annemin saçını açtım fotoda koydum gördün mü sen onu ?? bak burda.. http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-tecrubelerinizi-bekliyorum.html#post29047053

ıııııı simsiyah değil dipler açık gerisi koyu kahve kestane arası ,hadiiii canıııım o halden o halemi geldi yıpranmadan,ben başka markanınkini almıştım şimdi onu geri vereyim krem dedi iyi dedi beynimi yıkadı kadın ya:KK70:

Maviyi küllü olsun diye alacağım kuzuum,direk üstüne küllü vurunca yeşillenme oluyor annem yeşermişti bir kaç yıkamada düzeldi:KK52:Şimdi ben gidip bal rengiylemi dğeiştireyim bunları birde acıcımı paletteyle değiştircem giyindim şimdi yine gidiyorum en sonunda kovacak beni bugun 3 kere gittim:KK70: Kesin değilmi öyle yapayım,zaaten önce bir kısmana sürücem eğer yanarsa ellemicem yanmazsa açılıyorum
:KK16:Kapanmadan yetşeyim ayh:KK70:

Çok heyecanlandım da kaç aydır aynı renk saçlarım zor dayandım,içimde kalmaz umarım :KK70:

-Aşkım beni ne kadar seviyorsun?
+Buradan bizim ev kadar.
-Hiç romantik değilsin.
+Ne lan dört otobüsle geldim..

:KK52::KK52: bu güzelmş :KK70:

X